“Smaczny obiad ”
Bakst Restaurant — recenzja

Bakst Restaurant
Nr 32 wśród 103 Restauracje (Grodno)

Będąc ma wycieczce w Grodnie mieliśmy okazję zawitać do tej restauracji w porze lanczu. Bardzo ładnie podane dania, ciekawe smaki. Obsługa miła. Ogólne wrażenia super pozytywne! Jedna z fajniejszych restauracji w Grodnie
Polecam!

Dziękujemy, PPPuch
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ресторан Б, Управляющий, Bakst RestaurantOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Благодарим Вас за ваш отзыв! Ждём Вас снова в гости в г.Гродно и обязательно к нам в ресторан БАКСТ!

Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie wiem kiedy było otwarcie tej restauracji. Często bywam w Grodnie ale to mi umknęło. Ważne, że już jest inna niż wszystkie. Piękne widoki na Stary Zamek i Niemen. Lekki, bardzo przyjemny dla oka wystrój wnętrza. Wyśmienite potrawy, bardzo pięknie podane.a do tego w tle Soft Saxophone Music. Właściciel jest artystą lub korzystał z usług dobrych doradców. Młody i bardzo kulturalny, miły i uczynny personel. Postanowiłem ich opisać bo poza drobniutkimi niedociągnięciami stworzyli miłe miejsce na każdą okazję. Widziałem nowe ale czułem również grodnieńskiego ducha sprzed stu lat. Wysoki poziom. Udostępnijcie Menu w języku angielskim proszę. Obiecuje, ze przy każdej mojej wizycie w Grodnie będę odwiedzał Baksta z moimi gośćmi. Gratulacje

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, A L
Zrecenzowano 10 lipca 2018

Restauracja położona w pobliżu "starego i nowego" zamku - na szlaku turystycznym - prawie nad Niemnem. Bardzo miła obsługa, chętnie służąca pomocą. Wybór dań naprawdę wystarczający, a co ważniejsze dania przepyszne np.: zupa cebulowa - nie jest to danie regionalne, ale warte polecenia.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Janusz Z
Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam tą restauracje . Na pewno jedna z najlepszych w Grodnie. Wystrój na wysokimi poziomie i bardzo gustowny i przytulny ! Profesjonalna i bardzo uprzejma obsługa . Od wejścia przesympatyczna Pani pomaga przy wyborze stolika . Polecam - Przytulny ogród zimowy z pięknym widokiem ! Polędwiczki wieprzowe z sosem aromatyzowanym chyba szafranem i grilowanie warzywa smaczne i soczyste ( 16 rubli ) bardzo dobra sałatka ze świeżych warzyw z winegretem z pesto z wyselekcjonowanymi smacznymi pomidorami , papryka , ogórkiem i cebulą ( 9 rubli ) porządna jakościowo zielona herbata w liściach podana i zaparzona ze starannością - polecam to miejsce !

Termin wizyty: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, PioFreud
Zrecenzowano 11 lipca 2017

Obsługa bardzo grzeczna, nie jest natrętna, ale uczynna i zawsze pod ręką, dania bardzo smaczne, próbowałam humus z warzywami - smak z wyższej półki, wszystkie składniki idealnie dobrane. Ogólnie restauracja specjalizuje się w kuchni molekularnej.

Termin wizyty: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Inesa S

Bakst Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grodno, Grodno Region

Byłeś(-aś) w Bakst Restaurant? Podziel się wrażeniami!