“Smacznie i niedrogo”
Cantina Don Rafael — recenzja

Cantina Don Rafael
Nr 120 wśród 372 Restauracje (Puerto Del Carmen)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje

Byliśmy tam 2 razy -english breakfast może być (bo wszędzie są takie sobie)ale tanie 2,5€ za dziecko 2 -natomiast kolacja super.rybe z grila plolecam

Dziękujemy, Olegunar

Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetny lokal dla miłośników kuchni meksykańskiej. Doskonałe fajitas i pyszne nachos. Do tego sympatyczna obsługa i klimatyczne wnętrze.

Dziękujemy, Sebastian B
Zrecenzowano 8 października 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie super i bardzo tanio polecam !!!!!! Nic dodać nic ująć !!!!! Na pewno wrócimy jeżeli będziemy na wyspie !!!!

Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano 24 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Wspaniale owoce morza- baby squirt i octopus - do tego bardzo ladnie podane.Bardzo mila obsluga .chlebek czosnkowy z serwm i pizza tez bardzi dobre.
Polecam

Dziękujemy, Michal N
Zrecenzowano 13 września 2014

Znalazlam sie tam z zaproszeniem moich znajomych. Bardzo lubia ta restauracje. Obsluga bardzo mila. Niedlugi czas oczekiwania na potrawy. Obslugiwal nas sam szef restauracji prawdopodobnie za sprawa tego iz moi znajomi sa jego stalymi klijetami. Bardzo mila atmosfera, wystroj restauracji bardzo ale to bardzo cieply. Jedzenie wysmienite i ceny bardzo niskie co bylo szokiem dla mnie. Polecam kazedemu!!! Palce lizac!

• Atmosfera
Dziękujemy, dzidziunia18

Cantina Don Rafael — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Puerto Del Carmen, Lanzarote

Byłeś(-aś) w Cantina Don Rafael? Podziel się wrażeniami!