Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Najnowsze recenzje. Najniższe ceny. Idealne miejsce do zarezerwowania hotelu.

“Masakra! Wehikuł czasu do podrobek początku lat 90-tych. Omijać z daleka!”
1 na 5 punktów Lucky Luck Pizzeria — recenzja - ZAMKNIĘTE

Kontrybutor: poziom
Liczba recenzji: 15
12 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 17
“Masakra! Wehikuł czasu do podrobek początku lat 90-tych. Omijać z daleka!”
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2011

Trafiliśmy tam przypadkowo przejazdem. Zachęcił nas malutki plac zabaw dla dzieci i wystrój w stylu western. To była porażka praktycznie na każdym polu:
1. Okropne jedzenie - barszcz z paczki, salatka grecka z kapustą pekinska, pizza jak z paczki i gwóźdź programu: fajitas z gulaszem drobiowym z resztek rosolu w zeszłym tygodniu na który ktoś chlusnal gotowana czerwona fasola (której nie było w skladnikach w menu, ale "szefowa tak kazała").
2. Klimat lokalu - głośne disco nad uchem, w restauracji mnóstwo komarów i innych owadów, plastikowy placyk zabaw dla dzieci przy krzakach w których konary miały swoje siedlisko
3. Obsługa - jedna z kelnerek okazała sie tez być kucharzem i kiedy zniknęła przygotowywać (odgrzewac) nam jedzenie lokal pozostał pod opieka młodej barmanko-kelnerki

• Atmosfera
Pomocne?