Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Super spędzony czas, hotel jest idealny na urlop. Jedzenie w restauracji różnorodne i smaczne w ciągu dnia jest również czynny bar z przekąskami. Na obu basenach cały czas czuwa ratownik. Przyjazna i pomocna obsługa. W ciągu dnia i wieczorem są również animacje dla dzieci i dorosłych które sprawiły że na długo hotel zostanie w naszej pamięci. Codziennie fitness, piłka wodna, różne sporty, i atrakcje dla dzieci. Dziękujemy całemu zespołowi za świetnie spędzony czas. Pozdrowienia dla Rafa Pati i Niko

Dziękujemy, Travelerlov098
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ChaturhotelsResorts, Manager, Hotel Chatur Playa RealOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Drodzy klienci:

Dziekujemy bardzo za wybranie Hotelu Chatur Playa Real na czas swojego pobytu na poludniu Teneryfy. Chcielibysmy wyrazic nasza wdziecznosc za podzielenie sie z nami Panstwa opinia i wrazeniami, poniewaz jest dla nas bardzo wazne, by spedzili Panstwo wspanialy czas w naszym Hotelu.

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Czyste pokoje różnorodne jedzenie bardzo miła obsługa. Na recepcji pomocny Polak. Codziennie inne jedzenie świeże ryby owoce morza pizza mięsa. Alkohole okej. Byliśmy we dwójkę w marcu bardzo miło spędzony czas. Polecam

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Kali922
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ChaturhotelsResorts, Manager, Hotel Chatur Playa RealOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel pięknie usytuowany z widokiem na ocean. Kuchnia wspaniała: poza standardowymi propozycjami "na ciepło", typowe przysmaki hiszpańskie: sery, wędliny, owoce morza. Bardzo miła obsługa, dwoje polskich kelnerów: Eugenia i Marek :)
Mili, polscy animatorzy, atrakcje organizowane każdego wieczoru :)
Zdecydowanie polecamy :)

Agnieszka i Darek

Wskazówka dotycząca pokoi: Na wyższych piętrach lepsze widoki
Dziękujemy, AgaKrakow

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Wspaniały pobyt z Rainbow.
Urozmaicona kuchnia (dużo owoców morza); wieczór z tradycyjnymi specjałami. Przestronne pokoje. Duże balkony. Piękne widoki na ocean. Przemiła obsługa -
Wszystko zgodne z opisem :)

Dziękujemy, KaaarolinaK

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel na dobrym poziomie. Bardzo dobre jedzenie. Sam obiekt - szczególnie łazienki wymagają odnowienia. Pościele i ręczniki przeszły już swoje.
Bardzo miła atmosfera, życzliwy personel, szczególnie pan Marek ( barman, kelner ), bardzo sympatyczny człowiek, zawsze pomocny, z poczuciem humoru, robi najlepsze drinki.

Dziękujemy, Topek2019

Drodzy klienci:

Bardzo nas cieszy, ze ogolnie sa Panstwo zadowolenia z pobytu i niezmiernie nam przykro, z powodu jakichkolwiek niedogodnosci, ktore odczuli Panstwo w trakcie zakwaterowania w naszym Hotelu. Chcielibysmy rowniez zapewnic, ze staramy sie wprowadzic niezbedne zmiany by podczas kolejnego pobytu byli Panstwo w pelni zadowoleni.