Bitacora Club(Puerto Del Carmen)
54 USD
43 USD
Uwaga, okazja! 20% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 20% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (54 USD).

Seaside Los Jameos Playa(Puerto Del Carmen)
243 USD
207 USD
  • Śniadanie gratis
Tisalaya Apartments(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
81 USD
56 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
Uwaga, okazja! 27% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 27% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (77 USD).

Hotel Lanzarote Village(Puerto Del Carmen)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
158 USD
152 USD
Expedia.com
  • Śniadanie gratis
Aequora Lanzarote Suites(Puerto Del Carmen)
227 USD
176 USD
Expedia.com
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
  • Bezpłatny parking
Sol Lanzarote All Inclusive(Puerto Del Carmen)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
299 USD
262 USD
  • Basen
Apartamentos Panorama(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
109 USD
87 USD
Uwaga, okazja! 16% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 16% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (104 USD).

Hotel THB Flora(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
1 509 USD
1 467 USD
Cancelon
  • Restauracja
Relaxia Olivina(Puerto Del Carmen)
Zrecenzowano 18 grudnia 2016

Hotel zdecydowanie nie jest 4 gwiazdkowy.Wiec jeśli ktoś się spodziewa lepszego standardu niech zmieni hotel. Wymaga generalnego remontu.
Jedzenie dobre każdy coś znajdzie dla siebie jednak monotonne, animacje dla dorosłych beznadziejne.
lotnisko bliziutko któtki transfer.
Pogoda super!!
Mini disco na plus tylko bardzo późno.
Nie zauważyliśmy robaczków,

Wskazówka dotycząca pokojów: Podgrzewany basen i brodzik dla dzieci
  • Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, lenoliv
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DireccHBeatrizPlaya, Director de Relaciones Públicas, Beatriz Playa & SpaOdpowiedź udzielona 21 grudnia 2016

Dear guest,

Firstly, thank you very much for leaving your comment on Tripadvisor about your stay Hotel Beatriz Playa&Spa****. We are sorry that your stay did not match what you expected. At all times we work very hard to give guests the best quality in our services, we feel that it was not your case. Once again, we hope that you give us another opportunity.

The Management Hotel Beatriz Playa&Spa****

Zrecenzowano 16 grudnia 2016

Witam. Byliśmy w tym hotelu z dziećmi w grudniu 2016 r. Bardzo nam się podobało. Hotel czysty, nie wiem, czemu inni piszą, że w jedzeniu są karaluchy - nam się to nie zdarzyło. Nawet nie łaziły po podłodze. Położony przy lotnisku, więc lądujące samoloty widać co parę minut. Pogoda super!! Słońce w godz. 11-16 przypieka ostro, więc wróciliśmy opaleni:) Mieliśmy swój samochód więc dużo zwiedzaliśmy, a jest co zwiedzić. Piękny krajobraz, wulkany przypominają Księżyc lub Marsa. Co do jedzenia to w sumie codziennie prawie to samo, czasami coś się pojawiło nowego. Ale ogólnie może być. Obsługa miła. Animacje dla dzieci trochę późno bo dopiero o 20:30. Ale dzieci bardzo zadowolone zwłaszcza z maskotki "Tapi", nie chciały wracać do domu. Animatorki były super. Podsumowując wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni i chętnie byśmy się na wyspie zostali:)

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, t0mrach

Dear guest,

First, thank you very much for your review in TripAdvisor. We are proud to read that your experience in our Hotel Beatriz Playa & Spa has been so good, especially after giving us an opportunity after reading comments that made you doubt whether to stay with us or not. All the members work very hard to make your holidays wonderful, therefore, I am glad that in your case we achieved this objective.

We hope to welcome you soon in Lanzarote.

Management Hotel Beatriz Playa & Spa****

Zrecenzowano 9 grudnia 2016

Spędziliśmy tydzień w tym hotelu w roku 2011 (grudzień). Architektura hotelu nas zachwyciła. Pokój czysty, nie znaleźliśmy żadnych usterek. Łazienka czysta. Pokój sprzątany codziennie. Widok boczny na ocean i na pobliskie lotnisko. Lądujące samoloty nie stanowiły problemu, wręcz przeciwnie były dodatkowa atrakcją :) Posiłki urozmaicone, pyszne. Obsługa hotelowa dyskretna i uprzejma. Basen może troszeczkę za mały jak na taki kompleks. Polecam ten hotel. A pogoda w grudniu wymarzona :)

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, walbrzyszanka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DireccHBeatrizPlaya, Director de Relaciones Públicas, Beatriz Playa & SpaOdpowiedź udzielona 12 grudnia 2016

Dear guest,

First of all, thank you sharing your experience at our Hotel Beatriz Playa & Spa**** on TripAdvisor. We are very happy to read that your stay with us was good and that you liked the facilities and the services we provide.

We hope to welcome you soon in Lanzarote for your next holidays.

The Management Hotel Beatriz Playa & Spa****

Zrecenzowano 19 września 2016

jedzenie okropne karaluchy mrowki komary pokojowka nas okradla nikt nie slucha uwag za blisko lotniska okropne rozczarowanie szkoda pieniedzy stare wyposazenie pokoi oplaty za lodowke i te karakony w jedzeniu straszne ten hotel nie powinien miec ani jednej gwiazdki

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoj numer 1019 swietnie sprzataczki kradna dzien przed wyjazdem
  • Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
16  Dziękujemy, Beata P
Zrecenzowano 6 maja 2016

Straszne rozczarowanie. Hotel przestarzały, meble w pokojach z końca XXw, nawet telewizor kineskopowy. Główna restauracja zamknięta, trwa remont, hałas i straszny kurz. W pozostałych restauracjach tłok, jedzenie zimne. em było podanie na śniadanie śmierdzącego bekonu. Poza recepcją nikt z obsługi (nawet barmani) nie mówi w żadnym języku po za Hiszpańskim.

• Data pobytu: marzec 2016, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
3  Dziękujemy, Tomasz D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Director R, Responsable de Relaciones Publicas, Beatriz Playa & SpaOdpowiedź udzielona 7 maja 2016

Dear guest,

Thank you very much for having chosen Hotel Beatriz Playa &Spa and for taken the time to share your experience on TripAdvisor.Since we strive to maintain and continuously improve our high standards ,a constructive feedback and suggestion of our guests are a great importance to us.

I am sorry to learn that you were not satisfied with your stay amongst us in the Hotel Beatriz Playa & Spa.
All our staff speak more than two languages,it´s true , none speak Polish . We apoligize about that.
Otherwise I believe that you may not have chosen the right hotel for your needs.

Best regards,
Amalia M.Rudisteanu