Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

3 wizyta w Isabel i na pewno nie ostatnia.

Świetne jedzenie, lokalizacja, zabudowa hotelowa, zawsze uśmiechnięta obsługa.

Doszlo do tego że oceniamy inne hotele miara Isabel.

Pomimo paru wad to nadal najfajniejszy hotel rodzinny w jakim byliśmy. Kropka :)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, mathom_pl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GFHoteles, Manager, GF IsabelOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2019

Drogi Gościu,
Dziękuję za podzielenie się miłą opinia. Cieszymy się, że spędził Pan z nami cudowne wakacje.
Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.
pozdrowienia
Menadżer, GF Isabel

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Bylismy w tym hotelu trzeci raz,po raz kolejny sie nie zawiedlismy,piekny i czysty hotel,super jedzenie,dobra rozrywka wieczorem,bardzo dobry i pomocny serwis w recepcji,kelnerzy usmiechnieci tworzacy rodzinna atmosfere,swietna lokalizacja,goraco polecam,juz planujemy nastepny wyjazd do tego hotelu,mamy porownanie,bylismy w kilku hotelach w Adeje i naszym zdaniem ten ma wszystko,mozne cztery gwiazdki:))))

We were in this hotel for the third time, once again we were not disappointed, beautiful and clean hotel, great food, good entertainment in the evening, very good and helpful service at the reception, waiters smiling creating a family atmosphere, great location, I highly recommend, we are already planning the next trip for this hotel, we have a comparison, we were in several hotels in Adeje and in our opinion this one has everything, four stars:))))

Dziękujemy, Emil J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GFHoteles, Manager, GF IsabelOdpowiedź udzielona 14 czerwca 2019

Drogi Gościu,
Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.
pozdrowienia
Menadżer, GF Isabel

Zrecenzowano: 28 maja 2019

Hotel bardzo duzy,, ale nie czuje sie tego. My mielismy pokój w bungalowach z dwoma pomieszczeniami. Pokoje czyste, ładny wystrój, całe zaplecze w bardzo dobrym stanie.
Najbardziej zapamietałam z tego wyjazdu wspaniałe wyzywienia. w żadnym do tej pory hotelu nie jadłam takich różności. Jedynie co mnie denerwowało to brak napoi do obiadokolacji.

Wskazówka dotycząca pokoi: bungalowy,
Termin pobytu: grudzień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Tessinna
Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam ( po 3 latach ) ponownie ten hotel. Muszę przyznać , ze hotel zmienił się na plus . Łazienki zostały wyremontowane , zostały wymienione leżaki przy basenie i telewizory . W pokoju ( przy wejściu ) przydałby się jeszcze wieszaki na odzież wierzchnia .
Animacje dla dzieci na wysokim poziomie , codziennie coś innego .
Animatorzy bardzo zaangażowani .
Szkoda , ze tylko podczas naszego tygodniowego pobytu nie pojawiła maskotka hotelowa Gofi.
Obsługa w całym hotelu jak zawsze miła i uśmiechnięta .
Dziękujemy za miły już czwarty pobyt .
Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy ten hotel .

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, ags1981
Zrecenzowano: 15 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel polecam rodzinom z dziećmi, pokoje rodzinne , bardzo przestronne , z własnym ogródkiem, duży basen plus dwa mniejsze za to jeden z mini aquaparkiem, plac zabaw. Bardzo pomocny personel. Czysto , zadbane otoczenie, pieknie utrzymana zieleń. Trochę słabe jedzenie. Nie mam na myśli monotonii ale jakość. Hotel do którego warto wrócić po raz kolejny.

Termin pobytu: grudzień 2018
2  Dziękujemy, Naszeq