Seaside Los Jameos Playa(Puerto Del Carmen)
245 USD
208 USD
  • Śniadanie w cenie
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (235 USD).

Apartamentos Panorama(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
110 USD
  • Restauracja
Hotel Lanzarote Village(Puerto Del Carmen)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
154 USD
Expedia.com
  • Śniadanie w cenie
Beatriz Playa & Spa(Puerto Del Carmen)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
162 USD
Uwaga, okazja! 25% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 25% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (215 USD).

Aequora Lanzarote Suites(Puerto Del Carmen)
160 USD
  • Bezpłatny parking
Sol Lanzarote All Inclusive(Puerto Del Carmen)
301 USD
262 USD
Melia.com
  • Basen
Tisalaya Apartments(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
81 USD
  • Bezpłatny parking
Hipotels La Geria(Puerto Del Carmen)
133 USD
  • Basen
Pensión Magec(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
47 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
Hotel THB Flora(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
Orbitz.com
  • Restauracja
Zrecenzowano 5 listopada 2017

Wyżywienie HB na terenie Las Gaviotas III. Bufet nie rozbuchany, ale też głodni nie chodziliśmy. Wszędzie blisko, do morza, basen przy drzwiach, centrum zakupowe tuż tuż. Basen mieliśmy z wodą niepodgrzewaną (fajny, jak wrasaliśmy z plaży, cali wrzący), ale popołudniami chodziliśmy do znajomych do Las Gaviotas VIII, gdzie mieli podgrzewany. Apartamenty od lotniska 5 min.

Wskazówka dotycząca pokojów: Bardzo wygodne łóżka, przestronnie, kuchnia dobrze wyposażona.
  • Data pobytu: październik 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Wizz Tours
Dziękujemy, jacekmi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BungalowsLasGaviotas, Director General, Apartamentos THe Las GaviotasOdpowiedź udzielona 6 listopada 2017

Drogi gościu.

Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu, aby skomentować nas na Tripadvisor. Twoja opinia jest dla nas ważna i mam nadzieję, że twoje komentarze pomogą przyszłym klientom.
Mam nadzieję, że spodobał ci się pobyt i możesz powitać cię w przyszłości.

Zrecenzowano 22 października 2017

Bylismy z mezem 13 dni,opcja all inclusive. Nie polecam tej opcji,jedzenie srednie,czesto powtarzajace sie posilki,drinki srednie ,malo owocow i czasami nie byly pierwszej jakosci,czesto zamiast napojow leciala woda ,obrusy brudne pod papierowym obrusem.Ogolnie uwazam,ze za malo obslugi,brakowalo talerzy ,filizanek,nie byly uzupelniane na biezaco np.jogurty i pomimo tego ze mielismy opaski na rece za kazdym razem kelner pytal jaki nr bungalow!! Bardzo irytujace...Jezeli chodzi o sam wypoczynek ,cisza/w dzien/,w nocy bywalo roznie. blisko plazy,lezaki przy kazdym bugalow.Internet w miare dobry ,ale po 7 dniach musielismy chodzic do recepcji zeby przedluzac termin i dostawalismy na 2 dni i po 2 dniach to samo!!!! pomimo tego ze mielismy superior bungalow/od tego zalezy czy internet jest w cenie!/. Bungalow czysty ,sprzatany codziennie ale lazienka nadajaca sie do remontu. Ogolnie pobyt oceniam pomiedzy3a4 . mysle ze nie wrocimy z mezem tam na wypoczynek.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, sylwuszek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BungalowsLasGaviotas, Director General, Apartamentos THe Las GaviotasOdpowiedź udzielona 25 października 2017

Drodzy Goście.

Bardzo dziękuję za podzielenie się z Tripadvisor doświadczeniem. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i pomaga nam zobaczyć, jakie aspekty musimy zmienić lub poprawić, aby lepiej służyć naszym klientom. Mam nadzieję, że podobał ci się twój pobyt i chciałbym zobaczyć cię ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano 25 września 2017

Bardzo fajny obiekt ale dla nie wymagających, nam się bardzo podobało wędzie blisko. Nad ocean prowadzi ścieżka przez park palmowy. Apartament mieścił się III sektorze, blisko do restauracji. Byliśmy tam 2 tygodnie w sierpniu . Mieliśmy bungalow superior. Było czysto, sprzątaczki 5 razy w tygodniu. Salon, sypialnia, super wyposażony aneks kuchenny- nie korzystaliśmy z niego z racji ze mieliśmy wersje All inclusive, łazienka, pomieszczenie bez dachu służące jako suszarnia. Przed bungalowem mieliśmy swój taras, leżaki oraz krzesła. Jeśli chodzi o lokalizacje to najlepsza jaka mogła się nam trafić. Naprzeciwko mieliśmy restauracje wiec zawsze widzieliśmy ile jest ludzi i mogliśmy isc kiedy nie było tłumu. Oprócz tego w każdym sektorze jest basen. Las gaviotas to bardzo kameralne i ciche miejsce, nie ma tłumów, dla każdego jest leżak. Dodatkowo z sektora 3 było blisko do plaży, do oceanu. Wzdłuż oceanu był super deptak, sklepy wszędzie blisko. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór, każdy coś dla siebie znajdzie (nawet osoby na diecie). Obsługa miła i pomocna bardzo uśmiechnięta. Apartamenty znajdują się około 15 minut od lotniska czego się nie odczuwa. W nocy nie latają samoloty. Można sobie kawałek podjeść d do lotniska aby zobaczyć startujące i lądujące samoloty. Wyspa jest piękna i można na niej odpocząć już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty to będzie już trzecia. Serdecznie polecam :)
Korzystałyśmy z wypożyczalni samochodowej na terenie kompleksu bardzo polecamy :) .

