Zrecenzowano: 20 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam to miejsce. Plaża jest 10 minut na pieszo. Domki są małe ale wygodne. Zaciszne miejsce. Spar około 15 minut pieszo. Lidl 3 kilometry. Obsługa miejsca profesjonalna. Są bardzo uprzejmi i pomocni. Codziennie domek jest sprztatany, pościel i ręczniki wymieniane. Jedzenie smaczne i niedrogie. Atrakcje dla dzieci. Animator - Samuel stara się bardzo żeby umilić czas. Fajny basen. W porównaniu do innych miejsc w pobliżu dostaliśmy miły wypoczynek w dobrej cenie

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Marcin O
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

+ położenie, około 7min do plazy, sklepu, może z 15 min do głównej ulicy ze sklepami i restauracjami
+ baaardzo czysto, pełen profesjonalizm pań sprzątających i całej ekipy dbającej o ścieżki i okolice hotelu
+ bardzo dobre śniadania, smażone na bieżąca naleśniki, jajka, duży wybór
- obiadokolacje to takie 6/10, mięsa fatalne, za to ryby smaczne i duży nietakt ze za każdy napoj, nawet za wodę trzeba dopłacać...
+ podgrzewany basen do 24,5, który faktycznie jest podgrzewany a woda nie jest lodowata, dzieci ciagle się kąpały
+ basen otoczony domkami wiec nie czuć wiatru, praktycznie codziennie można leżeć i się opalać
+ pokoje w tym standardzie i w tej cenie naprawdę zadbane, mieliśmy najniższy standard a był nowoczesny, z aneksem kuchennym,
+ bardzo rodzinny hotel, codziennie mini disco dla dzieci
- brak animacji (nam to nie przeszkadzało)
+ przemiłe panie na recepcji, pomagają we wszystkim

Podsumowując : polecam w 100%

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, W6955CW
Zrecenzowano: 28 marca 2017

Byliśmy w Hyde Park Lane wraz z partnerem i córeczka we wrześniu 2016. Apartament czysty i jest tam wszystko czego potrzeba. Aneks kuchenny, łazienka, osobna sypialnia. Blisko do plaży i centrum. Powiem szczerze ze spędziliśmy tam mało czasu - całymi dniami zwiedzaliśmy wyspę a w nocy tylko tam spaliśmy ;) apartamenty w dobrej cenie wiec polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, _dagmara_repec
Zrecenzowano: 24 października 2016

domki czyste, zadbane, bardzo blisko basen, domki składają się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni i łazienki. Obsługa miła bez żadnych zastrzeżeń. Daję mały minus za brak napojów podczas obiadokolacji, niestety trzeba samemu zamówić, oczywiście dodatkowo płatne.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, lukas0315
Zrecenzowano: 6 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Bylismy w 3 pary. Każdy miał swój domek z basenem.domki polecam brać w 2 pary bo dla jednej zdecydowanie za duży.przy domku grill a dla leniwych ok 500m do pierwszej restauracji i bardzo pyszna sangria i owoce morza :)domki czyste schludne .zdecydowanie polecam!!

Termin pobytu: kwiecień 2016
Dziękujemy, bart g