Zrecenzowano: 12 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel naprawdę świetny. Lokalizacja, pokoje, jedzenie wszystko super. Bardzo czysto i ładnie. Korytarze hotelu nie przeszklone - otwarte co tworzy fajny klimat. Personel miły i pomocny. Śniadania pyszne i urozmaicone. Obiadokolacje również. Obowiązuje strój nie plażowy. Obsługa świetnie sobie radzi. Mamy zdecydowanie nadzieję tam powrócić.

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, 516damiang
Zrecenzowano: 20 października 2016

Piękny hotel,pokoje duże,dobrze wyposażone,duża łazienka z wanną i osobnym prysznicem.Bardzo duży taras z leżakami,fotelami i stolikiem,piękny widok na ocean(club room).Hotel położony na końcu promenady nad oceanem,oddalony nieco od centrum ,w spokojnym miejscu.Dla tych ,którzy oczekują rozrywki ,może zbyt spokojny,ale dla nas akurat był to duży plus tego hotelu.Cisza i spokój,brak wrzaskliwych animacji,zawsze dostępne leżaki nad basenem,komfortowe warunki.Blisko do piaszczystych plaży nad oceanem,kilka basenów,w tym jeden z podgrzewaną wodą,dużo udogodnień dla osób niepełnosprawnych,nawet w basenie.
Jedzenie dobre,pyszne soki i desery.Brak oferty all incusive,ale to nam akurat nie przeszkadzało-wreszcie mieliśmy okazję zwiedzić okoliczne knajpki z regionalnymi potrawami.Bardzo miła obsługa.Jesteśmy zachwyceni pobytem w tym hotelu i na pewno wybierzemy się tam ponownie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje Club Room-super taras i super widok
Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Joanna T
Zrecenzowano: 10 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel z ładnym widokiem i świetna obsługa. Kolka restauracji na terenie hotelu z dobra kuchnia
Baseny super . Jeden z morska woda duży i jeden ze słodka
Dzieci nawet w styczniu mogą byc w słodkim basenie do 18.00. Temp. Wody około 26 stopni
Pokoje duże czyste i bardzo przestronne .

Termin pobytu: styczeń 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Smoku10
Zrecenzowano: 1 października 2015

Miła atmosfera, bardzo miła obsługa i świetna kuchnia. Tylko brakowało mi animacji... Nawet muzyki nad basenem nie puszczali... Generalnie w samym hotelu nuda! Na szczęście niedaleko są knajpki, więc jak ktoś ma ochotę na odrobinę szaleństwa, to na pewno sobie czas zorganizuje. Bardzo dużym minusem wg mnie jest brak oferty all inclusive. Przy pełnym wyżywieniu płacimy nadal za napoje, a w upalne dni pije się całkiem sporo.

Termin pobytu: wrzesień 2015
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, nuchar
Zrecenzowano: 29 września 2015

Hotel jest cudowny! Obsluga rewelacyjna- przemila i bardzo pomocna. Kilka basenow, sniadanie w formie bufetu bardzo zroznicowane. Pokoje przestronne i bardzo wygodne. Okolica bardzo ladna- niedaleko piaszczysta plaza.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, MonikaRutkowska