“Omar to kwintesencja Bułgarskiej gościnności!”
Bistro Omar — recenzja

Bistro Omar
Nr 9 wśród 45 Restauracje (Pomorie)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wpadliśmy do Omara na popołudniowy obiad zachęceni pozytywnymi opiniami. Jak się okazało były one jak najbardziej zasłużone. Obsługa sympatyczna, czego nie rozumiała czy to po Polsku czy Angielsku to pokazała-ogólnie wrażenie bardzo dobre. Jedliśmy Caprese, Musake,Kavarmę i kalmary a do tego tradycyjny chlebek czosnkowy.
Wszystko było na wysokim poziomie jednak na wyróżnienie zasługuje pyszna świeża sałatka oraz doskonale przyprawiona Musaka(choć mogłaby być cieplejsza).

Dziękujemy, HURTOWNIA B

Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się tam zarówno w porze południowej jak i wieczorem na kolacje. Choć ogólne wrażenie bardzo fajne głównie za wystrój wnętrza i smak potraw tl niestety kelnerzy nieznający angielskiego . Prosiliśmy aby wszystkie dania były podane równocześnie a nic z tego nie wyszło. Dostaliśmy za to każdy po jednym talerzu, zupełnie niepotrzebnym do niczego. Zupełnie nieporozumienie. Gdybkedna osoba kończyła jezc, następna dostała dopiero danie. Do tego okropna muzyka w ogóle nie pasująca do miejsca. Jedzenie jednak pyszne.

Dziękujemy, zabulla
Zrecenzowano 23 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacja
Super jedzenie i miła obsługa
Ale czasem brak wolnych miejsc
Bardzo dobre dania z mięsem
Piękny widok
Gorąco polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 566maciejg
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ekstra jedzonko dla poszukiwaczy owoców morza. Świeże smaczne isuper obsługa . Nie zawiedliśmy się. Polecamy

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, jarekg837
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Stołowaliśmy się przez tydzień na początku lipca u Omara, bardzo smacznie, relatywnie niedrogo i bardzo duże porcje. Na drugi tydzień byliśmy w Nesebyrze i tęskniliśmy za obiadkami u Omara, nie mogliśmy już trafić na porównywalny standard.
U Omara warto rezerwować stoliki z widokiem na morze.
Drugi nasz żelazny punkt w pomorie to ponićki z polewą, szukać na początku głównego deptaku 30m uliczką po prawej stronie, jest mała tabliczka z kierunkiem.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Pawel731

Bistro Omar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pomorie, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Bistro Omar? Podziel się wrażeniami!