Zrecenzowano: 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jest niesamowity. Piękne połączenie nowoczesności i stylu konkwistadorow. Pokoje cudowne, ogromne. Bardzo wygodne łóżka, wielki telewizor, przyjemny kącik do odpoczynku, a także toaletka. Wszystko pachnie nowością. Baseny ogromne, dla każdego jest dużo miejsca. Cała część zewnętrzna bardzo zadbana, mnóstwo zieleni i kwiatów. Dużo leżaków, codzienny serwis basenowy. Odległość od plaży to minuta. Jedzenie jest przepyszne, wszystko, co można sobie wymarzyc. Największy zachwyt wzbudziła we mnie obsługa - miła, niezwykle pomocna, zawsze uśmiechnięta i dostępna w każdym momencie. Szczerze polecam, to były fantastyczne wakacje dzięki Gran Tacande.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, EmiliaK622
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CalidadDreamplace, Director de Relaciones con Clientes, Gran Tacande Wellness & Relax Costa AdejeOdpowiedź udzielona 19 września 2018

Droga Emilia K,

Na początku pragniemy podziękować za pozytywny, przychylny i niezwykle miły komentarz oraz ocenę Gran Tacande na portalu TripAdvisor!

Bardzo się cieszymy, że spędziłaś wspaniały urlop w naszym luksusowym hotelu. Jest nam niezwykle przyjemnie, że przestronne pokoje przypadły Ci do gustu oraz że Twoim zdaniem były dobrze wyposażone i lśniąco czyste. Nasz hotel dokłada wszelkich starań, aby zaoferować gościom maksymalny komfort podczas pobytu.

Dziękujemy za wspomnienie o naszych dużych basenach, z których każdy zawiera słoną wodę i jest otoczony łóżkami do opalania, przytulnymi łożami balijskimi i ogrodami, a także o fantastycznej lokalizacji, dzięki której nasi klienci mogą się łatwo przemieszczać po wyspie i dotrzeć na plażę zaledwie w ciągu minuty.

To wspaniale, że jedzenie przekroczyło Twoje oczekiwania. Nasz restauracyjny bufet Zurron zawsze oferuje szeroką gamę wysokiej jakości dań. Dziękujemy również za zauważenie i docenienie ciężkiej pracy naszego personelu, który zawsze dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia.

Na koniec, jest nam niezmiernie miło, że uważasz swój urlop za udany. Cieszymy się, że nasze wysiłki okazały się owocne. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku odwiedzisz nas ponownie w Gran Tacande!

Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano: 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Costa Adeje po raz trzeci, a po raz pierwszy w hotelu Gran Tacande.Polecam ten hotel z całego serca.Obsluga bardzo miła i uprzejma,jedzenie pyszne,baseny super,nie trzeba się bić o leżaki.Lokalizacja hotelu w miejscu gdzie jest cisza i spokój.Hotel przystosowany dla ludzi ceniących ciszę i spokoj.Jedyny minus to pokoj z widokiem na morze,żeby coś zobaczyc musiałam stać.Ale widok przepiękny.Polecam ten hotel i na pewno jeszcze wrócimy.Pokoje super czyste i przestronne.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, 437aleksandral
Zrecenzowano: 29 czerwca 2017

W maju byliśmy drugi raz w hotelu.
Mimo że był prowadzony remont basenu było rewelacyjnie,
obsługa jeszcze lepsza niż normalnie.Kucharz Moussa robił taką rybkę że palce lizać.
Kelner z Hiszpanii Ruben-perfekcja.
Do zobaczenia w listopadzie.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, robert m
Zrecenzowano: 16 czerwca 2017

Byłam z biurem podróży Tui i nigdy więcej z nimi nie pojadę, wycieczka kosztowała mnie dwa razy więcej niż planowałam, zmienili godziny wylotu kradnąc cały dzień. Oczywiście nie chcieli oddać pieniędzy. Rezydenta nie widziałam, żadnej pomocy, żadnej opieki ani na lotnisku ani w hotelu.
Hotel przyzwoity chociaż w pokoju z widokiem na morze ( za słoną opłatą) trzeba było stać żeby to może zobaczyć. Posiłki bardzo dobre, obsługa przyzwoita, basen przeciętny.

Termin pobytu: listopad 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, marsta66
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CalidadDreamplace, Director de Relaciones con Clientes, Gran Tacande Wellness & Relax Costa AdejeOdpowiedź udzielona 25 lipca 2017

Droga marsta66,

Przede wszystkim, dziekujemy Ci za poswiecenie swojego czasu i podzielenie sie z nami swoimi doswiadczeniami w Gran Tacande na TripAdvisor.

Cieszymy sie, ze uwazasz nasz hotel i obsluge za przyzwoita. Nasz zespol kazdego dnia doklada wszlekich staran by spelnic oczekiwania naszych gosci.

Z przykroscia czytamy, ze widok na morze z Twojego pokoju nie byl dla Ciebie dostatecznie dobry. W przypadku jakiegokolwiek problemu w trakcie Twojego przyszlego pobytu prosimy skontaktowac sie z recepcja, ktora z pewnoscia chetnie udzieli pomocy.

To wspaniale, ze nasza oferta gastronomiczna przypadla Ci do gustu.
Mamy nadzieje ponownie goscic Cie w Gran Tacande w trakcie Twoich kolejnych wakacji na wyspach kanaryjskich.

Serdecznie pozdrawiamy

Zrecenzowano: 24 kwietnia 2017

Hotel bardzo fajne położony, idealny na zwiedzanie całej wyspy oraz na odpoczynek.
Bardzo miła obsługa hotelowa.
Mega smaczne i urozmaicone śniadania.
Fajne wyposażony pokój z mega duża łazienka robi naprawdę wrażenie.
Fajne Spa.

Termin pobytu: luty 2017