“Polecam !”
Mouragia — recenzja

Mouragia
Nr 44 wśród 292 Restauracje (Corfu Town)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko smaczne ! Lokalizacja idealna , bardzo dobre ceny. Śmiało polecamy wszytkim w okolicach starego miasta.

Dziękujemy, 842mikaelp

Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przypadkiem. Zamówiliśmy zestaw dnia. Pyszna sałatka - Politiki, zapiekane spaghetti oraz soutzoukakia + ouzo i piwo. Wszystko za ok 30 E. Jedna z lepszych knajp w jakich byliśmy - polecamy!
Piotr i Magda

Dziękujemy, Sativum1987
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Chris G, Διευθυντής, MouragiaOdpowiedź udzielona 30 maja 2019

Dear Priot i Magda, thank you so much for your kind words. We are very happy to hear that you enjoyed your lunch at Taverna Mouragia. We are looking forward to see you again.

Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal z ladnym widokiem, na przystawkę grzanki z masłem czosnkowym tzatziki i saganaki, bardzo sysące. Na kolację makaron aglio olio i soutzoukakia przepyszne jedzenie, porcje ogromne a na dokładkę deser jogurt z kunkwatem. Całość z winem w przystepnej cenie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Agnieszka A
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przeczytałem o restauracji Mouragia. Jest tu przepyszne jedzenie. Pastisada i krewetki z grilla to mistrzostwo świata. Polecam w 100%

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, danieldQ3746AC
Zrecenzowano 5 listopada 2017

Restauracja z widokiem na morze, niedaleko starej twierdzy - lekko na uboczu. Można tu zjeść domowe grecki dania, bardzo smaczne. Karta zawiera wiele pozycji, można również wybrać danie dnia w zestawie za 9 euro, co jest bardzo korzystne cenowo. Okolica średnia.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Magdalena P

Mouragia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korfu, Wyspy Jońskie
Corfu Town, Korfu

Byłeś(-aś) w Mouragia? Podziel się wrażeniami!