Chełmno

“Makowiec prawie wigilijny”
Cukiernia Staropolska — recenzja

Cukiernia Staropolska
Nr 3 wśród 12 Restauracje (Chełmno)

Stylowa,mała cukiernia,wygodne meble retro.Mocna,gorąca,parująca kawa espresso a dla Niej cappucino.Konkretny,pachnący sernik wraz ze wspaniałym makowcem.Przy takich łakociach trudno wyjść na szalejące wietrzysko,mimo,że parkingowy stał już obok naszego auta.Przemiła właścicielka.Polecamy z przekonaniem.

Dziękujemy, ANDRZEJ S

Zrecenzowano 3 czerwca 2018

Wprawdzie w Bydgoszczy mamy ich kilka(naście), ale przy okazji kolejnych odwiedzin Chełmna, postanowiliśmy skusić się na deser w Cukierni Staropolskiej. Nie zawiedliśmy się! Było naprawdę pysznie: deser lodowy z dodatkiem świeżych owoców oraz porcja ciasta z bitą śmietaną i lodami. Do tego filiżanka znakomitej, czarnej, gorzkiej kawy. Polecamy!

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, RutSiP
Zrecenzowano 28 listopada 2016

zwiedzając Chełmno,padający deszcz i zimno zaprowadziło nas do kawiarenki na ciepłe picie i słodkości. Herbaty i po smacznym cieście jabłecznik z kajmakiem i sernik z brzoskwinia za 28 zł przy miłej 2 dziewczęcej obsłudze były warte czasu w przeciwieństwie do staniu estetycznego ,,miasta zabytków i zakochanych ,, które nas niestety zasmuciło .

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, xaweryh
Zrecenzowano 18 września 2016 z urządzeń przenośnych

Pomimo przemiłego przyjęcia pozostał niesmak. Podane cappuccino było zwykłym latte, chociaż wg Pani to mocniejsza kawa z mlekiem. Włosi i cały świat serwuje ją jako espresso ze spienionym mlekiem. I w filiżance!!Sam smak kawy w porządku (americano). Sernik lekko suchy i też na pewno nie był wiedeński, brakowało mu puszystości. Polecam americano i ciasto hiszpańskie.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Bertololo
Zrecenzowano 15 lutego 2016

14 Lutego w dzień Św. Walentego 2016 po Mszy Świętej w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny przyszedł czas na spacer z ukochaną żoną po Chełmińskim rynku. Wyruszyliśmy dochodząc do ulicy Toruńskiej, tak właściwie wchodząc w rynek zauważyliśmy okno wystawowe ze stolikiem dla zakochanych. Weszliśmy do środka, ciepłe wnętrze lada chłodnicza pełna ciast, wspaniała parzona kawa (a są różne gatunki ) i delikatne aksamitne wspaniałe ciasto. Stolik z widokiem na Rynek ustawiony w witrynie. Pięknie być z ukochaną na wystawie w cukierni w Walentynki w Chełmnie w dzień Świętego Walentego. Zapraszam do Chełmna nie tylko 14 Lutego, cukiernia Staropolska otwarta cały rok.

Termin wizyty: luty 2016
3  Dziękujemy, Roman S

Cukiernia Staropolska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świecie, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Staropolska? Podziel się wrażeniami!