“Pysznie ”
Karczma Chełmińska — recenzja

Karczma Chełmińska
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Chełmno)
Opis: Restauracja Karczma Chełmińska specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej. Serwuje dania przygotowane starymi metodami przez wprawnych kucharzy. Restauracja mieści się na terenie Starego Miasta w sąsiedztwie kościoła NMP i murów obronnych. Dla Gości jesteśmy dostępni od 12.00 do 22.00 od poniedziału do soboty a w niedzielę do godz. 18.00. Zapraszamy
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie wszystko super. Dania duże, smaczne, w miarę szybko podane. Dla dzieci dostępne są krzesełka, w łazience przewijak a na zewnątrz mały plac zabaw.

Dziękujemy, MrozikJo

Zrecenzowano 27 lipca 2019

wstąpiliśmy po drodze z Torunia nad morze, żeby zjeść dobry obiad, niestety jedzenie nie było najlepsze. Pomijam fakt, że ceny za wysokie za taką niską jakość. Inni goście pili tylko piwo, co dało mi trochę do myślenia :( A szkoda, bo Chełmno jest piękne, tylko nie ma gdzie dobrze zjeść.

Dziękujemy, 688micha_w
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel K, Kierownik sprzedaży, Karczma ChełmińskaOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Panie Michale,
będę wdzięczny za informacje co nie pasowało i było takie drogie. Jakoś tego typu opinii nie mamy a nasi Goście nie tylko piją piwo:)
Pozdrawiamy,
Zespół Karczmy Chełmińskiej

Zrecenzowano 24 lipca 2019

wstąpiliśmy w drodze nad morze, szukając miejsa na posiłek rodzinny.
wszystko gorące i pyszne. Gołąbki wegetariańskie z ziemniaczkami, polędwiczki wieprzowe z ziemkiakami opiekanymi i pierożki. Może nie jest tanio (każde z tych dań ok 30-34 PLN) ale naprawdę warto. Ładny widok na katedrę.

Dziękujemy, DoraDG112
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Dla mnie bomba, lokal bardzo ładny i klimatyczny, toalety czyste, parking pod lokalem. Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane, porcje spore, obsługa miłą, uśmiechnięta, szybka. Z całego serca super lokal do którego na pewno wrócę.

Dziękujemy, Deszczowy
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kuchnia,piękny wystrój i bardzo miła obsługa. Byliśmy w Chełmnie przejazdem w drodze na i z Kaszub i obiady jedliśmy w Karczmie. Każdy z nas jadł coś innego i wszystkie dania były pyszne i pięknie podane! To był bardzo dobry wybór i napewno chcielibyśmy tam wrócić!

Dziękujemy, 342iwonal

Karczma Chełmińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świecie, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Karczma Chełmińska? Podziel się wrażeniami!