Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel duży , większość gości to Niemcy, głośni , młodzi, ale nam ogólnie nie przeszkadzali gdyż nie przebywaliśmy dużo czasu w hotelu . Jedzenie smaczne , pokoje dziennie sprzątane , hotel równie czysty , wszystko sprzątane na bieżąco. Basen niewielki ale leżaków i parasoli wystarcza przy tak dużej ilości gościu. Okolica dość głośna ( Bierkönig, Bamboleo, itp) raczej nie dla rodzin z dziećmi . Blisko do morza , gdzie plaża bardzo fajna i piaszczysta. Bardzo duży + za 13 piętro gdzie znajduje się SKY BAR. Malowniczy z widokiem na morze , a po środku basen, na prawdę ciekawe miejsce !

Dziękujemy, tomeks175
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PABISA H, Director de Relaciones con Clientes, Pabisa BaliOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Spędziliśmy w hotelu 11 dni i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Faktem jest, że większość gości to Niemcy, ale kompletnie nam to nie przeszkadzało. Hotel bardzo czysty, pokoje codziennie sprzątane, obsługa bardzo miła i dobrze mówi po angielsku. Basen spory, dużo leżaków i parasoli. Super opcją jest jacuzzi na dachu- polecamy :) Jedzenie na 5+. Do plaży bardzo blisko. Mieszkaliśmy na 12 piętrze, więc nie słyszeliśmy żadnych hałasów, nawet z ulicy.

1  Dziękujemy, Aneta R
Zrecenzowano: 5 września 2018

Hotel ładny, pokoje czyste, natomiast ulica, przy której hotel jest umiejscowiony - PORAZKA ! W hotelu, oraz całej okolicy 95% to Niemcy. Absolutnie nie polecam rodzinom z dziećmi. W hotelu przez cały czas pijani i naćpani Niemcy, sikający na korytarzach. Mieliśmy pokój na 12 piętrze. Z 13 piętra wpadł na nasz balkon pijany Niemiec rozbijając szyby. Cały zakrwawiony zeskakiwał tak do ok. 7 pietra, gdzie dopiero złapała go ochrona. Szyba nie wstawiona do końca pobytu, balkon we krwi- nie zaproponowano nam zmiany pokoju. Ogromny stres dla mojego syna. Codziennie w nocy bardzo głośno, pijani Niemcy dobijający sie do naszych pokoi. W barze przy basenie niejednokrotnie widzieliśmy sytuacje, gdzie pijani ludzie sikali przez balkon na gości. Ochrona absolutnie nie radzi sobie. Okolica hotelu- MASAKRA, strasznie brudno ( pomijam hałas 24/ dobe). Plaże bardzo brudne. Jedzenie w hotelu bardzo dobre, i to chyba tyle z plusów. Ogromne podziękowania dla Pani z recepcji (Czeszki), która pomagała nam przez cały pobyt. Absolutnie nie polecam tego hotelu rodzinom z dziećmi, oraz osobom, które chcą wypocząć. Dla nas cały pobyt to jeden wielki dramat.

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Magda M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PABISA H, Director de Relaciones con Clientes, Pabisa BaliOdpowiedź udzielona 28 września 2018

Drodzy goście,

Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy, żeby Wasz pobyt był jak najlepszy, ale to właśnie dzięki takim wiadomościom dowiadujemy się, co i jak musimy jeszcze poprawić. Staramy się, żeby nasi goście zawsze byli w pełni usatysfakcjonowani, jednak w tym wypadku widocznie nie wszystko poszło jak należy. Obiecujemy, że jeśli zaufacie nam ponownie, to dołożymy wszelkich starań, abyście nie byli zawiedzeni.

Zrecenzowano: 2 września 2018

Z hotelu oraz jakości obsługi jesteśmy bardzo zadowoleni, jednakże okolica w której się znajduje jest okropna! Nie polecam. Na ogół nie przeszkadzają mi inne nacje, lecz okolica jest typowo pod Niemców, bary niemieckie, obsługują Cie po niemiecku, a w każdym lokalu tylko niemiecka muzyka z najniższej disco półki - w "polo" stylu. Niemiecka zabawa ogranicza się do siedzenia przy stole i głośnego śpiewania tylko niemieckich utworów. Na plaży niemieckie polo, w wodzie niemieckie disco, w barach to samo. Brak miejsc by się normalnie pobawić. Majorka jest bardzo pięknym miejscem ale Playa de Palma jest miejscem zepsutym. Ludzie jadą do innych krajów by poczuć ich klimat, natomiast Niemcy przywożą swój kraj psując całą okolicę. Dlatego mimo dobrych warunków i gościny w hotelu, nie polecam tego miejsca.

We are very pleased with the hotel and the quality of service, however the area in which it is located is terrible! I do not recommend. In general, other nations do not bother me, but the area is typically under Germans, German bars, serve you in German, and in each restaurant only German music from the lowest disco shelf - in "polo" style. German fun is limited to sitting at the table and singing only German songs loud. On the beach, German polo, German disco in the water, in the bars the same. No places to play normally. Majorca is a very beautiful place but Playa de Palma is a spoiled place. People are going to other countries to feel their climate, while Germans bring their country by spoiling the whole area. Therefore, despite good conditions and hospitality in the hotel, I do not recommend this place.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Łukasz D

Drodzy goście,

Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Mamy nadzieję wkrótce ugościć Was ponownie!

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Warunki w porządku, jedzenie bardzo dobre, napoje, drinki bardzo dobre. Basen, bar, czasem występy róznych artystów, klimatyzacja. 90% lokatorow to Niemcy, bo hotel połozony jest przy tzw. "niemieckiej dzielnicy" w Platja de Palma, przy ulicy na nazwie Schinken Strasse, gdzie znajduje sie mnostwo niemieckich lokali, barów itp. Blisko do plaży i promenady. Dobry dojazd komunikacja miejska, do stolicy Majorki - Palmy (ok 8 km do centrum). Generalnie polecam.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Kamil P