Seaside Los Jameos Playa(Puerto Del Carmen)
243 USD
207 USD
  • Śniadanie gratis
Uwaga, okazja! 10% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 10% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (230 USD).

Bitacora Club(Puerto Del Carmen)
55 USD
43 USD
Uwaga, okazja! 20% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 20% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (54 USD).

Hotel Lanzarote Village(Puerto Del Carmen)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
158 USD
152 USD
Expedia.com
  • Śniadanie gratis
Aequora Lanzarote Suites(Puerto Del Carmen)
227 USD
176 USD
Expedia.com
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
  • Bezpłatny parking
Sol Lanzarote All Inclusive(Puerto Del Carmen)
299 USD
262 USD
  • Basen
Relaxia Olivina(Puerto Del Carmen)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24/07
313 USD
  • Restauracja
Tisalaya Apartments(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
81 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
  • Bezpłatny parking
Beatriz Playa & Spa(Puerto Del Carmen)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28/07
161 USD
152 USD
Uwaga, okazja! 27% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 27% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (209 USD).

Apartamentos Panorama(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
129 USD
78 USD
Uwaga, okazja! 21% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 21% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (99 USD).

Hotel THB Flora(Puerto Del Carmen)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 24/07
1 509 USD
HotelsClick
Zrecenzowano 20 listopada 2017

Zacznę może od tego, że hotel jest dla osób niewymagających i nie nastawionych na luksusy. Kiedyś zapewne był bardzo komfortowy, ale czas zrobił swoje. Meble są stare, często obdrapane, zasłony miejscami podarte, naczynia niekompletne. Generalnie cały zespół apartamentów i wewnątrz i zewnątrz, na pewno wymaga remontu, ale cena wtedy byłaby na pewno sporo wyższa. Olbrzymim plusem są duże tarasy z pięknym widokiem. Zabudowa jest niska i bardzo przyjemna. Uprzedzam jednak, że jeśli ktoś trafi na apartament na samej górze - będzie miał sporo schodów do pokonania. Nam to nie przeszkadzało, ale dla osób starszych może być uciążliwe. W apartamencie znajdowała się sypialnia, łazienka, pokój dzienny z aneksem kuchennym i kanapą oraz stół jadalny z 4 krzesłami. Na tarasie plastikowy stół + 4 krzesła. Meble tarasowe dosyć mocno zużyte i wypalone słońcem, ale do przeżycia. Obsługa w hotelu przyjazna i pomocna, choć nie doczekaliśmy się na czajnik, którego brak zgłosiliśmy w drugim dniu pobytu. Jest czysto i nie ma karaluchów, więc to olbrzymi plus. Ręczniki są wymieniane co drugi dzień, a pościel wymieniana raz na tygodniowy pobyt. Serwis sprzątający bez środy i niedzieli. Hotel położony trochę na uboczu miasta, ale wokół sporo restauracji i sklepów. Warto jednak iść do centrum, gdyż ceny są tam niższe, a i wybór większy. Plaża chica - jakieś 10 minut od hotelu, ale plaża mała. Sugeruję odwiedzić większą plażę - Grande, choć do niej jakieś 25 minut drogi. Komplet plażowy czyli 2 leżaki i parasol - 12 euro, ale wokół knajpki, w których (w pewnych godzinach), można się napić kufel zimnego piwa już za 1,5 euro. Samo miasteczko bardzo ładne. Jest gdzie spacerować. Jeśli chodzi o pogodę to na tygodniowy pobyt w listopadzie mieliśmy tylko jeden dzień z chmurami, a poza tym pełne słońce. Temperatura w słońcu około 27 stopni. Po 17-tej dosyć mocno wieje, ale tylko przez jakieś dwie godziny, a potem się uspokaja. Zdecydowanie polecam samochód i zwiedzenie atrakcji wyspy. Niesamowity park Timanfaja, jaskinie Cueva de los Verdes, zielone jezioro Charco de los Clicos. To najbardziej niezwykłe miejsca. Wracając do hotelu - polecam wszystkim nienastawionym na elegancję, a raczej na piękne widoki, fajną atmosferę, zwiedzanie wyspy i plażowanie. Basen tez jest ok, ale w listopadzie woda zimniejsza niż w oceanie, więc nie odważyłam się skorzystać, aczkolwiek pływających śmiałków nie brakowało.

Wskazówka dotycząca pokojów: Ze względu na widoki polecam najwyższą kondygnację. Schodów sporo, ale widoki bajeczne.
  • Data pobytu: listopad 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Beata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marie pierre l, Member Services, BelleVue AquariusOdpowiedź udzielona 27 listopada 2017

Beata S,
Dzięki za twoje komentarze. To ważna informacja dla nas.
Pozdrowienia

Zrecenzowano 20 września 2017

Hotel położony w urokliwej części miasta, z pięknym widokiem ( César Manrique zadbał o to osobiście :) . Apartament z aneksem kuchennym, w pełni wyposażony, pomimo, że lata jego świetności już dawno minęły. Obsługa hotelu, a zwłaszcza Pani dbająca o nasze ręczniki, pościel i porządek - bardzo miła ! Mieliśmy niestety lokatora LA CUCARACHA ( byliśmy co prawda przygotowani na to psychicznie, gdyż jest to zwierzątko powszechne występujące w Hiszpanii - ale mocno niefajne, więc na moją prośbę, mój dzielny mężczyzna zgładził je pierwszego dnia). Wspomnienia z tego miejsca pozostaną bardzo miłe, także dzięki zaskakującej niespodziance w dniu urodzin - butelce ,, szampana '' z życzeniami od obsługi hotelu :)

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, BESIEK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marie pierre l, Member Services, BelleVue AquariusOdpowiedź udzielona 26 września 2017

BESIEK,
Dziękuję bardzo za uwagę.
Serdecznie

Zrecenzowano 19 sierpnia 2017

Hotel nie jest nowy i to widac. Ale dobrze utrzymany. Swietna lokalizacja przy samym porcie i nieco dalej od glownej czesci miasta. Piekna plaza Chica w poblizu. Posilki urozmaicone i smaczne, zdecydowanue najslabsze byly sniadania. Ale nie to jest najwazniejsze. Obsluga w restauracji i barze jest niesamowita. Usmiech, bardzo sprawna praca, zarty, polskie slowa. Animator Louis, ktory znalazl pomysly na zabawy z dziecmi i animacje pomimo barier jezykowych.To tworzy atmosfere tego hotelu jako miejsca, do ktorego chce sie wrocic. Rachid, Santiago, Mikel, Seve, Paqui, Soraya, Irmina, Fran muchissimo gracias por todo: actitud, sonrisas, bromas y trabajo dificil. Ojala un dia vuelva. Disculpad por favor errores en nombres y nombres que no recuerdo.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje na 6 pietrze maja najpiekniejszy widok.
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, majewscy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marie pierre l, Member Services, BelleVue AquariusOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2017

majewscy , Z naszego personelu: dziękuję bardzo!
To jest oddech zachęty do kontynuowania pracy.
Esperemos que puedan volver pronto . Será un placer verles de nuevo.
Z poważaniem

Zrecenzowano 21 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Holiday dwutygodniowy z opcja all inclusive. Hotel polozony w swietnej lokalizacji. Bardzo blisko do Playa Chica gdzie mozna ponurkowac jak i poplywac.
Apartament jaki otrzymalismy byl jednopokojowy z balkonem skad byl przepiekny widok. Pisalismy do hotelu maila wczesniej o dodatkowe rzeczy wszystko zostalo zrealizowane. Bardzo czysciutko sprzatanie bylo prawie codziennie.
Duzy basem, brodzik dla dzieci duzo lezakow.
Opcja all inclusive bardzo szeroka jezeli chodzi o wybor alcoholi. Drinki wina whisky etc na co macie tylko ochote. Jedzenie urozmaicone kazdy znajdzie cos dla siebie opcja warta swojej ceny. Z posilkow sniadanie,obiad I kolacja w tym napoje. Przepyszne warzywa grillowane ! Na deser owoce ciasta etc pychota Przemila usmiechnieta obsluga za co hotel otrzymuje odemnie 5stars!!!!! Jest to bardzo wazne moim zdaniem. Takze dziekujemy za super dwa tygodnie wakacji GRACIAS Amigos!
Jedyny minus to troche nudne animacje .
Polecam ten Hotel . Iza & Pawel

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Iza L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marie pierre l, Member Services, BelleVue AquariusOdpowiedź udzielona 23 czerwca 2017

Iza L, dziękuję bardzo za komentarze. Są one ważne, aby poprawić trochę więcej każdego dnia.
Pozdrowienia.

Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Zakwaterowanie naprawdę w porządku. W apartamencie jest wszystko co potrzebne do samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka, kuchenka mikrofalowa i elektryczna, sztućce, podstawowe naczynia), tak więc można tu śmiało przyjeżdżać bez opcji all inclusive.

My akurat mieliśmy all incl. i nie żałujemy tego wyboru. Jedzenie wystarczająco zróżnicowane i smaczne, super obsługa, drinki i piwo mocne, nie rozcieńczane.

Codziennie wieczorem (za wyjątkiem czwartków) dodatkowe atrakcje (bingo, karaoke, quizy, występy muzyczne). W ciągu dnia animator, również dba o wczasowiczów.

Do jednej z publicznych plaż -Playa Chica, jedynie ok. 1 km.

Blisko hotelu znajdują się liczne bary i restauracje oraz sklepy, a nawet dom handlowy.

Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, czuliśmy się tutaj komfortowo i szkoda, że to było tylko 7 dni, Szczerze polecamy to miejsce :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Warto wybrać apartament z widokiem na ocean.
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, hradziejewski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marie pierre l, Member Services, BelleVue AquariusOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2017

hradziejewski
Najlepszym satysfakcja jest dla nas, aby przeczytać komentarze jak twoje.
Dziękuję bardzo!