Zrecenzowano: 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Costa Adeje po raz trzeci, a po raz pierwszy w hotelu Gran Tacande.Polecam ten hotel z całego serca.Obsluga bardzo miła i uprzejma,jedzenie pyszne,baseny super,nie trzeba się bić o leżaki.Lokalizacja hotelu w miejscu gdzie jest cisza i spokój.Hotel przystosowany dla ludzi ceniących ciszę i spokoj.Jedyny minus to pokoj z widokiem na morze,żeby coś zobaczyc musiałam stać.Ale widok przepiękny.Polecam ten hotel i na pewno jeszcze wrócimy.Pokoje super czyste i przestronne.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, 437aleksandral
Zrecenzowano: 29 czerwca 2017

W maju byliśmy drugi raz w hotelu.
Mimo że był prowadzony remont basenu było rewelacyjnie,
obsługa jeszcze lepsza niż normalnie.Kucharz Moussa robił taką rybkę że palce lizać.
Kelner z Hiszpanii Ruben-perfekcja.
Do zobaczenia w listopadzie.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, robert m
Zrecenzowano: 16 czerwca 2017

Byłam z biurem podróży Tui i nigdy więcej z nimi nie pojadę, wycieczka kosztowała mnie dwa razy więcej niż planowałam, zmienili godziny wylotu kradnąc cały dzień. Oczywiście nie chcieli oddać pieniędzy. Rezydenta nie widziałam, żadnej pomocy, żadnej opieki ani na lotnisku ani w hotelu.
Hotel przyzwoity chociaż w pokoju z widokiem na morze ( za słoną opłatą) trzeba było stać żeby to może zobaczyć. Posiłki bardzo dobre, obsługa przyzwoita, basen przeciętny.

Termin pobytu: listopad 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, marsta66
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CalidadDreamplace, Director de Relaciones con Clientes, Gran Tacande Wellness & Relax Costa AdejeOdpowiedź udzielona 25 lipca 2017

Droga marsta66,

Przede wszystkim, dziekujemy Ci za poswiecenie swojego czasu i podzielenie sie z nami swoimi doswiadczeniami w Gran Tacande na TripAdvisor.

Cieszymy sie, ze uwazasz nasz hotel i obsluge za przyzwoita. Nasz zespol kazdego dnia doklada wszlekich staran by spelnic oczekiwania naszych gosci.

Z przykroscia czytamy, ze widok na morze z Twojego pokoju nie byl dla Ciebie dostatecznie dobry. W przypadku jakiegokolwiek problemu w trakcie Twojego przyszlego pobytu prosimy skontaktowac sie z recepcja, ktora z pewnoscia chetnie udzieli pomocy.

To wspaniale, ze nasza oferta gastronomiczna przypadla Ci do gustu.
Mamy nadzieje ponownie goscic Cie w Gran Tacande w trakcie Twoich kolejnych wakacji na wyspach kanaryjskich.

Serdecznie pozdrawiamy

Zrecenzowano: 24 kwietnia 2017

Hotel bardzo fajne położony, idealny na zwiedzanie całej wyspy oraz na odpoczynek.
Bardzo miła obsługa hotelowa.
Mega smaczne i urozmaicone śniadania.
Fajne wyposażony pokój z mega duża łazienka robi naprawdę wrażenie.
Fajne Spa.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, TomiNeXt
Zrecenzowano: 12 marca 2017

Hotel zajmuje świetne położenie,plaża ,ekskluzywne centrum handlowe.
Jedzenie dobre,pokoje obszerne,obsługa w porządku.Cisza,spokój po prostu pięć gwiazdek ,nie ma się czego doczepić.Można polcić z czystym sumieniem.

Termin pobytu: kwiecień 2016
Dziękujemy, robert m