Costa Adeje

Wspaniały hotel, bardzo miła obsługa, wspaniałe zajęcia organizowane na basenie, w czasie mojego pobytu wypocząłem i bardzo dobrze wspominam to miejsce, ten hotel i mam nadzieje ze jeszcze nie raz przyjadę.polecam je wszystkim.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 62kacper
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelesBest, Manager, Hotel Best JacarandaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi 62kacperie,

Dziękujemy bardzo, że pomyśleliście o Best Jacaranda, aby cieszyć się wakacjami, zawsze miło jest poznać wycenę naszych gości, aby nadal ulepszać i iść do przodu w przyszłości.
Z dumą wiemy, że Twoje dni odpoczynku były wspaniałe i że zarówno nasze udogodnienia, jak i usługi przypadły Ci do gustu.
Dziękujemy za słowa naszemu zespołowi animacji, nie mam wątpliwości, że przekażę twoją ocenę.

Szczęśliwy z powrotem do domu.

Zespół zarządzający Best Jacaranda ****.

Wspaniałe miejsce na odpoczynek w pojedynkę jak i w patrzę. Pokoje bardzo eleganckie i czyste. Wielkim atutem w hotelu jest personel i grupa animatorów. Wspaniale prowadzą zajęcia i maja cudowny kontakt z odwiedzającymi. Restauracja w hotelu tez godna polecenia.

1  Dziękujemy, robertgA5368BW

Dear robertgA5368BW,

First of all, thank you very much for investing a few seconds of your time to share your experience in our establishment on this TripAdvisor portal. Thank your kind words towards our gastronomic offer and our cleaning.

It will be a pleasure to receive you in the not too distant future and continue to meet your expectations.

Best regards.

Management Team Best Jacaranda ****.

Super tydzień! Hotel godny polecenia że względu na czystość oraz dobre jedzenie. Uprzejma obsługa głównie w disco bar. Michał to super animator, swietnie wykonuje swoją robotę, bardzo pogodny, chętnie pomoże i doradzi, zawsze uśmiechnięty. Animacja międzynarodowa Gosi i Michała na wysokim poziomie!

Dziękujemy, MarcinNiemcy

Drogi Marcin Niemcy,

Dziękujemy za komentarz na tym portalu dotyczący pobytu w hotelu Best Jacaranda. Z przyjemnością czytamy, że zwrócono uwagę na twoje upodobania i że czujesz się u nas bardzo dobrze i doceniasz spersonalizowaną obsługę, którą staramy się oferować naszym gościom przez cały ich pobyt.

Z drugiej strony cenimy sobie twoją pozytywną opinię w odniesieniu do naszej oferty gastronomicznej, twoja opinia zostanie należycie przekazana.
Czekamy na przyjęcie przy następnej okazji.

Zespół zarządzający Best Jacaranda ****.

Po tygodniu spędzonym w hotelu Best Jacaranda, z czystym sumieniem mogę polecić hotel. Do wyboru jest dużo basenów, z muzyką bądź nie. Jedzenie jest bardzo dobre, są tematyczne kolacje. Bardzo polubilismy międzynarodową animacje, głównie Gosie I Michała, przemili ludzie, zawsze uśmiechnięci. Również zawsze uśmiechnięta była obsługa baru wieczornego. Dokoła dużo sklepów, niedaleko szeroka i piaszczysta plaża.
Polecamy!

Dziękujemy, pralinka97

Dear pralinka97,

We thank you for sharing your recent experience in our hotel on this TripAdvisor traveler portal. We are glad to know that in general we have met your expectations and that both our gastronomic offers and our services have been to your liking. I will personally convey your kind words to our staff, as it motivates us to continue working in a line of constant effort to reach the full satisfaction of our guests.

We hope you had a happy return home.

Best regards.

Management Team
Best Jacaranda ****.

Słoneczny tydzień spędzony w hotelu Best jacaranda! Przez ostatni tydzień bawiliśmy się super z animatorami z hotelu, z Michałem i Gosią. Bardzo otwarci I pozytywni ludzie. Jedzenie w restauracji bardzo dobre, kolacje codziennie inne. Na terenie znajduje się wiele basenów i dwa bary. Do gustu przypadła nam obsługa baru wieczornego w teatrze. Pokoje duże i czyste.

Dziękujemy, Dominik U

Drogi Dominiku U,

Bardzo dziękuję za świetny wynik i wybór Best Jacaranda na wakacje na Teneryfie. Dla nas ogromną przyjemnością jest wiedzieć, że spodobały Ci się nasze obiekty i dziękujemy za poświęcony czas na podzielenie się opinią. Osobiście przekażę twoją ocenę naszym pracownikom, którzy będą z niej zadowoleni.
Jeśli zdecydujesz się na powrót, nie wahaj się skontaktować z nami z wyprzedzeniem, aby przekazać nam wszelkie prośby, które mogą uprzyjemnić Twój pobyt.