Zrecenzowano 24 września 2017

Byłam z mężem w tym hotelu w terminie 07.09-14.09.2017. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Costa Adeje i hotelu GF Fanabe!
Dostaliśmy wygodny i bardzo czysty pokój na 3 piętrze z widokiem na główny basen. Korzystaliśmy z opcji wyżywienia HB. Posiłki szczególnie kolacje są zróżnicowane, świeże i smaczne. Śniadania są codziennie takie same ale jest dosyć duży wybór. Natomiast podczas kolacji było wiele, codziennie innych dań do wyboru.
Obsługa hotelu jest bardzo miła i pomocna zarówno personel sprzątający, pracownicy recepcji jak i restauracji.
Codziennie odbywały się animacje jednak nie uczestniczyliśmy w nich więc nie będę ich oceniać.
Z hotelu jest bardzo blisko do sklepów i restauracji w Costa Adeje a także kilka minut spacerem do ładnych plaż Fanabe i del Duque. Długą promenadą można spacerować w obie strony do sąsiednich miejscowości. Ze względu na niezwykłe krajobrazy polecam także wycieczkę na wulkan Teide i do wąwozu Masca. Wykupywaliśmy wycieczki u rezydentki Tui i wszystko było OK.
Podsumowując polecam piękną Teneryfę, miejscowość Costa Adeje i hotel GF Fanabe!

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje na wyższych piętrach od strony głównego basenu.
  • Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, chochlik83
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GFHoteles, Manager, GF FanabeOdpowiedź udzielona 28 września 2017

Drogi Gościu,
Dziękuję za podzielenie się miłą opinia. Cieszymy się, że spędził Pan z nami cudowne wakacje.
Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.
pozdrowienia
Menadżer, GF Fañabe

Zrecenzowano 13 września 2017

Byliśmy w hotelu od 7 do 14 sierpnia 2017 i ogólnie jesteśmy zadowoleni. Pobyt kupowaliśmy z oferty first minute w wersji allinclusive. Obserwowałam ceny do końca i dzięki wczesnemu wykupowi zaoszczędziliśmy koło 4 tys - sporo, gdybym zapłaciła za ten pobyt koło 12 tys, bo tak ceny kształtowały się w last minute, myślę, że czułabym niedosyt z pobytu. Hotel duży, z przewagą Anglików i myślę, że z nastawieniem głównie pod nich. Polaków w czasie naszego pobytu było może z 5 rodzin góra. Poza tym Hiszpanie, Niemcy. Hotel oferuje zarówno pobyt allinclusive jak i wersję HB i obserwując miałam wrażenie, że sporo ludzi jest właśnie na HB. Hotel czysty, pokoje sprzątane codziennie, świeże ręczniki i pościel każdego dnia. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, zarówno w recepcji jak i ekipa sprzątająca, czy kelnerzy i barmani. Jedzenie niby różnorodne, ale monotonne, śniadania dzień w dzień takie same. Sporo animacji dla dzieci, dla dorosłych także coś było, ale nie korzystaliśmy. Po kolacji bardzo fajne show przy barze przy głównym basenie (magik, pokaz papug, występy artystyczne, lasery) codziennie coś innego, a od frontu przy barze zawsze muzyka na żywo. Hotel posiada kilka basenów i każdy znajdzie kącik dla siebie, choć najbardziej oblegany basen główny, gdzie od 8 rano stała już kolejka z ręcznikami. Otwierali go o 9, a do wody można wchodzi od 10. Gdy ktoś zrzuci ręcznik na leżak i nie siedział tam, obsługa natychmiast usuwała taką "rezerwację". Luźniej robiło się tam koło 17-18. My korzystaliśmy, głownie z opalania na dachu, gdzie są dwa małe baseny i nie było problemu z leżakami, Jest tam nawet specjalna strefa dla nudystów. Z boku budynku były jeszcze dwa baseniki i plac zabaw dla dzieci. Brak dyskoteki w hotelu, co może być zarówno plusem i minusem. Na spotkaniu z rezydentem nie byliśmy i nie korzystaliśmy z oferty wycieczek. Sami sobie wszystko organizowaliśmy. Na przeciwko hotelu duży sklep spożywczy Dino (czynny do 22), z boku hotelu przystanek ska odjeżdżał darmowy autobus do Siam Parku. Do plaży i promenady blisko spacerkiem (Playa Torviscas), nam bardziej podobała się inna plaża, kawałek dalej - Playa El Duque. Za hotelem bardzo duży parking, więc nie ma problemu z zaparkowaniem auta jeśli ktoś wynajmie, ale uwaga w czwartek, piątek i sobotę jest tam duży targ, więc nie wolno parkować na miejscach z żółtą skośną linią. Targowisko polecam, kupić tam można wszystko: "markowa" odzież i torebki, stroje kąpielowe, magnesy, okulary, biżuterię.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, aganiew
Zrecenzowano 29 sierpnia 2017

