Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Spędziliśmy w hotelu tygodniowe wakacje.
Pozytywy:Szybki transfer z lotniska (jechaliśmy około 15 minut). Hotel z 3 basenami położonymi w różnych miejscach dzięki temu nie było problemu z leżakami w szczycie sezonu. Woda w basenach morska nie każdemu odpowiada. Pokoje sprzątane codziennie, bardzo dokładnie. Do plaży max. 5 minut spacerkiem, tak samo do głównego deptaka miejscowości. W hotelu sa prowadzone animacje ale nie korzystaliśmy więc nie oceniam ich jakości. Najwiekszy plus wyzywienie: dużo świeżych warzyw i owoców, różne rodzaje mięs i ryb, pojawiłaly się owoce morza. Co dzień jakieś 6-7 innych potraw, co urozmaicało hotelową monotonię wyżywienia.
Minusy: hotel ma swoje lata i to wiać. Jak ktoś jest przyzwyczajony to 4 czy 5 * hoteli tureckich to się rozczaruje. Nam to nie przeszkadzało bo pokoju tylko śpimy, a też dużo spędzamy czasu poza hotelem. Mały minusik za to, że tylko jeden barek przy głównym basenie, serwuje drinki, a przy 2 pozostałych basenach są jedynie dystrybutory z napojami, piwem i winem.
Największy minus dla "kawoszy" - tak niedobrej kawy nie piłem nigdy życiu, a jako, że lubię dobra kawę to musiałem ją pić poza hotelem, bo ta w hotelu nie była do picia.

Dziękujemy, ryniusz
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczny hotel, jedzenie bardzo dobre, przemiła obsługa hotelu, w szczególności animator Simon, który do swojej pracy podchodzi zawsze z sercem i zaangażowaniem. Dzięki niemu moje urodzinowe wakacje z których właśnie wróciłam były niezapomniane.
Polecam!!!!

Dziękujemy, Viviozem
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Hotel wygrywa lokalizacją wszędzie blisko, w pokojach bardzo czysto, obsługa bardzo miła i się stara, jedzenie bardzo smaczne i bardzo duży wybór, czysto w restauracji. Olbrzymi plus to wieczorne animacje po całym dniu można fajnie spędzić czas Wybraliśmy pokój w głównym budynku ze względu na klimatyzację której niestety nie było :( na szczęście nie było upałów(byliśmy w kwietniu) dostaliśmy wiatrak i zwrot kosztów za nie działającą klimatyzację to był jedyny minus ale i tak z czystym sumieniem polecam hotel .

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Wioletta E
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Hotel oceniam na 3 Gwiazdki, bylismy na Lanzarotte 2 raz, na Teneryfie 4 razy na Fuercie raz, na Gran Canarii raz, to byla nasza najslabsza miejscowa jesli chodzi o warunki pokoju, wiadomo, ze w pokoju tylko sie spi, ale za te kase za nasza rodzinke liczylam na lepszy standard, dostalismy fammily room czyli 2 dzieci swoja sypialnia my swoja i salon, drzwi na pych i na klucz nie na karte, stare meble, baranek na scianie, ale to jedyne minusy, plus ze basen tylko dla nas i cicho brak muzy nawalajacej idzie odpoczac, chodzilismy na 2 basen w czesci ogrodowej bajkowy, na glowny tylko raz, jedzenie dobre, gaspachio wysmienite, soki z automatow dramat chemia i woda, reszta super, animacje spoko, plaza blisko, wypozyczalnia samochodow pod nosem, czysto ok, ale ogolnie oceniam na 3* bron panie boze 4*, z wszystkich naszych wyjazdow kanarkowych ten hotel wypadł najslabiej ale liczylam sie z tym, ze lecimy za 4 osoby nie za 20 tys a za 13 wiec cos za cos, miejsce cuuudowne, piekny ogrod, jak cos moge wyslac fotki na priv z pokoju i hotelu, obsluga rewelacja, sprzatanie tez :)))))

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolony z pobytu, hotel przede wszystkim bardzo czysty i dość zadbany. Obsługa oraz recepcja bardzo miła oraz pomocna. Jedzenie na prawdę bardzo dobre, oryginalne napoje typu cola, fanta itp. Bardzo wielki kompleks z pięknym ogrodem. Można z czystym sumieniem polecić. Minusy to bardzo kiepski internet na całym obiekcie, oraz moim zdaniem słabe animacje. Można by nad tym trochę popracować, wtedy było by idealnie. Hotel godny polecenia. Pobyt (8.6-16.6 2019)

1  Dziękujemy, K2338UMadamg