Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel może i starszawy z lat 90. Warto dopłacić do pokoju superior i prosić o najwyższe piętro (mieliśmy śliczny widok na ocean i odległą Gomerę). Pokoje były codziennie sprzątane a jedzenie pyszne i urozmaicone. Kelnerzy mili i pomocni (warto znać przynajmniej parę słów po hiszpańsku a będą traktować Cię jak starego znajomego). Położenie hotelu świetne wszędzie blisko, w pobliżu targ czynny w czwartki i soboty, polskie biuro podróży „Teneryfa po polsku” i jego czeska konkurencja, też mówią po polsku. Krótko mówiąc warto wybrać Isla Bonitę

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, piotrkW7482ET
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PublicRelatMng, Director de Relaciones con Clientes, LABRANDA Isla BonitaOdpowiedź udzielona 13 kwietnia 2019

Szanowny Panie piotrkW7482ET,

Chcielibyśmy podziękować za szczegółowe i motywujące informacje zwrotne, ponieważ z pewnością pomogą przyszłym gościom uzyskać ogólne pojęcie o hotelu.
Z niecierpliwością czekamy na kolejny pobyt.

Z poważaniem,

Kitty de Graaf
Assistant Manager

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Razem z mężem i 4-letnia córka spędziliśmy tu wspaniałe ferie. Lokalizacja świetna, jedzenie przepyszne! Dużo, różnorodne, świeże. Dla każdego coś pysznego. Nie dało się wyjść glodnym! Jedynie można się przyczepić do wyposażenia i wyglądu pokojów - lata 90. Ale było czysto, codziennie sprzątane. Wiec jako baza wypadowa w sam raz! Córka i my bylismy bardzo zadowoleni z animacji jakie oferował hotel. Świetny klubik dziecięcy, wieczorem mini disco. Lea, Gosia, Marty i Alex naprawdę robią wszystko z ogromną pasja, odpowiedzialnie i z poświęceniem żeby zabawić i dzieci i dorosłych . Zarówno animacje dla dzieci jak i wieczorami dla dorosłych były rewelacyjne i nie pozwalały się nikomu nudzić. Wszyscy w nich chcieli uczestniczyć bez względu na płeć, kraj pochodzenia czy wiek. Teneryfa piękna. Trafiliśmy na 28'C temperaturę. Do Oceanu 5 min spacerkiem. Widoki cudne. Polecam gorąco!

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Katarzyna C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PublicRelatMng, Director de Relaciones Públicas, LABRANDA Isla BonitaOdpowiedź udzielona 8 kwietnia 2019

Drogi Gościu ,

Nie mogę ci wystarczająco podziękować za uprzejme komentarze na temat tripadvisor w związku z ostatnim pobytem.
Osobiście przekażę swoją opinię naszym pracownikom, którzy będą zadowoleni, że jego wysiłki przyczyniły się do przyjemnego pobytu. My w LABRANDA ISLA BONITA z przyjemnością tworzymy chwile magii dla naszych gości. Cieszę się, że mogliśmy to dla ciebie zrobić.
Naprawdę mam nadzieję powitać was w nie tak odległej przyszłości. Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz pomocy w przyszłości.

Z poważaniem
Ms.Iglesias

Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Av. de Bruselas, 8, 38670 Adeje, Santa Cruz de Tenerife

