Potwierdzam wspaniały

Zrecenzowano: 4 września 2019
VisitorKiezix
Warszawa, Polska
Kościół farny

Niesamowity obiekt sakralny z relikwiami św Walentego. Cudowny klimat piękne organy i wiele dzieł... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
Damian G

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechałem do Chełmna bez oczekiwań a zasnąłem perełkę. Kościół jeszcze trzeba ulepszyć ale wspaniale kaplice i relikwie oraz super organy mnie bardzo uradowały. Wspaniałe wnętrze ma jeszcze wiele innych aspektów. UWAGA JEST AKCES NA WIEŻĘ ALE NIE DLA WSZYSTKICH POLECAM. BARDZO STROME SCHODY. NISKI STROP.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowity obiekt sakralny z relikwiami św Walentego. Cudowny klimat piękne organy i wiele dzieł wartych obejrzenia.

Dziękujemy, Damian G
Zrecenzowano: 11 września 2018

Najokazalszy kościół w Chełmnie z początku XIII w. Piękne wnętrza. Obowiązkowy punkt na mapie Chełmna.

Polecam wspiąć się na wieżę. Wspaniały widok na okolicę.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, JD233
Zrecenzowano: 29 września 2017

Piękny, gotycki, bogato zdobiony kościół z XIII w. jest obowiązkowym punktem każdego, kto odwiedza Chełmno. Warto zwiedzać go z przewodnikiem. Ciekawostką dla zwiedzających indywidualnie będzie niewątpliwie wisząca na konopnej linie rzeźbiona głowa jelenia, która obraca się w zależności od wilgotności powietrza. Z kościoła jest bardzo blisko na rynek, gdzie zlokalizowanych jest wiele kawiarni i restauracji.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, this_world_is_mine