Świecie

“Jestem bardzo zadowolona!”
Restauracja Stylowa — recenzja

Restauracja Stylowa
Nr 3 wśród 11 Restauracje (Świecie)

Wyprawialiśmy w restauracji Stylowa roczek dla córki i jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Stoł był elegancko przygotowany, jedzenie było bardzo smaczne a obsługa pierwsza klasa. Powiedzieć,że było miło i sympatycznie to zdecydowanie za mało i nie jest to tylko moja opinia, ale wszystkich 17 gości.
Mam porównianie do chrzcin, które robiliśmy w Farinie Bianco i szczerze Farina to była katastrofa. Nie mam na myśli wystroju lokali, bo oba sa zupełnie inne, ale w Farinie były puste stoły,dlugo czekało się na jedzenir a jak wjechał tort to zabraklo filiżanek do kawy i 3ba bylo 40 minut czekać, aż zmywarka umyje i to wszystko za grube pieniądze.
A w Stylowej ceny są bardzo konkurencyjne.
My na pewno wrócimy.

Dziękujemy, Pola L

Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne, jednak jedzenie słabe... rosół był wodą. Dosłownie.. devolai smaczmy, surówki także, porcja ziemniaków malutka, ginela na talerzu, ceny wysokie,wg. Mnie nie adekwatne do dań. Obsługa niestety też bardzo słaba, Pani kelnerka często pochodziła bez wyczucia... przeszkadzajac. Drugi raz bym nie odwiedzila tego miejsca. Plus za to, że woda zwana rosołem nie została doliczona do rachunku.

Dziękujemy, Klaudia S
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Absolutna wybitność. Kiszka w pyte jak to Kociewianki mawiają. Tak smakuje życie. Będę odwiedzać. Polexam serdecznie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 518ewag
Zrecenzowano 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia krzyżacka przepyszna!! Naleśniki i desery super
Dania inne niż wszędzie, warto spróbować.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Bierdona
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa i dobre jedzenie! Jest to świetne miejsce na wyjście ze znajomymi lub zorganizowanie imprezy okolicznościowej.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 676olao

Restauracja Stylowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chełmno, Kujawsko-Pomorskie

Silno, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stylowa? Podziel się wrażeniami!