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Agnieszka K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BungalowsLasGaviotas, Director General, Apartamentos THe Las GaviotasOdpowiedź udzielona 27 września 2017

Drodzy Goście.

Bardzo dziękuję za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami z nami na temat TripAdvisor. Twoje komentarze pomogą przyszłym klientom lepiej poznać ośrodek i obszar. Cieszę się, że twój pobyt był dla Ciebie podobający i będzie miło przywitać cię tutaj ponownie.

Zrecenzowano 23 września 2017

Miło nas zaskoczyła lokalizacja hotelu, blisko do Oceanu.Plaże nie zatłoczone.Sam hotel skromny ale czysty. Obsługa wyśmienita zwłaszcza w restauracji.Szczególnie chcemy wyróżnić; Pana Luigiego i Panią Dianę- tacy ludzie powinni być wszędzie, profesjonalni, zawsze uśmiechnięci, mili aż chciało się z nimi przebywać.Jedzenie pyszne.Bungalow sprzątany regularnie,Basen czysty.Wycieczki fakultatywne z których korzystaliśmy zorganizowane profesjonalnie. Radzimy skorzystać z tzw. Objazdówki po Lanzarote.Chce się tam wrócić za rok. Polecamy bardzo!!!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: My zajmowaliśmy bungalow nr.22 w sektorze 8, chociaż z dala od restauracji ale blisko dużego basenu i drink-baru. Cisza spokój.
  • Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna T

Drodzy Goście.

Dziękuję bardzo za uwagi na Tripadvisor. Pomoże to przyszłym klientom poznać nas lepiej. Cieszę się, że cieszyłeś się z pobytu i z przyjemnością powitamy Państwa ponownie.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam 2 tygodnie w sierpniu 2017r. Trafił nam się bungalow numer 18 w sektorze 3 (naszym zdaniem najlepszy). Mieliśmy bungalow superior. Było czysto, sprzątaczki 5 razy w tygodniu. Salon, sypialnia, super wyposażony aneks kuchenny- nie korzystaliśmy z niego z racji ze mieliśmy wersje All inclusive, łazienka, pomieszczenie bez dachu służące jako suszarnia. Przed bungalowem mieliśmy swoje taras, leżaki oraz krzesła. Jeśli chodzi o lokalizacje to najlepsza jaka mogła sie nam trafić. Naprzeciwko mieliśmy restauracje wiec zawsze widzieliśmy ile jest ludzi i mogliśmy isc kiedy nie było tłumu. Oprócz tego w każdym sektorze jest basen, a nasz bungalow był przy samym basenie. Las gaviotas to bardzo kameralne i ciche miejsce, nie ma tłumów, dla każdego jest leżak. Zazwyczaj koło basenu/w basenie było 5 osób, co na plus bo mozna było czuć sie swobodnie. Jedyny minus ze nie było ręczników plażowych w cenie, były za opłatą. Dodatkowo z sektora 3 było blisko do plaży, do oceanu. Wzdłuż oceanu był super deptak, sklepy, ale ludzie sie nie deptali. Ocean zazwyczaj był ciepły. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór, każdy cos dla siebie znajdzie (nawet osoby na diecie). Ceny podobne jak w Polsce. Obsługa miła i pomocna. Apartamenty znajdują sie około 15 minut od lotniska czego sie nie odczuwa. W nocy nie latają samoloty, od 22 jest "przerwa". Mozna sobie kawałek podjeść deptakiem do lotniska aby zobaczyc startujące i lądujące samoloty dosłownie 2 metry nad głową. Super efekt. Lotnisko niby blisko ale sie tego nie odczuwa. Wyspa ma fenomenalny charakter. Minusów brak. Nasze najlepsze wakacje dotychczas, mogłabym tam wrócić. Serdecznie polecam :)
Ps. W przeciwieństwie do reszty nie polecam sektoru 8, daleko od oceanu i restauracji (chyba ze ktoś ma jedzenie we własnym zakresie)- ten sektor jest najgorszy naszym zdaniem.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, xkxpx01
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BungalowsLasGaviotas, Gerente, Apartamentos THe Las GaviotasOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2017

Dear Guest,

Thank you so much for taking a minute to share your experience on Tripadvisor.es. It is very important for us to know the customers´ opinion to improve our services. I am very pleased to know that you are happy with the facilities and the service from our staff.

I hope to welcome you back in the Hotel and if you need information or help with your next reservation please don't hesitate to contact us.

Best regards,
Manager