Grodno

Zrecenzowano: 6 maja 2018
Jarosław C
Malbork, Polska

Zrecenzowano: 31 lipca 2018

Dom trzeba odwiedzić tak jak Troki na Litwie czy Cmentarz Orląt Lwowskich na Ukrainie. Kawałek naszej historii, niestety tylko 2 pokoje pełnią funkcję muzeum, reszta została przeznaczona na bibliotekę. Dom ładnie odnowiony.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Ana G
Zrecenzowano: 6 maja 2018

Ładnie zachowany budynek, ale niestety nie udało nam się wejść do niego, bo w niedzielę było nieczynne.. :( Wszystkie pozostałe muzea zamknięte są w poniedziałek. Na zewnątrz tablice informacyjne w języku polskim i białoruskim. Nieopodal (ok 200 m w kierunku centrum) pomnik Elizy Orzeszkowej z również polskojęzyczną tablicą.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 23 maja 2017

Muzeum położone w centrum miasta.Przewodniczka w języku polskim opowiada o życiu naszej rodaczki,pisarki.Eliza Orzeszkowa jest trochę zapomniana w naszym kraju.W Grodnie o niej pamiętają i szanują.Zyskała sobie ogromny szacunek za pomoc i wrażliwość na los biednych ludzi.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
2  Dziękujemy, ZaIrek53
Zrecenzowano: 9 czerwca 2016

Dom Elizy Orzeszkowej - Nahorskiej jest oryginalny, odnowiony i wydzielono dwa pomieszczenia na muzeum. Estetyczne, choć bardzo ciasne. Na górze jest biblioteka.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
Dziękujemy, Danuta K