Hotel

Anna Blachowska

762 punkty

przed chwilą

Pokoje w hotelu stare ale to nie problem, gorzej że brudne. Pod materacami syf, w wannie były czyjeś włosy, pokojówki sprzatają starymi śmierdzacymi szmatami. W pokojach nie ma barku, dwie małe wody, 2 kawy w saszetkach i 4 herbaty muszą starczyć na cały pobyt bo panie nie uzupełniają. Personel miły ale kradnie, panie sprzątające przeszukują rzeczy w poszukiwaniu pieniędzy. Nam pierwszego dnia podczas śniadania ukradziono 50 euro. Byliśmy po długim nocnym locie i nie pomyslelismy o tym zeby brac ze sobą wszystkie cenne rzeczy bo wyszliśmy tylko na śniadanie. W tym czasie było akurat sprzątanie pokoju....
Łóżka to zwykłe polówki z grubym materacem. Łóżko małżeńskie to dwie polówki zestawione razem wiec się rozjezdzają. W przypadku brzydkiej pogody hotel nie ma NIC do zaoferowania. Jedzenie najtanszego sortu, wszystko bez smaku na jedno kopyto. Drinki w ramach all są nie do wypicia na bazie tak chemicznych syropów że aż skręca. Nie mówiąc już że nie ma w nich alkoholu. Wieczorne show... przydałoby się właśnie dużo drinków żeby się podobało. Basen jeden lodowaty drugi tylko bardzo zimny a niby miał być podgrzewany.... Byliśmy w kwietniu więc pewnie w lecie woda jest dużo cieplejsza. W kwietniu niestety nie dało się wykąpać w basenach nawet w tym podgrzewanym. Zalety : pokoje duże, blisko ocean.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Anna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PublicRelatMng, Director de Relaciones con Clientes, LABRANDA Isla BonitaOdpowiedź udzielona 6 kwietnia 2019

Droga Anna,

Chcielibyśmy podziękować za pobyt u nas i za Twoją opinię. Zapoznaliśmy się z twoimi komentarzami w celu poprawy naszych usług.

Przepraszamy, jeśli w trakcie pobytu w dowolnym momencie usługa nie była zgodna z oczekiwaniami i jesteśmy zszokowani przeczytaniem, że miałeś tak poważne problemy, o których nie byliśmy informowani w czasie Twojego pobytu.

Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyście mogli skontaktować się z nami, aby podać więcej szczegółów na temat tego, co się stało, abyśmy mogli to zbadać wewnętrznie. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: publicrelations.islabonita@labranda.com

Z poważaniem,

Kitty de Graaf
Assistant Manager

Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019

Hotelu nie polecam..stare pokoje! my akurat mieliśmy wynajęty apartament prywatny mieszczący się w hotelu, który był rewelacyjny. Natomiast sam hotel słabiutki. Basen koszmarny, woda śmierdząca. Mało atrakcji i ciągle zajęte. Brak miejsc parkingowych wokół obiektu.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, KarolinnB
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PublicRelatMng, Director de Relaciones Públicas, LABRANDA Isla BonitaOdpowiedź udzielona 1 kwietnia 2019

Szanowny kliencie,

Dziękujemy za poświęcenie czasu na opublikowanie recenzji na tej stronie. Przykro nam było dowiedzieć się, że byłeś rozczarowany ostatnim pobytem w hotelu i przeprosiłbyś za to, że nie otrzymałeś jeszcze odpowiedzi na te problemy podniesiony przy wyjeździe. Zawsze staramy się oferować najwyższy poziom usług i wydaje się, że przy tej okazji nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Twoje komentarze zostaną oczywiście przekazane do odpowiedniego kierownictwa w celu ich uwagi. Mamy nadzieję, że pomimo twojego rozczarowania przy tej okazji, mamy możliwość powitania Cię w przyszłości w hotelu. Z poważaniem,

Kind Regards

Zrecenzowano: 20 marca 2019

Hotel średniej jakości, jedzenie bardzo smaczne, kolacje urozmaicone.
Smaczne drinki w barze, super animatorzy, którzy w ciągu dnia organizowali różne konkursy, wieczorami mini disco dla dzieci, a później różnego rodzaju show, nie tylko przez animatorów.
Udany wypoczynek z rodziną.
Jedynym minusem, to drogi parking na terenie hotelu 10€ doba.

Termin pobytu: marzec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Stay66433773406
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PublicRelatMng, Director de Relaciones Públicas, LABRANDA Isla BonitaOdpowiedź udzielona 20 marca 2019

Szanowni Państwo,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze komentarze, że podobało wam się jedzenie w restauracji i nasza animacja
Żałujemy również, że w trakcie pobytu w pewnym momencie usługa nie była pożądana i przepraszamy za niedogodności.

Przyjmujemy do wiadomości Twoje komentarze, które zostaną przesłane do odpowiednich działów.

Serdeczne pozdrowienie