“Zasługuje na te dobre opinie”
Bombay Babu Torviscas — recenzja

Bombay Babu Torviscas
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 40 wśród 437 Restauracje (Costa Adeje)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce niezbyt fortunnie umieszczone za to sala może się podobać. Obsługa - po pierwsze znakomicie wiedzą co polecić, po drugie robią to delikatnie z wyczuciem a do tego są mili. Ja lubię kichnie hinduską wiec dla mnie był raj pozostali nie koniecznie ale to co wybrali było smaczne, ładnie podane i z przyjemnością posiłek został zjedzony. Gorąca polecam każdemu choćby po to, by pobawić się smakami i zaznać innych doznań

Dziękujemy, 26micha_d

Zrecenzowano 19 grudnia 2018

Super jedzenie bardzo dobra obsługa korzystałem w listopadzie 2018 dwa razy i szczerze polecam.Duży wybór menu,pomocna obsługa rozsądne ceny.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Szotland
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: prakashmaher, Director General, Bombay Babu TorviscasOdpowiedź udzielona 22 grudnia 2018

Thank you so much for reviewing Bombay Babu. We look forward to welcoming you again soon!​

Zrecenzowano 10 lipca 2018

Witam. Po dokładnym spenetrowaniu kuchni tajskiej na Teneryfie z czystym sumieniem mogę polecić Bombay Babu jako najlepszą restaurację tego stylu. Można iść w ciemno. Zachęcam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 840marcinn
Zrecenzowano 16 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Smacznie, dobre indyjskie jedzenie. Szkoda ze nie ma zup. Rozsądne ceny (w tym np cava za 10e), smaczne jedzenie. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Bartassw
Zrecenzowano 5 października 2017 z urządzeń przenośnych

Zanim trafiliśmy do Bombay Babu wypróbowaliśmy chyba wszystkie indyjskie restauracje w Costa Adeje i nic nie może się z nimi równać! Naprawdę wyborne jedzenie, aż chce się wracać i odkrywać nowe smaki. Sama restauracja bardzo przyjemna, czysta, a obsługa na najwyższym poziomie! Trafiliśmy na kelnera o imieniu Prabh, którego serdecznie pozdrawiamy. Jest doskonały w tym co robi, pomocny i cierpliwy. Nawet zorganizował niespodziankę z okazji urodzin :)
Ogromnie polecamy!!!

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, Joanna K

Bombay Babu Torviscas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Granadilla de Abona, Teneryfa

Byłeś(-aś) w Bombay Babu Torviscas? Podziel się wrażeniami!