Świecie

“Bardzo miło i smacznie.”

Restauracja Stare Miasto
Nr 1 wśród 11 Restauracje (Świecie)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko smaczne, fajny klimat. Zdecydowanie polecam i sam z pewnością ponownie skorzystam. Ceny przystępne.

Dziękujemy, piotrk672

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ładnie urządzona, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Dania które wraz z małżonką zamówiliśmy podane bardzo ładnie a ich smak ... mniam . Rachunek miło zaskoczył.
Polecamy tą restaurację .

Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Eksplozja smaku! Polecam polędwiczki w sosie borowikowym :) obsługa na poziomie, cudowny klimatyczny wystrój :) polecam

1  Dziękujemy, nataliakN2032GX
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, warto tu zajrzeć. Przystępne miejsce, problemem jest brak parkingu. Ceny na miarę wielkości serwowanych potraw. SUPER

Dziękujemy, perzykt1
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super fajna miejscówka, klimatycznie, czysto miło, a najbardziej to najsmaczniej. Pyszny chlodnik w upalny dzien i lemoniada arbuzowa, do tego polędwiczki w sosie borowikowym. Cenowo tez ok.

Dziękujemy, 5andrzejw

Restauracja Stare Miasto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chełmno, Kujawsko-Pomorskie

Silno, Kujawsko-Pomorskie
Świecie, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stare Miasto? Podziel się wrażeniami!