Puerto Del Carmen
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Pobyt w bungalowie w sekcji 3, superior. Blisko restauracji i małego basenu. Pokój dzienny, kuchnia z płytą grzewczą, kuchenką mikrofalową i ekspresem do kawy, wyposażona w naczynia i sztućce, łazienka, sypialnia. Do dyspozycji dwa leżaki, stolik i krzesła które można wystawić na zewnątrz. Bungalow czysty, codziennie sprzątany wraz z wymianą ręczników. Z mankamentów: trzeba uważać na mrówki; klimatyzator jest usytuowany jedynie w sypialni (brak w salonie) i po włączeniu działa tylko 2 godziny, potem trzeba go kolejny raz włączać. Jest to trochę uciążliwe ponieważ budziłam się w nocy z powodu gorąca. Mieliśmy opcję All, posiłki bardzo przyjemne, kuchnia lokalna (oprócz śniadań które były oczywiście kontynentalne), może przeszkadzać fakt, że nie ma żadnego baru ani automatu do napojów na zewnątrz restauracji i za każdym razem trzeba wchodzić do środka, czyli jak siedzimy przy basenie w kostiumie to trzeba coś na wierzch ubrać żeby wziąć napoje. Basen mały, ale każdy sektor ma swój, więc można się przemieszczać. Mała ilość leżaków przy basenie.
Na recepcji nadal pracuje Polka, pani Kasia, bardzo pomocna. Na zakupy warto jechać do centrum Biosfera (autobusem lub taksówką).
W pobliżu nieduże centrum z licznymi kawiarniami i barami, do szerokiej plaży z leżakami ok. 20 minut na pieszo.
Potwierdzam wcześniejsze wpisy że jest to obiekt kameralny, cichy, dla osób które szukają spokoju

Dziękujemy, 1977martaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Las Gaviotas R, Director General, Apartamentos THe Las GaviotasOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Dziękujemy bardzo za poświęcenie czasu na pozostawienie nam komentarza na tej stronie. Bardzo ważna jest dla nas znajomość opinii naszych klientów i uważam, że Twoje komentarze będą przydatne również dla przyszłych gości. Dziękujemy za komentarze, ponieważ pomaga nam to zobaczyć, co możemy zmienić lub ulepszyć. Dziękujemy za to.
Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony z udogodnień i usług naszych pracowników i mam nadzieję, że wkrótce Cię powitamy!

Zrecenzowano: 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Duży, przestronny bungalow. Mieszkaliśmy w sekcji 8 , bungalow standard. Dyzy pokój dzienny z kuchnią bardzo dobrze wyposażoną. Sypialnia i świeżo wyremontowana łazienka, taras ze stolikiem i leżaki. Internet płatny 15 euro na dwa urządzenia, klima 5 euro za dobę plus kaucja 10 euro za pilota do klimy i 10 za tv. Domek czysty sprzątany codziennie. Dla mnie dużym plusem jest spory basen w 8 sekcji 33 m długości , ogrzewany :) Do plazy i promenady 300 m , plaża zagospodarowana 12 euro dwa leżaki plus parasol. W pobliżu dużo knajp z dobrym jedzeniem, centrum handlowe i dwa spozywczaki. Blisko przystanek autobusowy, można podjechać do portu czy Playa Blanca.
Miasto bardzo ładne , to w zasadzie jedna długa promenada z knajpami, sklepami i wypożyczalniami rowerow i samochodów.
Generalnie Las Gaviotas mogę polecić ale raczej klientowi, nie lubi tłumów na basenie , prymitywnych animacji i głośnej muzyki, lubiącego pozwiedzać i połazić po knajpach.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, 89aneta_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: THeLasGaviotas, Director General, Apartamentos THe Las GaviotasOdpowiedź udzielona 25 lutego 2019

Drogi Gościu,

Chciałbym podziękować za poświęcenie czasu na napisanie o naszym kompleksie z pobytu u nas. Bardzo mi się podoba, że ​​cieszę się z pobytu u nas i mam nadzieję, że twój komentarz będzie przydatny dla naszych przyszłych klientów.
Mam nadzieję, że możemy powitać cię w przyszłości.

Zrecenzowano: 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przestronne apartamenty położone na rozległym terenie. Restauracja kameralna,smaczne jedzenie, miła obsługa. Dobrze by jednak było aby w ramach HB, podczas kolacji, kawa i herbata były już wliczone w cenę, bo automat do gorących napojów jest dostępny i dziwnie jest, ze trzeba za te napoje dodatkowo płacić.
Na recepcji pracuje bardzo sympatyczna pani Kasia, która mówi po polsku. W pobliżu fantastyczna nadmorska promenada, piękne, szerokie plaże, sklepy, knajpki, wypożyczalnie rowerów i samochodów. Każda cześć apartamentów ma swój basen, szkoda tylko, ze woda zimą nie jest podgrzewana ( mimo, że jest taka informacja). Czysto, wszystko ładnie utrzymane. Polecam!

