Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Wczoraj postanowiłem wybrać się na obiad z rodziną do hotelu Kurpia Arte. Kiedy usiedliśmy do stolika, przez dłuższy czas byliśmy niezauważalni dla obsługi. W końcu podszedł do nas kelner, podając nam Menu. Nie omieszkam wspomnieć, że tak "zacny" hotel nawet nie posiada w menu karty napojów.. Po 10 minutach podeszła kelnerka. Wstępnie złożyliśmy zamowienie na napoje, na które czekaliśmy ponad 20min - piwo butelkowe, woda z cytryną - to raczej nie są skomplikowane drinki, aby tyle czasu na nie czekać..
Przechodząc do meritum - w końcu zamówiliśmy dania i deser. Po 40min przyszły 2 tatary, po 50min placki na słodko i placki ziemniaczane. Nie myśleliśmy, że to będzie trwało tak długo, niestety mieliśmy ograniczony czas i musieliśmy się zbierać. Ja nie doczekałem się jedzenia, podszedłem do baru aby zrezygnować z drugiego dania i deseru - po 75 minutach oczekiwania na płata z kurczaka i suflet czekoladowy. Kelnerka z uśmiechem na twarzy i sztucznym zakłopotaniem powiedziała, że oczywiście danie NIE zostanie wliczone do rachunku. Zapłaciłem, a odchodząc od baru zauważyłem jak kelnerka leci z zamówieniem do naszego stolika. Przyniosła drobiowy gnat z wystudzonymi frytkami. Dopiero po dłuższym czasie wyciągnąłem paragon z kieszeni i zauważyłem, że ta franca nabiła mi na rachunek tego zdycha, który pozostał na talerzu. :/
Przy okazji, odradzam zamawianie tatara, który smakował jak nieusmażony kotlet mielony, zalany morzem maggi.
NIE POLECAM! A jedyne co polecam, to szczegółowe kontrolowanie zgodności paragonów z zamówieniem.
Zostałem oszukany.

Dziękujemy, Artur K
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie jedzenie bardzo dobre, szczególnie z Gruzińskiego menu, ale reszta to masakra! Czas oczekiwania 1,5 godziny na proste dania, typu Burger, stoły bez obrusów, jedzenie na talerzach rodem z PRL.

Dziękujemy, maciek198131
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Byłam tam parę razy na obiedzie bądź kolacji zawsze było pysznie ale ostatnio wszystkie dania byly bez smaku, A tak naprawdę zawsze ten hotel bronił się kuchnia. Miejmy nadzieję że to jednorazowa sytuacja...okolica super cisza i spokój

Dziękujemy, Kasiak249644
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Okolica z bardzo fajna rzeka, las. Odnowione pokoje na bardzo dobrym poziomie, czyste, łazienki również. Wnętrze bardzo ładne z motywami wycinanek. Śniadania - super. Basen zewnętrzny ! Ogrodzony teren.
Obiekt z bardzo dużym potencjałem, wymagający dopracowania standardów i po pierwsze określenia swojego głównego celu biznesowego, bo obecnie to hotelo-motelo-zajazd-dyskoteka.

1  Dziękujemy, irekwierzejski
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Hotel jest dość stary ale widać że powoli odnawiane są pokoje. Pokoje bardzo skromnie wysposażone, brak szafy na ubrania. Na jeden dzień to można wytrzymać ale tydzień z ubraniami w walizce to raczej słaba opcja. W pokojach brak klimatyzacji, więc przy upałach naprawde cieżko wytrzymać - uratowała nas Pani z recepcji i dała nam do pokoju wiatrak.
Pyszne śniadanie. Bardzo świeże, pyszne produkty.
Jedzenie w restauracji dobre. Zwłaszcza gruzińskie wykonywane przez kucharza z Gruzji. Whotelu jest czysto i przyjaźnie. Widoki dookoła piękne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Odremontowane pokoje są lepsze.
Dziękujemy, Aneta W