Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Byłam tam parę razy na obiedzie bądź kolacji zawsze było pysznie ale ostatnio wszystkie dania byly bez smaku, A tak naprawdę zawsze ten hotel bronił się kuchnia. Miejmy nadzieję że to jednorazowa sytuacja...okolica super cisza i spokój

Dziękujemy, Kasiak249644
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Okolica z bardzo fajna rzeka, las. Odnowione pokoje na bardzo dobrym poziomie, czyste, łazienki również. Wnętrze bardzo ładne z motywami wycinanek. Śniadania - super. Basen zewnętrzny ! Ogrodzony teren.
Obiekt z bardzo dużym potencjałem, wymagający dopracowania standardów i po pierwsze określenia swojego głównego celu biznesowego, bo obecnie to hotelo-motelo-zajazd-dyskoteka.

1  Dziękujemy, irekwierzejski
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Hotel jest dość stary ale widać że powoli odnawiane są pokoje. Pokoje bardzo skromnie wysposażone, brak szafy na ubrania. Na jeden dzień to można wytrzymać ale tydzień z ubraniami w walizce to raczej słaba opcja. W pokojach brak klimatyzacji, więc przy upałach naprawde cieżko wytrzymać - uratowała nas Pani z recepcji i dała nam do pokoju wiatrak.
Pyszne śniadanie. Bardzo świeże, pyszne produkty.
Jedzenie w restauracji dobre. Zwłaszcza gruzińskie wykonywane przez kucharza z Gruzji. Whotelu jest czysto i przyjaźnie. Widoki dookoła piękne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Odremontowane pokoje są lepsze.
Dziękujemy, Aneta W
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem od czego zacząć...
Zachęceni pozytywnymi opiniami, które świadczyły o tym że się zmienił właściciel, postanowiliśmy spędzić tu długi weekend czerwcowy. Zrobiliśmy rezerwację telefoniczną (błąd pierwszy, że nie zrobiliśmy tego przez Booking), poprosiliśmy o delux. Wypytaliśmy czy nie będzie głośno w hotelu w trakcie naszego pobytu. Bardzo miła pani powiedziała, że nie, że będzie tylko małe wesele. Stwierdziliśmy, że ten jeden wieczór jakoś przebolejemy. Pojechaliśmy.
Na miejscu na dzień dobry inna już pani oznajmiła że bardzo przeprasza, ale pokój przez nas zarezerwowany jest zajęty, bo gość inny przedłużył swój pobyt.
Jakoś sytuacja się naprawiła, pani jednak znalazła pokój, po czym ochoczo poinformowała, że w tym hotelu z napisem Zdrowie i Odpoczynek jest koncert. Od godz. 20. Dowiedzieliśmy się o tym fakcie dopiero po przyjeździe.
„Koncert” a tak naprawdę dyskoteka trwała do godziny 3 nad ranem. Oczywiście dla lokalsów z okolicznych miejscowości.
Przy fali upałów (33 st w dzien) byliśmy pozbawieni możliwości otworzenia okien (klimy brak).
Na płocie hotelu informacja o kolejnych „koncertach” co kilka dni. Sprawdzajcie koniecznie czy nie planują takich imprez, bo będzie to Wasz najgorszy wyjazd ever.
Ewidentnie właściciel nie może podjąć decyzji czy chce mieć hotel czy wiejską tancbudę.

Czujemy się oszukani. Piszę recenzję o 3 w nocy, inni goście również stoją na balkonach i nie mogą wyjść z szoku, że można tak tragicznie trafić.

Hotel nie powinien być oferowany na Bookingu i innych tego typu portalach. Tu jest wiejska imprezownia.

A szkoda, bo okolica naprawdę przepiękna.
My NIGDY do tego miejsca nie powrócimy. Właścicielom życzę więcej rozumu.

Poza tym - recepcja i personel naprawdę ok, który stara się jakoś wybrnąć z sytuacji. Jedzenie smaczne.

Dziękujemy, KarolinaM422
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelKurpiaArte, Kierownik ds. PR, Hotel Kurpia ArteOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Letnie imprezy organizowane są raz w tygodniu w niedzielę, w okresie wakacyjnym, przez firmę Universum, dotychczasowe opinie gości, turnusowych były bardzo pozytywne.
Dla naszych gości hotelowych zawsze przygotowujemy strefę VIP.

Dziękujemy za cenne uwagi.

Cały hotel od 11 miesięcy jest remontowany, jesteśmy przekonani, że nowe standardy trafią w Państwa gust. Pokoje typu superior i familijne są wyposażane w nowe meble.

Zrecenzowano: 13 maja 2019

Niesamowite miejsce dla ludzi kochających przyrodę. Hotel położony w pięknej okolicy, nad rzeką Narew. Spacer w okolicach hotelu to czysta przyjemność i piękne widoki. Sam hotel bardzo przyjemny, eleganckie pokoje i doskonała kuchnia (polecam gruzińską) ! Fajnie zagospodarowana przestrzeń przy hotelu (ogromna wiata, basen, ławeczki itp). Na pewno zajrzę tam niebawem !

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Paweł S