“Przeciętność przez duże P”

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Nowogród)
Zrecenzowano 8 września 2019

Widok ładny. Restauracja jakich wiele. Kelnerki niezainteresowane. Długo się na wszystko czeka. Do stołów na zewnątrz obsługa nie przychodzi. Zejście po kilku schodkach w lato to nie jest praca w kamieniołomie i miło by było tam zjeść. Pomidorowa wodnista. Chłodnik jak ze sklepu. Żadnych warzyw w zupach. Obsługa bardzo nonszalancka. Odstępy pomiędzy kolejnymi daniami olbrzymie. Na pewno nie na szybki lunch. Golonka niedoprawione i zimna w środku. Dodatki tez słabe. A myśleliśmy, ze będziemy mieć fajne miejsce w drodze na Mazury...

Dziękujemy, Patryk P

Zrecenzowano 5 września 2019

Wybralam sie tam z ciekawosci, Widok z tarasu jest niesamowity, przy tym smaczne potrway.
Goraco polecam.

Dziękujemy, Anulka18
Zrecenzowano 3 września 2019

W lipcu 2019 roku organizowaliśmy wesele. Właściciel pomocny oraz bardzo zaangażowany w przygotowania. Dodatkowo jedzenie jest bardzo smaczne. Rewelacyjne widoki, naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Często i z przyjemnością wracamy do tej restauracji.

1  Dziękujemy, MilenaP1703
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy w strudze z urlopu i to tylko dlatego że szukaliśmy po drodze miejsc po Kuchennych Rewolucjach. Okazało się że pod tymi daniami Magda Gessler na pewno by się nie podpisała. Rosół z kostki (który nota bene był najprawdopodniej sprawcą dolegliwości żołądkowych), do żurku podane czerstwe pieczywo, ziemniaki odgrzewane bo na wierzchu widoczne wysuszenie, kompletnie niejadalne, pierś z kurczaka i okoń niedoprawione i bez smaku. Jedynie surówki trochę się broniły, chociaż w skali baru mlecznego to było 6 na 10. Generalnie jedyne dla czego warto tam pojechać to widoki, które z tarasu są piękne.... ale od sąsiadów z ogródka widać chyba tak samo wiec nie ma potrzeby wchodzić do restauracji. Odradzam.... powiesili sobie wysoko poprzeczkę, a ta po Kuchennych Rewolucjach spadła im na głowę.

1  Dziękujemy, pit2606
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Jakosc nieadekwatna do ceny,na uwage zasluguje jedynie swiezy filet z leszcza choc panierka zbyt nasiaknieta tluszczem.Kartacze-na pewno nie domowej produkcji.Desery-porazka.Szarlotka okropna,bita smietana z puszki.

Dziękujemy, Tiseon

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łomża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią? Podziel się wrażeniami!