Zrecenzowano: 9 maja 2018

Lokalizacja hotelu - bomba , sam hotel czysty , elegancki , wszyscy pomocni , mili oraz uśmiechnięci. Kuchnia - rewelacja , wszystko na najwyższym poziomie. My byliśmy parą w wieku 37 lat natomiast średnia wieku w hotelu to znacznie więcej co w żaden sposób nam to nie przeszkadzało.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Explore478024
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: H10GranTinerfe, Director de Relaciones Públicas, H10 Gran TinerfeOdpowiedź udzielona 10 maja 2018

Drogi Panie Łukaszu,

Serdecznie dziękujemy za dodanie opinii dotyczącej pobytu w H10 Gran Tinerfe.

Miło nam, że docenili Państwo czystość hotelu, nasz personel oraz kuchnię. Cieszę się, że mogliśmy być częścią Państwa pobytu na Teneryfie i zapraszamy serdecznie ponownie!

Chcielibyśmy również zaprosić Państwa do śledzenia naszych kanałów społecznościowych: Facebook, Twitter i Instagram, aby być
zawsze na bieżąco i znać najnowsze informacje o naszym hotelu.

Z pozdrowieniami,

The Management Team
H10 Gran Tinerfe

Zrecenzowano: 10 września 2017

Hotel w dobrej lokalizacji przy plazy.Jedzenie bardzo dobre ,ze względu ze hotel jest TYLKO DLA DOROSLYCH.Problem z parkingiem przy hotelu.Miejsca jest tylko na około 20 samochodow.Nie ma możliwości rezerwacji miejsca parkingowego.Zasada-kto pierwszy ten lepszy.Mozna parkować na parkingu otwartym 24h niedaleko hotelu(jakies 100m).Koszt za miesiąc 53 euro albo na godziny...
Jeszcze dodam ,gdy ktoś chce uzyskac informacje w recepcji ,to trzeba pytac kilka razy u innych osob akurat mających dyżur.Zawsze uzyskane rozne odpowiedzi..Ogolnie hotel godny polecenia...

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, jarekk455
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Relaciones G, Director de Relaciones Públicas, H10 Gran TinerfeOdpowiedź udzielona 1 grudnia 2017

Czes Jurek,

Dziękuję bardzo za komentarz.

Zanotowaliśmy wszystkie krytyczne uwagi i znamy problem z parkingami.
Ale wciąż dziękujemy za poświęcenie czasu i mamy nadzieję przywitać cię wkrótce.

Pozdrawiam z Teneryfe

H10 Gran Tinerfe Team

Zrecenzowano: 23 września 2016

Hotel polozony w cichym miejscu,przy plaży. Blisko do knajp. Jedzenie bardzo dobre w ogromnym wyborze. Do kolacji obowiązuje kategorycznie strój formalny. Zdarzają się kolejki do wolnego stolika. Jest siłownia i wspaniały basen z palmami. Hotel jest wyremontowany. Pokoje duże i ładne.widok na morze lub góry. Czysto. Z hotelumozna iść kilometrami promenadą wzdłuż plaży. Polecem iść ok 1,5 km na plazę w Costa Adeje. Tam jest żółty piasek. W okolicy nie można się nudzić. Polecam pobliski aquapark,oraz Loro Park. Rejsy po oceanie tez są niezapomniane. Ogólnie hotel super z romantycznymi miejscami wypoczynku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony lądu w bocznych rejonach na nizszych pìętrach są zakłocane przez wentylatory i kuchnię
Termin pobytu: grudzień 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano: 2 września 2016 z urządzeń przenośnych

Było naprawdę bardzo fajnie. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła, świetna lokalizacja, hotel w bardzo dobrym stanie. Jedyne zastrzeżenia miałam do stanu prysznica ( woda bardzo powoli spływała) oraz w ostatni dzień mieliśmy dostać pokój do odświeżenia się przed lotem ponieważ mieliśmy samolot późnym wieczorem a doba hotelowa kończyła sie o godzinie 12 w południe... I dostaliśmy... Było tam pełno brudnych ręczników a sami nie mieliśmy się w co wytrzeć choć wcześniej zapewniano ze z tym nie ma problemu... Ogólnie hotel się nam bardzo podobał ale coś takiego potrafi bardzo zepsuć ogólne wrażenie o nim i humor w ostatni dzień wakacji... Polecam ale najlepiej wracać do domu porannym lotem...

Termin pobytu: październik 2015
Dziękujemy, Patrycja Ł
Zrecenzowano: 28 czerwca 2016

Wspaniały hotel, pyszne jedzenie piękna plaza obok hotelu. Polecam szczególnie opcje privilege.Jeżeli ktoś woli cisze / spokój privilege daje dostęp do oddzielnego tarasu oraz saloniku. Jeżeli lubisz nocne życie w Costa Adeje jest dużo nocnych lokali które zapewniają świetną zabawę.

Wskazówka dotycząca pokoi: wykupienie opcji privilege podwyższa standard pokoju -widok na ocean
Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę