Seaside Los Jameos Playa(Puerto Del Carmen)
243 USD
207 USD
  • Śniadanie w cenie
Hotel Lanzarote Village(Puerto Del Carmen)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
158 USD
152 USD
  • Śniadanie w cenie
Apartamentos Panorama(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
109 USD
  • Restauracja
Beatriz Playa & Spa(Puerto Del Carmen)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
161 USD
  • Basen
Tisalaya Apartments(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
81 USD
56 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
Uwaga, okazja! 24% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 24% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (74 USD).

Aequora Lanzarote Suites(Puerto Del Carmen)
181 USD
  • Basen
Apartamentos Fariones(Puerto Del Carmen)
151 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
  • Śniadanie w cenie
Relaxia Olivina(Puerto Del Carmen)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
313 USD
  • Restauracja
Sol Lanzarote All Inclusive(Puerto Del Carmen)
Zrecenzowano 29 czerwca 2017

Drugi tydzień marca 2017 miałem okazję spędzić w hotelu THB Flora na Lanzarote. Otrzymałem pokój 150.
Hotel oceniam na dobry +, Jest to hotel stary, ale dobrze utrzymany - wystrój nie jest nowoczesny - ale jest schludnie i czysto. łózka mają bardzo wygodne materace (mi się spało super). Pokoje bardzo dobrze sprzątane, a mydło szampon i żel pod prysznic stale uzupełniane :) .
Kuchnia niezbyt wyszukana - wybór nie był zbyt wielki - codziennie były serwowane różne kuchnie świata. Pomimo niezbyt dużego wyboru - zawsze znalazłem coś dobrego dla siebie. Jedno co mnie zdziwiło - praktycznie we wszystkich hotelach na Kanarach zawsze codziennie jest serwowana pizza - tu była tylko w wieczór amerykański - ale to jako ciekawostka.
Alkohole dostępne praktycznie tylko w jednym barze, chyba, że jest gorsza pogoda (zbyt duży wiatr) - wtedy animacje przeniesione są do wewnątrz i otwierają drugi bar w sali animacyjnej. Obsługa w barze super - barmani starają się jak mogą , jeśli pojawia się kolejka wołają drugą osobę - tak więc nie ma kolejek ;)
W hotelu znajduje się kilka atrakcji wodnych - jest niewielki plac zabaw dedykowany dzieciom - czynny jest kilka godzin dziennie rano i po południu.
Wadą tego hotelu jest jego umiejscowienie - znajduje się na wzgórzu, około kilometra może troszkę więcej od publicznej plaży ... Do plaży znajdującej się w turystycznym centrum miasta fajnie się idzie - bo jest z górki... niestety powrót do hotelu jest znacznie trudniejszy, bo cały czas pod górę...
Jestem przekonany, że jeszcze wrócę do tego Hotelu, bo czas spędzony tam to czysta przyjemność ;)

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel przedzielony drogą - dla lubiących ciszę i brak alkoholu polecam część za ulicą - dla lubiących zabawę - polecam część z barem
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Sebastian P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: THBFLORA, Oscar S. Director THB Flora, Hotel THB FloraOdpowiedź udzielona 4 lipca 2017

Drogi Guets,
Dziękuję bardzo za opublikować swoją opinię na Tripadvisor.
Cieszymy się, że bardzo zadowoleni z pobytu i mam nadzieję, że powitamy Cię z powrotem w THB Flora.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano 25 czerwca 2017

Jak na 3 gwiazdkowy hotel bardzo polecam.Pokoje przy głównym basenie już powinny być wyremontowane ale myślę,ze już niedługo będą ponieważ druga cześć hotelu ma już pokoje po remoncie :) Największe plusy hotelu : jedzenie i położenie !!

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, indziaa

Dear indziaa
Thank you for your review. We are delighted you enjoyed your holiday in our hotel and all the hotel facilities.
We look forward to seeing you again soon at THB Flora.
Regards

Zrecenzowano 3 kwietnia 2017

Pyszne jedzenie, duży wybór, owoce morza. Pokoje już swoje przeżyły, meble zużyte. Hotel wymaga remontu. Wodach basenach zimna. Do plaży daleko, ale widoki piękne. Polecam wycieczkę objazdowa po wyspie oraz spacery wybrzeżem.

• Data pobytu: maj 2016, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Grazyna33
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: THBFLORA, Óscar S. Director, Hotel THB FloraOdpowiedź udzielona 22 kwietnia 2017

Szanowny Grazyna33,

Dziękuję bardzo za wybranie naszego THB Flora w trakcie pobytu w Republice Południowej Lanzarote.

Cieszymy się, że wycena została mile pobyt pozytywne i chcemy podziękować za pozytywne komentarze, które już zostały przekazane do naszego zespołu.

Chętnie witamy z powrotem w hotelu i są dostępne dla wszelkich informacji lub sugestii trzeba.

Z poważaniem,

Zrecenzowano 10 marca 2017

Hotel, pomimo że daleko od plaży bardzo fajnie położony. Blisko centrum kurortu. Świetna kuchnia - codziennie inna kolacja (włoska, hiszpańska, amerykańska, azjatycka, arabska, kanaryjska). Pokoje trzygwiazdkowe, ale czyste i duże. No i najwspanialsze animatorki na świecie: Anna i Judit!!! Rozruszają największego leniwca. Wakacje były super, wyspa wspaniała, nie ma się do czego przyczepić.

• Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, paulina-paola
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: THBFLORA, Director, Hotel THB FloraOdpowiedź udzielona 18 marca 2017

Drogi Paulina-Paola,

Przede wszystkim, dziękuję za zaufanie THB Flora do spędzenia wakacji i dziękujemy za czas miała podzielić się z nami opinią na Tripadvisor.
Cieszymy się, że masz wspaniałe wakacje w hotelu. Twoja opinia zostanie wzięta pod uwagę w celu poprawy naszych usług i facilites w przyszłości.

Byłoby wielką pelasure zapraszamy ponownie w przyszłości, aby pokazać nasze ulepszenia i zapewniając kolejny wspaniały pobyt.

Z poważaniem,
Kierownictwo.

Zrecenzowano 8 marca 2017

Hotel ma swoje dobre i złe strony. Jeśli chodzi o zalety to na pewno wyżywienie - byliśmy bardzo zadowoleni, córka (6 l.) która na ogół jest niejadkiem, bardzo dobrze jadła, jest w czym wybierać, codziennie świeże grillowane ryby lub mięso, przyrządzane na różne sposoby, do tego mnóstwo dodatków, warzywa, owoce, desery. Ludzie którzy narzekają tu na jedzenie - zastanawiam się czym się żywią w domu;)...Na plus oceniam obsługę restauracji i baru, kelnerzy i barmani bardzo mili, uprzejmi ale nie narzucający się. Z hotelu piękny widok na morze, spokojnie na basenie, wystarczająca ilość leżaków. Bardzo fajne atrakcje dla dzieci, splash park, wieczorne mini disco, mini club, większość dzieci świetnie się bawiła, animatorki przemiłe, jedna z nich jest Polką i ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.
Minusem hotelu, jak wiele osób już to w opiniach podkreślało są niestety pokoje. Pokoje są po prostu fatalne. Większa część pokoi jest niestety niewyremontowana. Meble są stare, w pokojach mimo sprzątania utrzymuje się brzydki zapach, łóżka skrzypiące i niewygodne. Dostawki to wąskie, wmurowane w podłogi sofy bez możliwości połączenia. Dlatego wybrałabym się do tego hotelu ponownie dopiero po gruntownym remoncie pokoi. Mimo wszystko polecam osobom dla których dobry sen jest sprawą drugorzędną a liczą się atrakcje w ciągu dnia :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Jeśli masz możliwość, wybierz pokój typu Superior, te pokoje są po remoncie
  • Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Monika W