Tydzień w hotelu był super, duże niektóre podgrzewane baseny, piękna pogoda, bardzo dobre jedzenie. Hotel znajduje się około 20 minut od lotniska. Uśmiechnięta obsługa restauracji i baru. Duże pokoje, wygodne łóżka. Bardzo dużo aktywności, wesoła ekipa animacji międzynarodowej. Bardzo się z nimi zaprzyjaznilismy, głównie z Gosią i Michałem. Dookoła dużo restauracji oraz sklepów. Do plaży spacerkiem 5 minut ładną promenadą.
Polecamy

Dziękujemy, xeveq
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelesBest, Manager, Hotel Best JacarandaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Drogi Xeveq,

Dziękujemy bardzo za poświęcenie kilku minut, aby docenić wrażenia z pobytu w naszym hotelu. Miło nam wiedzieć, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i że zarówno nasze usługi, jak i udogodnienia spełniły Twoje oczekiwania. Inni przekażemy twoją ocenę naszym pracownikom, że będą z tego zadowoleni.

Mamy nadzieję powitać Cię ponownie i nadal spełniać Twoje oczekiwania. Szczęśliwy z powrotem do domu.

Zespół zarządzający Best Jacaranda ****.

Wspaniały hotel, bardzo miła obsługa, wspaniałe zajęcia organizowane na basenie, w czasie mojego pobytu wypocząłem i bardzo dobrze wspominam to miejsce, ten hotel i mam nadzieje ze jeszcze nie raz przyjadę.polecam je wszystkim.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 62kacper
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelesBest, Manager, Hotel Best JacarandaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi 62kacperie,

Dziękujemy bardzo, że pomyśleliście o Best Jacaranda, aby cieszyć się wakacjami, zawsze miło jest poznać wycenę naszych gości, aby nadal ulepszać i iść do przodu w przyszłości.
Z dumą wiemy, że Twoje dni odpoczynku były wspaniałe i że zarówno nasze udogodnienia, jak i usługi przypadły Ci do gustu.
Dziękujemy za słowa naszemu zespołowi animacji, nie mam wątpliwości, że przekażę twoją ocenę.

Szczęśliwy z powrotem do domu.

Zespół zarządzający Best Jacaranda ****.

Wspaniałe miejsce na odpoczynek w pojedynkę jak i w patrzę. Pokoje bardzo eleganckie i czyste. Wielkim atutem w hotelu jest personel i grupa animatorów. Wspaniale prowadzą zajęcia i maja cudowny kontakt z odwiedzającymi. Restauracja w hotelu tez godna polecenia.

1  Dziękujemy, robertgA5368BW

Dear robertgA5368BW,

First of all, thank you very much for investing a few seconds of your time to share your experience in our establishment on this TripAdvisor portal. Thank your kind words towards our gastronomic offer and our cleaning.

It will be a pleasure to receive you in the not too distant future and continue to meet your expectations.

Best regards.

Management Team Best Jacaranda ****.

Super tydzień! Hotel godny polecenia że względu na czystość oraz dobre jedzenie. Uprzejma obsługa głównie w disco bar. Michał to super animator, swietnie wykonuje swoją robotę, bardzo pogodny, chętnie pomoże i doradzi, zawsze uśmiechnięty. Animacja międzynarodowa Gosi i Michała na wysokim poziomie!

Dziękujemy, MarcinNiemcy

Drogi Marcin Niemcy,

Dziękujemy za komentarz na tym portalu dotyczący pobytu w hotelu Best Jacaranda. Z przyjemnością czytamy, że zwrócono uwagę na twoje upodobania i że czujesz się u nas bardzo dobrze i doceniasz spersonalizowaną obsługę, którą staramy się oferować naszym gościom przez cały ich pobyt.

Z drugiej strony cenimy sobie twoją pozytywną opinię w odniesieniu do naszej oferty gastronomicznej, twoja opinia zostanie należycie przekazana.
Czekamy na przyjęcie przy następnej okazji.

Zespół zarządzający Best Jacaranda ****.

Po tygodniu spędzonym w hotelu Best Jacaranda, z czystym sumieniem mogę polecić hotel. Do wyboru jest dużo basenów, z muzyką bądź nie. Jedzenie jest bardzo dobre, są tematyczne kolacje. Bardzo polubilismy międzynarodową animacje, głównie Gosie I Michała, przemili ludzie, zawsze uśmiechnięci. Również zawsze uśmiechnięta była obsługa baru wieczornego. Dokoła dużo sklepów, niedaleko szeroka i piaszczysta plaża.
Polecamy!

Dziękujemy, pralinka97

Dear pralinka97,

We thank you for sharing your recent experience in our hotel on this TripAdvisor traveler portal. We are glad to know that in general we have met your expectations and that both our gastronomic offers and our services have been to your liking. I will personally convey your kind words to our staff, as it motivates us to continue working in a line of constant effort to reach the full satisfaction of our guests.

We hope you had a happy return home.

Best regards.

Management Team