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, ppa354
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: THeLasGaviotas, Director General, Apartamentos THe Las GaviotasOdpowiedź udzielona 21 stycznia 2019

Drogi gościu:

Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu, aby skomentować nas na Tripadvisor. Twoja opinia jest dla nas ważna i mam nadzieję, że twoje komentarze pomogą przyszłym klientom.
Mam nadzieję, że spodobał ci się pobyt i możesz powitać cię w przyszłości.

Dyrektor

Zrecenzowano: 10 października 2018

Kilka dni temu wróciliśmy z przepięknej Lanzarote i hotelu Las Gaviotas. Jako osoby, które uwielbiają zwiedzać nastawialiśmy się raczej na kameralny, 3*** hotel. Natomiast ten resort przerósł nasze oczekiwania- bungalowy są świetnie zlokalizowane, tuż przy promenadzie prowadzącej do centrum Puerto del Carmen oraz plaży. Jeśli chodzi o samo zakwaterowanie- polecam superiory, gdyż są wyremontowane, mają klimatyzację oraz WiFi. Składają się z części dziennej, sypialni, łazienki oraz aneksu kuchennego i są- moim zdaniem- najlepiej położone w całym kompleksie. Sprzątane niemal codziennie, ręczniki wymieniane 3 razy w tygodniu. Oprócz tego, każdy domek ma taras ze stolikiem, krzesłami i dwoma leżakami, więc niczego nie brakuje. Jeżeli chodzi o restaurację i kuchnię- mieliśmy formę All Inclusive i uważam, że nawet jeśli spędzacie dużo czasu poza hotelem, to i tak warto wybrać tę opcję. W ciągu 14 dni nie chodziliśmy głodni a jedzenie było bardzo smaczne. Śniadania w większości przypadków angielskie, ale zawsze świeże pieczywko i owoce były dostępne. Obiady i kolacje urozmaicone, tak, że niewymagający klient zawsze znalazł cos dla siebie. Jeśli chodzi o napoje, to do śniadania zawsze dostępna woda, soki, kawy i herbaty a od 12 można było napić się coli,fanty,sprite a także piwka i innych BARDZO dobrych lokalnych alkoholi. Ponadto, w ostatnim dniu po wykwaterowaniu istnieje możliwość wykupienia samej opcji All Inclusive (mieliśmy późny wylot, więc zdecydowaliśmy się na to), która kosztuje 24 euro a więc nawet mniej niż mozna wydać na jeden posiłek w jakiejś restauracji na mieście. Co do obsługi, to chyba nie spotkałam nigdy milszych kelnerów, zwłaszcza Pana Javiera! W recepcji panie również bardzo pomocne, jest także Pani, która mówi w języku polskim. I na zakończenie- pokój jest idealny dla par, niemalże brak w nim dzieci, panuje cisza i spokój. Tak więc podsumowując, dla niewymagających osób hotel będzie świetną opcją, tak jak dla nas. Nie zawiedliśmy się a wręcz już tęsknimy za piękną Lanzarote. Szczerze polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej brać pokoje typu superior BUX3, sa najbliżej względem restauracji i promenady
Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Aleksandra R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BungalowsLasGaviotas, Director General, Apartamentos THe Las GaviotasOdpowiedź udzielona 12 listopada 2018

Drogi gościu:

Mam nadzieję, że spodobał ci się pobyt i możesz powitać cię w przyszłości.

Dyrektor

Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Ogólnie pobyt uważamy za udany, niemniej jednak pozwolę sobie na kilka ocen i podsumowań .Pojechaliśmy tam z dobrym nastawieniem i w sumie się nie zawiedliśmy poza:: odległością apartamentu od stołówki ( do przeżycia),opieki rezydenta i jego niemocy, obsługi na stołówce .
Jedzenie dobre ,dużo i zróznicowane. Pokoje sprzątane co 3 dni, ręczniki wymieniane także co 3 dni.
Na poczatku opózniony lot o godzinę,tak naprawdę bylismy tam o 23.30 więc cały dzień już uciekł,
na spotkaniu z rezydentem dowiedzieliśmy się , że doba hotelowa kończy się 0 12.00, a lot jest o 23.30 więc pół dnia spedziliśmy na basenie bez jedzenia a co lepsze, bez możliwości kąpieli przed podróżą (shauerrum) bo hotel nie posiada.Pan rezydent Hubert z uśmiechem stwierdził, że możemy wziąść prysznic przy basenie....taki,,żarcik ;(. Obiadu i kolacji w dniu wyjazdu już nie było, więc wykupowaliśmy sobie kolację dodatkowo.
Pan w recepcji po zdaniu kluczy od apartamentu z dzikim uśmiechem przeciął opaski, aby już nic nie wypić i nie zjeść.
Miejscowość piękna wyspa także, jednakże apartament...drugi raz byśmy nie wybrali. z wyjazdu 8 dniowego tak naprawdę byilśmy 6 dni.

Termin pobytu: lipiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, apartment0s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BungalowsLasGaviotas, Director General, Apartamentos THe Las GaviotasOdpowiedź udzielona 24 lipca 2018

Drogi gościu,
Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby napisać do nas komentarz na Tripadvisor. Doświadczenie zawsze pomaga nam udoskonalać nasze usługi również poprzez nasz hotel. Mam nadzieję, że będziesz mógł się tego spodziewać w przyszłości.