Zrecenzowano 24 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły hotel dla rodzin z dziećmi lecz nie dla wymagających. Hotel jest położony w centrum Costa Adeje, przy dość ruchliwej ulicy. W nocy niestety nie można spać przy otwartych oknach, jedynie w pokojach od strony basenu lecz widoki z balkonów nie zachwycające. Pokoje duże i w miarę dobrze sprzątane. Bardzo dobre jedzenie i doskonała obsługa, zwłaszcza Pani menager restauracji. Świetne animatorki dla dzieci, zwłaszcza Ainoa, które rewelacyjnie zajmują się dziećmi przez cały dzień.

Data pobytu: styczeń 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano 8 lutego 2016

Hotel Fanabe Costa Sur jest położony w bardzo dobrym miejscu, zarówno blisko centrum kurortu jak i oceanu. Hotel serwuje przepyszne jedzenie z odpowiednim wyborem dań. Hotel posiada bardzo miłą obsługę. Niedaleko hotelu jest przystanek autobusowy np. Siam Park. Polecam wycieczkę na Wulkan Teide i do miejscowości Maska - super oraz spacery wzdłuż promenady.

• Data pobytu: luty 2016, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, ewaw73
Zrecenzowano 31 stycznia 2016

Byliśmy w tym hotelu w styczniu 2016 z dwójką dzieci (3 i 6 lat)i zdecdydowanie polecamy, duże przestronne, czyste pokoje, b. dobre jedzenie, są atrakcje dla dzieci, co było dla nas bardzo ważne, doskonała lokalizacja, blisko plaży i głównej promenady i przede wszystkim wspaniała pogoda! Napewno tam wrócimy. Jedynym minusem słabe animacje wieczorne.

Data pobytu: styczeń 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Ilona D
Zrecenzowano 10 stycznia 2016

Pobyt listopad 2015. Hotel czysty, obsługa miła i pomocna. Hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi i dla osób starszych, baseny i taras widokowy czyste. Jedyny minus to połączenie internetowe wifi z którym w ogóle nie można się połączyć niezależnie od pory dnia czy godziny - nawet w lobby był problem z połączeniem.

• Data pobytu: listopad 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano 25 grudnia 2015

Pobyt - grudzień 2015. Obsługa b. miła i pomocna. Żadnych dodatkowych ukrytych kosztów. Pokoje czyste i sprzątane codziennie. Różnie można trafić jeśli chodzi o widoki z balkonu więc pomyślcie o tym przy zakwaterowaniu :) bo jak dobrze "pomyślicie" to ten widok może być dodatkową super atrakcją :) Wyżywienie b.dobre. 5 basenów - główny podgrzewany do 23*C dwa mniejsze z tyłu hotelu oraz dwa małe na tarasie słonecznym, który jest na dachu!!! Zajmą się małymi dziećmi, są wieczory przy muzyce na żywo, mała siłownia i spa. Wi-fi działało słabo i tylko w okolicach recepcji (to podobno norma na Teneryfie) i to jedyny minus jaki znalazłem. Wokół hotelu małe centra handlowe. Do plaży Fanabe 5-10 minut, ale polecam plaże Duque - około 10 minut spaceru. Przy hotelu postój taxi (przydatny). W hotelu też są sklepy i wypożyczalnia samochodów.
Generalnie fajny hotel, godny polecenia dla osób, które nie wymagają cudów i nie mają zbyt popsutych głów od przepychu jaki być może za większe pieniądze oferowano im gdzie indziej. I co najważniejsze - Adeje to południowa strona wyspy, a więc pogoda gwarantowana.

Wskazówka dotycząca pokojów: polecam 4456
  • Data pobytu: grudzień 2015, podróż z rodziną