Zrecenzowano 17 czerwca 2017

Bardzo dobry hotel, duże pokoje rodzinne, czyste. Jedzenie urozmaicone, 3 tematyczne restauracje w opcji all- polecam. Przepyszne soki wyciskane na śniadanie i dostępne całą dobę proseco.
Obsługa bardzo pomocna, miła.
Animacje - w zasadzie ich brak.
Na basenie dużo miejsca, ale byliśmy w lutym, więc może nie wszyscy byli nastawieni na leżenie przy basenie, choć obłożenie hotelu było bardzo duże.
W basenach bez większych atrakcji dla dzieci,ale jest wydzielony specjalny brodzik dla najmłodszych.
Na terenie hotelu dostępny miniklubik.

• Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, TURYSTA072015
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Lokalizacja przy bardzo ładnej, szerokiej plaży. Jedzenie smaczne (nawet kawa do przełknięcia, może bez szału ale nie paskudna). Śniadania z dużym wyborem świeżych owoców i dań ciepłych. Obiady i kolacje dla każdego (a jestem dość wybredna ;) Całkiem fajna restauracja azjatycka. Napoje alkoholowe też ok. Obsługa bez zastrzeżeń. Komplekshotelowy w rozległym, ładnym ogrodzie. Pokój czysty, chociaż nie najnowszy; łazienka chyba remontowana, bo "świeższa" niż reszta wnętrza. Mieszkaliśmy w apartamencie rodzinnym - przestronny, z dwoma oddzielnymi sypialniami i pokojem dziennym, dużym tarasem z widokiem na morze. Hotel położony nieco na uboczu, ale przy tygodniowym pobycie nie dało sie to we znaki (supermarket w zasięgu spaceru z małymi dziećmi). Plac zabaw i dwa brodziki dla dzieci; mogłaby być jeszcze jakaś zjeżdżalnia wodna, ale i tak dzieci nie zdążyły się znudzić. Z miniklubu nie korzystalismy, więc się nie wypowiadam :) Ogólnie hotel godny polecenia; moim zdaniem zasłużone 4 gwiazdki, chociaż wyposażenie i wystrój pokoju nie zwala z nóg (ale jest czysto i schludnie, więc nie czepiajmy się szczegółów).

Wskazówka dotycząca pokojów: Apartamenty rodzinne w bungalowach przestronne, ale dość daleko od budynku głównego.
  • Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, devoted82
Zrecenzowano 14 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel- położony rewelacyjnie, przy samej bardzo szerokiej plaży i promenadzie ciągnącej się wiele kilometrów w obie strony.
Ogromny teren , ogród dopieszczony pod każdym względem , czyściuteńko.
Pokoje - albo w budynkach 3 piętrowych albo apartamenty rozłożone w ogrodzie . My mieliśmy apartament z 2 sypialniami na pietrze , z ogromnym tarasem . Widok teoretycznie na ogród ale było tez sea view miedzy palmami :). Same pokoje wyposażone w drewniane dość starawe meble ale w dobrej kondycji . Łazienka bardzo duza z wanna . Mnóstwo miejsca do pochowania ubrań itp. TV kineskopowy . ( dla nas mógłby nie istnieć w w ogóle ) Łóżka niezbyt wygodne. Brak czajnika itp , ale woda w butelkach dostępna w recepcji w cenie.
All inclusive- moim zdaniem super. Nie piliśmy alkoholu , drinków itp ale dostępne w cenie wszystkie chyba przez cały dzien w różnych barach. Cały dzien tez kawa, herbata , napoje gazowane i niegazowane. Przekąski , owoce. W zasadzie cały dzien mozna jeść i pic .
Posiłki smaczne , warto skorzystać z oferty kolacji w tematycznych restauracjach azjatyckiej i meksykanskiej. Nastrojowo, inaczej.
Obsługa - super, bardzo przyjazna, pomocna.
Baseny - niby 5 ale faktycznie to 2 baseny podzielone na mniejsze. Czyściutkie, duzo leżaków , ale za mało parasoli . Ręczniki do pobrania u obsługi, mogą byc wymieniane nawet codziennie. Woda troszkę za zimna, ale dało sie pływać .
Na terenie basenu za mostkiem spokojnie , bez animacji.
TUI - bardzo pozytywnie , korzystaliśmy z wycieczki dookoła Lanzarote - polecamy, samemu trudno to wszystko zobaczyć w jeden dzien a warto ! Wyspa niesamowita !
Przelot EnterAir - masakra , opóźnienia, stare samoloty , bardzo niewygodne siedzenia ciasno upakowane ,lot ponad 5 godzin w środku nocy bardzo męczący .

Generalnie , hotel na 5 oceniam, chociaż wyglada na takie 3,5 gwiazdki , nadrabia pięknym ogrodem, cudowna obsługa , rewelacyjnym położeniem, dobrym jedzeniem,
Jeśli miałabym sie do czegoś przyczepić to materace w łóżkach , lubię twarde ale te....to siennik z deska i sprężyna . W apartamencie z 2 sypialniami przydałoby sie aby w jednej były 2 łóżka oddzielne dla dzieci . Brak akcesoriów i kosmetyków w łazience ( jest tylko żel do wszystkiego przy wannie i mydełka w kostce) . Brak czajnika lub ekspresu w pokoju ( ale mozna sobie kawę przynieść z baru) i zadaszenia na tarasie. Telewizory moznaby wymienić na płaskie lub je w ogóle usunac bo straszą :)

Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano 20 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

To był najsłabszy hotel RIU w jakim byłem. Moim zdaniem hotel wymaga remontu. Nie polecam wyjazdy rodzinom z dziećmi poza wakacjami. W listopadzie w hotelu średnia wieku 70+. Są tez plusy hotelu podgrzewana woda w dwóch basenach i dobra lokalizacja.

Data pobytu: listopad 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano 20 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel fajny ale tylko i wyłącznie dla osób z dziećmi jest ich tu chyba 90 procent w basenie nie spędzisz nawet 1 minuty nie ochlapany przez jakiegoś rozwrzeszczanego bachora nikt ich nie pilnuje chlapią drą się są straszne w hotelu sami niemcy i anglicy Polaków na 1500 osób może ze 20.daleko do recepcji i stołówki wszędzie daleko ogólnie nie polecam

Data pobytu: sierpień 2016, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Michał M