Wybraliśmy ten hotel ze względu na fakt iż powinien posiadać klimatyzację. Niestety w naszym pokoju klimatyzacja działała bardzo słabo i gdyby nie to że Teneryfa jest wietrzną wyspą mogłoby być ciężko!. Hotel 4 gwiazdkowy powienien być czysty Ten hotel nie jest ! Tak zakurzonej szafy nigdy nie widziałam i chodzi mi o szafę która znajdowała się na wysokości mojego wzroku gdy stałam na schodach w pokoju. Mój mąż zauważył kurz pierwszego dnia ! Gdzie jest serwis sprzątający ? W łazience kafelki i fugi z grzybem niedomyte :( Kolejnym rzucającym się w oczy problemem był główny basen z leżakami . Ten teren był chyba rzadko sprzątany bo wiecznie leżaki jak i podłoga były zaśmiecone starymi chusteczkami powtykanymi petami z papierosów itp. Jeśli chodzi o jedzenie to według mnie jest dobrej jakości z dosyć dużym wyborem zarówno obiadowym jak i śniadaniowym. My byliśmy zadowoleni z jedzenia przy czym mieliśmy opcję HB. Korzystaliśmy z tarasu na dachu gdyż codziennie walki o leżak na basenie wzbudzał w nas salwy śmiechu .... zwłaszcza gdy jedząc śniadanie widzieliśmy jak zdeterminowani potrafią być ludzie stojąc w kolejce przed sznurkiem ....

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
7  Dziękujemy, agnieszkahaberla
Zrecenzowano 7 lipca 2017

Pokoje i obiekt ok. Jedzenie smaczne różnorodne.
Okolica ładna, dużo atrakcji w okolicy.
Animatorzy starają się umilić czas i organizują różne zabawy dla dzieci i dorosłych,
Dobra baza wypadowa na wycieczki. Plaże w pobliżu ładne i czyste promenada piękna

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, jeaneczerwiec
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GFHoteles, Manager, GF FanabeOdpowiedź udzielona 11 lipca 2017

Drogi Gościu,
Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.
pozdrowienia
Menadżer, GF Fañabe

Zrecenzowano 29 czerwca 2017

Jak przyjechaliśmy z lotniska,po 21.30. Trochę podłamani, że nie zdażyliśmy na kolację. Restauracja była zamknięta. Ale zapytaliśmy się , czy będzie "późna kolacja" i usłyszeliśmy że tak po 22, otworzyli Restaurację z możliwością zjedzenia. :) w hotelu sa trzy poziomy- trzy sceny dla gości. od frontu dla emerytów muzyka na żywo, stare kawałki, przy besenie w środku scena dla młodych - fajne występy, z psami, pokaz ogni, itd. -to zaczyna się o 21.45 , na samym dole minus 1- jest mini disco o 20.30 dla maluchów, Basen główny fajny, duży. Baseny na dachu -słabiutkie-bardzo małe, takie duże jacuzzi. Pokoje fajne, super łózka. przy leżakach obok baru przy basenie codziennie jedzenie ( ta pomieszczeniu przy restauracji,ale wejście od basenu , lody, pizza, nawet dla tych co mają tylko śniadania. Jedzenie przepyszne !!!! po drugiej strony ulicy Market Super Dino. tanie rzeczy !, ale zdecydowanie lepiej pojechać do Siam Mall-hiper marketu -tam spożywczy jest najtańszy , różnice kilku euro na produkcie. Bardzo polecam plażę El Doque- jest bardzo blisko. My w ciągu 7 dni, byliśmy w Siam Park- zdecydować się na fast pass- 15 euro od osoby, wchodzisz jak król- całkowicie bez kolejki , reszta czeka w 30-40 minutowych kolejkach. Loro park -pojechaliśmy wypożyczonym autem z wypożyczalni 300 metrów od hotelu Orcar Canarias S.L.- polecam. Zajechaliśmy na plażę z pocztówki -Playa de las Teresitas- zdecydowanie punk widokowy z góry na plażę. Byliśmy w Masca, Teide z Polskim Biurem IF-activ- z przewodnikiem. Płyneliśmy z Portu na Gigantyczne klify , full delfinów na wolności z Masca Expres - szybkim jachtem 2h. (15 euro dorosły 7,5 euro dzieci) w tym piwo ,cola, oraz ciasteczka w cenie. Wyspa piękna- super promenada wzdłóż oceanu.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, stefan s