Zrecenzowano: 3 września 2019

Byłem z rodziną w tym hotelu przez ostatnie dwa tygodnie sierpnia 2019. Zostaliśmy zameldowani w najdalej wysuniętej części. Standard odbiega od czterech gwiazdek, nawet w porównaniu do podobnych hoteli z Grecji, Hiszpanii czy Włoch.
Jedyne plusy to duży apartament i nie zatłoczony basen w tej części. Pokoje wyposażone jak w latach 80. Ręczniki też nie najnowsze, powycierane i dziurawe.
Baseny tylko ze słoną wodą. Rano woda zawsze bardzo zimna.
Sprzątanie zależy kto zrobił, różny poziom. Panie notorycznie np. zapominały zostawić ręcznik do wycierania podłogi. Przerwa w sprzątaniu w środy, zwykle jest to w niedzielę.
Doskwiera też brak klimatyzacji, zwłaszcza na parterze. Można wypożyczyć wiatrak w cenie 16€ za 7 dni plus 10€ kaucji. Nie braliśmy, bo wyglądał na zdezelowany. Nowy można kupić np. za 15€ w Lidl.
Jedzenie też różnie, są dania bardzo smaczne i bardzo słabe, np. mocno przesolone lub wysuszone.
Kolejny minus to jeden bar z drinkami, ulokowany w głównej części. Widać, że był też drugi w części środkowej, ale został zlikwidowany. Na terenie co prawda są jeszcze dwa barki samoobsługowe, ale oferują tylko piwo, trzy rodzaje słabego wina, kawę z ekspresu, herbatę i zimne napoje.
Jeśli mówimy o kawie, to w restauracji serwowana jest rozpuszczalna z ekspresu i nie da się jej pić. W barkach jest z ziaren, ale też bez szału. Dla kawoszy zostaje miasto. Woda do picia z dystrubutorów też bardzo niesmaczna.
Obsługa widać, że zmęczona - te same osoby obsługują non stop w restauracji i w głównym barze. Wdzielismy np. jak w pośpiechu zmywano blaty i podłogi tym samym mopem.
Na podstawie moich doświadczeń, oceniam ten hotel na słabe trzy gwiazdki. Ciągle jestem zdziwiony, że ma tu tak dobre opinie. Niestety na ich podstawie wykupiłem w tym hotelu pobyt i bardzo się zawiodłem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej wybrać pokój na pietrze. Można spokojnie otworzyć okno ze względu na brak klimatyzacji.
Dziękujemy, K1162XSdanielr
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Spędziliśmy w hotelu tygodniowe wakacje.
Pozytywy:Szybki transfer z lotniska (jechaliśmy około 15 minut). Hotel z 3 basenami położonymi w różnych miejscach dzięki temu nie było problemu z leżakami w szczycie sezonu. Woda w basenach morska nie każdemu odpowiada. Pokoje sprzątane codziennie, bardzo dokładnie. Do plaży max. 5 minut spacerkiem, tak samo do głównego deptaka miejscowości. W hotelu sa prowadzone animacje ale nie korzystaliśmy więc nie oceniam ich jakości. Najwiekszy plus wyzywienie: dużo świeżych warzyw i owoców, różne rodzaje mięs i ryb, pojawiłaly się owoce morza. Co dzień jakieś 6-7 innych potraw, co urozmaicało hotelową monotonię wyżywienia.
Minusy: hotel ma swoje lata i to wiać. Jak ktoś jest przyzwyczajony to 4 czy 5 * hoteli tureckich to się rozczaruje. Nam to nie przeszkadzało bo pokoju tylko śpimy, a też dużo spędzamy czasu poza hotelem. Mały minusik za to, że tylko jeden barek przy głównym basenie, serwuje drinki, a przy 2 pozostałych basenach są jedynie dystrybutory z napojami, piwem i winem.
Największy minus dla "kawoszy" - tak niedobrej kawy nie piłem nigdy życiu, a jako, że lubię dobra kawę to musiałem ją pić poza hotelem, bo ta w hotelu nie była do picia.

Dziękujemy, ryniusz
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczny hotel, jedzenie bardzo dobre, przemiła obsługa hotelu, w szczególności animator Simon, który do swojej pracy podchodzi zawsze z sercem i zaangażowaniem. Dzięki niemu moje urodzinowe wakacje z których właśnie wróciłam były niezapomniane.
Polecam!!!!

Dziękujemy, Viviozem
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Hotel wygrywa lokalizacją wszędzie blisko, w pokojach bardzo czysto, obsługa bardzo miła i się stara, jedzenie bardzo smaczne i bardzo duży wybór, czysto w restauracji. Olbrzymi plus to wieczorne animacje po całym dniu można fajnie spędzić czas Wybraliśmy pokój w głównym budynku ze względu na klimatyzację której niestety nie było :( na szczęście nie było upałów(byliśmy w kwietniu) dostaliśmy wiatrak i zwrot kosztów za nie działającą klimatyzację to był jedyny minus ale i tak z czystym sumieniem polecam hotel .

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Wioletta E
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Hotel oceniam na 3 Gwiazdki, bylismy na Lanzarotte 2 raz, na Teneryfie 4 razy na Fuercie raz, na Gran Canarii raz, to byla nasza najslabsza miejscowa jesli chodzi o warunki pokoju, wiadomo, ze w pokoju tylko sie spi, ale za te kase za nasza rodzinke liczylam na lepszy standard, dostalismy fammily room czyli 2 dzieci swoja sypialnia my swoja i salon, drzwi na pych i na klucz nie na karte, stare meble, baranek na scianie, ale to jedyne minusy, plus ze basen tylko dla nas i cicho brak muzy nawalajacej idzie odpoczac, chodzilismy na 2 basen w czesci ogrodowej bajkowy, na glowny tylko raz, jedzenie dobre, gaspachio wysmienite, soki z automatow dramat chemia i woda, reszta super, animacje spoko, plaza blisko, wypozyczalnia samochodow pod nosem, czysto ok, ale ogolnie oceniam na 3* bron panie boze 4*, z wszystkich naszych wyjazdow kanarkowych ten hotel wypadł najslabiej ale liczylam sie z tym, ze lecimy za 4 osoby nie za 20 tys a za 13 wiec cos za cos, miejsce cuuudowne, piekny ogrod, jak cos moge wyslac fotki na priv z pokoju i hotelu, obsluga rewelacja, sprzatanie tez :)))))

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Magdalena W