Zrecenzowano: 28 lipca 2018

Czysto miło i przyjemnie. Bardzo dobra lokalizacja blisko do plaży, do centrum miasteczka, do barów i sklepików. Jest gdzie spacerować . Miła obsługa w restauracji. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Jedyny minus to dość głośno jest wieczorami ale w końcu na urlopie trzeba się bawić .

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, jolly20182018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel V, Director de Recepción, Hotel Villa de Adeje BeachOdpowiedź udzielona 29 lipca 2018

Drogi jolly20182018,

Dziękuję bardzo za Twoją recenzję. To była przyjemność gościć Cię w naszym hotelu i mamy nadzieję, że będziemy mogli przywitać Cię tutaj ponownie! Ciepłe pozdrowienia z Teneryfy!

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2016

Pokój 410 na poziomie recepcji. Duży (syn parkował w nim rower i nie było problemu), przestronny, skromny, z balkonem, dużą łazienką, małą kuchnią (która przy opcji All nie jest potrzebna, lodówka się przydała). Materace wygodne. Obsługa przemiła. Antonio człowiek orkiestra :) Pani Polka z obsługi baaardzo miła, pozdrawiamy!!!
Jedzenie smaczne, różnorodne, chodziliśmy najedzeni jak bąki ;)
śniadania jednakowe, smaczne, syte. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Basen jak basen, mając pod nosem ocean nigdy nie skorzystałam z tego miejsca.
Ogólne wrażenia bardzo dobre.
Wieczorem różnorodne animacje :)

Wskazówka dotycząca pokoi: od poziomu recepcji w górę!
Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, annamerc74
Zrecenzowano: 25 czerwca 2016

Hotel "bez szału", śniadania angielskie i codziennie to samo, mimo opcji "all" ani razu nie zjedliśmy lanchu (nie było czasu), a kolacje i drinki przyzwoite. Baseny w miarę, a wokół nich sztuczna trawa. Mogliby bardziej sprzątać w tych pokojach...

Termin pobytu: czerwiec 2016
2  Dziękujemy, Emilia K
Zrecenzowano: 12 grudnia 2015

Do hotelu przybyliśmy odpocząć a zostaliśmy zakwaterowani w RUINIE !
Na 2 dzien pobytu podczas próby złożenia skargi na pokój oraz na pracownika hotelu spotkałem sie z czymś dla mnie nowym-MENAGER (kobieta-tak sie przedstawila -czarne długie włosy ok 160cm wzrostu ,krągła budowa ciała) potargała i wyrzuciła moją skargę na MOICH OCZACH do kosza!
To jak nas potraktowano miało ogromny wpływ na reszte naszego pobytu!
Zaczeliśmy stołować sie na mieście a do hotelu wracaliśmy w nocy.
Pod takim zarządzaniem nie wróżę hotelowi nic dobrego
Nie polecam,odradzam!
Przekażcie swoim znajomym!

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdjecia pokoju 411-Uciekajcie stąd!
Termin pobytu: grudzień 2015
5  Dziękujemy, rafal l
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Byłem w tym hotelu 9 lat temu i wydawał mi się całkiem fajny. Wtedy byliśmy w nim bez opcji all inclusive i wiedzieliśmy, że trzeba będzie wszystko kupić lub żywić się poza hotelem. W tym roku kupiliśmy wczasy all inclusive i to zaskoczyło mnie najbardziej, że w tych czasach może nie być internet w hotelu, że kelnerzy nie za bardzo umieją lub nie chcą zrobić jakiegoś dobrego drinka tylko mówią by samemu sobie coś wymyślić. Moja córka na pytanie czy mógłby zrobić coś dobrego dostała odpowiedź, że dla niego jest dobra wódka z colą. Muszla klozetowa brudna strasznie w miejscach gdzie spływa woda. Normalnie nie zwrócił bym na to uwagi ale w momencie kąpieli w wannie widać to strasznie. Jedzenie słabo urozmaicone praktycznie w kółko to samo jedzenie. Hotel jednak ma tylko trzy gwiazdki więc można powiedzieć że jest możliwie lecz nie super.

Termin pobytu: lipiec 2015
2  Dziękujemy, blob74