Corfu Town
Szybkie promy z Korfu do Albanii

Jedna z najlepszych opcji, aby dostać się z Korfu do Sarande. Zarówno na jednodniową wycieczkę, jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 czerwca 2019
JoJa602
Wspaniały wyjazd z polskim przewodnikiem

Super wycieczka. Organizatorzy cały czas informują, gdzie jesteś i co teraz będzie. Dobre jedzenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Michał W
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019

Wycieczka do antycznego miasta Butrint - świetna i niezapomniana z kilku powodów. Dotknięcie historii greckiej, rzymskiej, bizancjum po średniowiecze w tak pięknych okolicznościach przyrody, że można powiedzieć "chwilo trwaj" i mieć żal, że przemija. A do tego wszystkiego przewodnik - Pani Zuzia - rewelacjaaaaa. Każda minuta wycieczki wypełniona informacjami i opowieściami, tak przekazanymi, że .... czapki z głów. Polecam na 1000%.

Dziękujemy, kwiatkowarodzina
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko zgodnie z opisem. Rewelacyjna wycieczka. Przejrzystość wody na Antipaksos wręcz niewiarygodna. Super widoki i snorkeling. Polecam !

Dziękujemy, jacek136
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wycieczka baaardzo przeciętna, zrealizowany inny plan wycieczki niż na opisie do tego po minimum żeby tylko odbebnic..

Dziękujemy, michalw000
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zuzanna L, Guest Relations Manager, Ionian CruisesOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dear Michalw000,
thank you for your review. We appreciate your feedback. We would like to clarify that all of our trips meet the itinerary provided in the description on our website. It is our prime focus to give our customers the excursion they have paid for. The times provided in the description are minimum 2 hours free time in Paxos (either Lakka or Gaios town, depending on the days) and at least 59 minutes of swimming and snorkeling by the beautiful beach of Antipaxos. During the whole season we have always met that program, which has been recorded in our official ship logs. We are always trying our best to make our Guests happy and satisfied. We hope that your overal experience cruising the beautiful Ionian Sea Islands has been a pleasent one.

Best regards,

Ionian Cruises Team
------------------------------
Drogi Panie Michale,
Dziekujemy za Pana recenzje. Cenimy Pana zdanie, chcielibysmy jednak zaznaczyc, ze wszystkie punkty programu wskazane na naszej stronie internetowej zostaly zrealizowane. Jest dla nas priorytetewe, zeby nasze wycieczki realizowane byly w pelnym opisanym zakresie. W opisie na naszej stronie informujemy o czasie trwania przystankow na trasie naszego rejsu tj. minimum 2 godziny w miasteczku na wyspie Paxos (Lakka lub Gaios, zaleznie od dnia) oraz minimum 50 minut przerwy na plywanie i snorkowanie przy rajskiej plazy na Antipaxos. W tym roku powyzszy program zrealizowany zostal w pelni na kazdej z wycieczek, ktore organizowalismy, poczawszy od czerwca, co udokumentowane zostalo w oficjalnych dziennikach pokladowych naszych statkow. Podczas naszych rejsow zawsze staramy sie zapewnic naszym gosciom maksimum komfortu, tak by cale doswiadczenie bylo dla Panstwa przyjemnoscia. Mamy nadzieje, ze beda Panstwo wspominac odkrywanie skarbow morza Jonskiego, wysp Paxos, Antpaxos i Korfu z radoscia.

Do zobaczenia ponownie!

Pozdrawiamy,
Zespol Ionian Cruises

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Wycieczka po prostu rewelacyjna. Autokary odbierają gości z wcześniej ustalonych miejsc, są punktualne i sprawnie przewożą ludzi do portu. Kierowcy są uprzejmi, upewniają się, że wsiadają właściwe osoby. W porcie do autokaru wsiada Pani przewodnik i bardzo dokładnie, w kilku językach(ale nie po polsku), wszystko powoli i zrozumiale tłumaczy. W czasie rejsu widoki komentowane są w kilku językach. Każdy kto zna choć trochę języka angielskiego powinien sporo zrozumieć. Najpierw opłynęliśmy miasto Korfu, później popłynęliśmy w okolice Sivoty, na Blue Lagoon. Tam mieliśmy 50 minut na kąpiel, skoki do wody, nurkowanie w towarzystwie wielu ryb. Załoga statku udostępniała maski do nurkowania. Tam też częstowano nas suvlakami z grilla. Później popłynęliśmy do Pargi. Tam mieliśmy 2,5h czasu wolnego (to trochę za mało, bo miasteczko jest świetne). Pani przewodnik zabrała chętne osoby do zwiedzania starej twierdzy(polecam, widoki rewelacyjne i dobra kawa). W drodze powrotnej częstowano nas arbuzami oraz odbył się pokaz tańców greckich i zorby, do czego angażowano gości. Świetna zabawa dla chętnych. Była to zdecydowanie udana wycieczka. Polecam nawet osobom, które władają tylko językiem polskim. Nie ma się czego obawiać.
P.S. Na obiad polecam wybrać Tavernę Hellenikon. Rewelacyjne owoce morza i nie tylko :)

Dziękujemy, Przemek P
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Cudowna wycieczka, mimo, iż bez polskiego przewodnika. Cudowna przewodniczka Maria władająca kilkoma językami i po prostu uwielbiająca ludzi. Znalazła czas, żeby porozmawiać z chyba wszystkim pasażerami. Niezapomniane widoki i kąpiel w turkusowym morzu w Blue Lagoon.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Beata J