Zrecenzowano 15 września 2017

Hotel przepiękny, pokoje czyste, duże i super umeblowane. Jedzenie od 7 do 22 non stop, przepyszne. Animacje oceniam na 6+, wiedzą jak zabawić gości. Przez cały dzień zajęcia sportowe dla gości, dużo nagród do wygrania, a wieczorne show zaskoczyło nas pomysłowością i otwartością do ludzi. Animatorzy mili, otwarci i chętni do pomocy. Hotel nie za duży, ale wszystko co potrzebne znajduje się na miejscu. Wakacje wspominamy dalej z wielkim uśmiechem na ustach, na pewno tam wrócimy!

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, klagum
Zrecenzowano 26 sierpnia 2017

Na niejednym forum czytałam opinię jakoby hotel Riu Paraiso Lanzarote był najgorszym w sieci Riu hotele. Absolutnie się z tym nie zgadzam. Wielokrotnie bywałam w hotelach Riu i uważam, że ten hotel był jak do tej pory najlepszy w jakim byłam. Oczywiście warto podkreślić, że każdy hotel ma swoje słabe i mocne strony, ale podsumowując całość zdecydowanie stawiam na ten hotel. Pokoje bardzo skromne, najskromniejsze w jakich byłam, ale czyściutkie i przecież nie jedzie się na wyspy, żeby siedzieć w pokoju. Jedzenie bardzo dobre, choć mniejszy wybór niż w pozostałych Riu. Najwspanialsza była odległość do przepięknej plaży- kluczyk do furtki przy samej promenadzie. Animacje świetne, szczególnie animator PEPI- jak dla mnie niesamowity, kocha go chyba cały hotel :) . Alkohole bardzo dobre, można poprosić o Ballantines'a którego trzymają pod ladą. Personel miły, pomocny, zawsze uśmiechnięty. Na terenie hotelu tylko dwa sklepy, ale jakieś 500 metrów od hotelu zaczyna się uliczka pełna sklepów i restauracji, więc lokalizacja hotelu jest wspaniała. Polecam pokoje w głownym budynku, bowiem my mieliśmy z widokiem na ocean i było to bardzo daleko od recepcji (w nocy po kilku drinkach na mieście nie mogłam znaleźć drogi do pokoju haha). Teren hotelu bardzo zadbany. Polecam i mam w planach pojechać tam w przyszłości.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Kamila S
Zrecenzowano 10 lipca 2017

Jak już powiedziałam w tytule,hotel,aczkolwiek dobry,do Riu np na Maderze nawet sie nie umywa.Jeśli mieszkasz w głównym budynku,to dobrze,natomiast w innej,bardzo odległej części,jeśli nie byłeś harcerzem,to zaopatrz się wkredę,bo na zawsze zginiesz a labiryncie krętych zakamarków.Albowiem ten hotel to połączenie dwóch obiektów nie wiadomo po co.Teren jest olbrzymi i niestety ilość nie przeszła w jakość.Pokoje (główny budynek) ładne,ale mankamentem są materace.Pokryte są grubą ceratą,bardzo to jest niewygodne,piszczy i grzeje.Natomiast największe zastrzeżenia mam do jedzenia.Co prawda bardzo dobre sałatki i dania wegetariańskie,natomiast mięso absolutnie nie do jedzenia,chyba,że jesteś lwem.Wtedy uda Ci sie je pogryżć.Dwa razy się poczęstowałam i dwa razy nie zdołała zjeść.Pozostaję ryba,zawsze ta sama,nienazwana.Wędliny też nie najlepsze.Rodzaj naszej mielonki,kilka razy trafiła sie wędlina drobiowa.Duży wybór żółtych serów i 2 razy łosoś wędzony.Obsługa bardzo uprzejma.Czysto i cicho w nocy.Ciekawe zajęcia dla dorosłych.Swietny prowadzący aerobik w basenie.Jak chodzi o warunki dla dzieci-jest specjalny basen i zajęcia w klubiku.Podsumowując wszystko:drugi raz bym nie pojechała.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nowy budynek.
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 17 czerwca 2017

Bardzo dobry hotel, duże pokoje rodzinne, czyste. Jedzenie urozmaicone, 3 tematyczne restauracje w opcji all- polecam. Przepyszne soki wyciskane na śniadanie i dostępne całą dobę proseco.
Obsługa bardzo pomocna, miła.
Animacje - w zasadzie ich brak.
Na basenie dużo miejsca, ale byliśmy w lutym, więc może nie wszyscy byli nastawieni na leżenie przy basenie, choć obłożenie hotelu było bardzo duże.
W basenach bez większych atrakcji dla dzieci,ale jest wydzielony specjalny brodzik dla najmłodszych.
Na terenie hotelu dostępny miniklubik.

• Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, TURYSTA072015
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Lokalizacja przy bardzo ładnej, szerokiej plaży. Jedzenie smaczne (nawet kawa do przełknięcia, może bez szału ale nie paskudna). Śniadania z dużym wyborem świeżych owoców i dań ciepłych. Obiady i kolacje dla każdego (a jestem dość wybredna ;) Całkiem fajna restauracja azjatycka. Napoje alkoholowe też ok. Obsługa bez zastrzeżeń. Komplekshotelowy w rozległym, ładnym ogrodzie. Pokój czysty, chociaż nie najnowszy; łazienka chyba remontowana, bo "świeższa" niż reszta wnętrza. Mieszkaliśmy w apartamencie rodzinnym - przestronny, z dwoma oddzielnymi sypialniami i pokojem dziennym, dużym tarasem z widokiem na morze. Hotel położony nieco na uboczu, ale przy tygodniowym pobycie nie dało sie to we znaki (supermarket w zasięgu spaceru z małymi dziećmi). Plac zabaw i dwa brodziki dla dzieci; mogłaby być jeszcze jakaś zjeżdżalnia wodna, ale i tak dzieci nie zdążyły się znudzić. Z miniklubu nie korzystalismy, więc się nie wypowiadam :) Ogólnie hotel godny polecenia; moim zdaniem zasłużone 4 gwiazdki, chociaż wyposażenie i wystrój pokoju nie zwala z nóg (ale jest czysto i schludnie, więc nie czepiajmy się szczegółów).

Wskazówka dotycząca pokojów: Apartamenty rodzinne w bungalowach przestronne, ale dość daleko od budynku głównego.
  • Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, devoted82