Świecie

“Rewelacja !”
Przystań Nad Wdą — recenzja

Przystań Nad Wdą
Nr 2 wśród 11 Restauracje (Świecie)
Zrecenzowano 1 września 2019

Byliśmy dziś z rodzinką na obiadku po wizycie na Zamku.Czernina i klopsowa bardzo smaczne i bardzo syte.Micha pierogów przepyszna ,podanie dania również ciekawe,dalej devolay z frytkami i zestawem surowek,bardzo smaczny , makaron w sosie kurkowym ,cud , miód no i golonka to to już niebo w ustach.Wszystko podane w bardzo szybkim czasie,natomiast szarlotka na ciepło z bitą śmietaną i lodem ,Poezja.Dodam rownież że obsluga przemiła,lokal klimatyzowany i na pewno Tam wrocimy.

Dziękujemy, Krzysztof M

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiłem pod wpływem pochlebnych recenzji z Internetu i... nie zawiodłem się. Skryta wśród zieleni, z tarasem wychodzącym na leniwie meandrującą Wdę, "Przystań" oferuje dania kuchni polskiej z regionalnymi akcentami. Są zupy, dania z dziczyzny, wołowiny, wieprzowiny można trafić na szyjki rakowe lub zwyczajne (ale nadzwyczajne w smaku) dania z drobiu czy ryb. Wszystko elegancko serwowane przez niezwykle miłą obsługę. Ceny przyzwoite, jedzenie nadzwyczaj smaczne - kucharz zdecydowanie wie co robi.
Z pewnością będę odwiedzał to miejsce podczas podróży po Pomorzu.

Dziękujemy, Rzeszoto
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jedno z niewielu miejsc godnych polecenia w tej okolicy. Każda potrawa dopracowana w smaku, szczególnie polecam zestawy dnia, które potrafią zaskoczyć smakiem. Niewątpliwie kucharz zna się na swoim fachu. Warto dodać że obsługa w tym lokalu jest bardzo przyjazna i serdeczna

Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam miejscówkę. Super jedzenie. Bardzo dobre ceny. Dobre miejsce na spotkania i nie tylko.

Dziękujemy, AndrzejKul
Zrecenzowano 8 maja 2019

Jedzenie bardzo dobre zgodne z opisem karty dań, bardzo miła obsługa i nie ma problemu dogadać się z panią manager. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Irek S

Przystań Nad Wdą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chełmno, Kujawsko-Pomorskie

Silno, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Przystań Nad Wdą? Podziel się wrażeniami!