“Symaptyczne miejsce”

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Nowogród)
Zrecenzowano 5 września 2019

Wybralam sie tam z ciekawosci, Widok z tarasu jest niesamowity, przy tym smaczne potrway.
Goraco polecam.

Dziękujemy, Anulka18

Zrecenzowano 3 września 2019

W lipcu 2019 roku organizowaliśmy wesele. Właściciel pomocny oraz bardzo zaangażowany w przygotowania. Dodatkowo jedzenie jest bardzo smaczne. Rewelacyjne widoki, naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Często i z przyjemnością wracamy do tej restauracji.

1  Dziękujemy, MilenaP1703
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy w strudze z urlopu i to tylko dlatego że szukaliśmy po drodze miejsc po Kuchennych Rewolucjach. Okazało się że pod tymi daniami Magda Gessler na pewno by się nie podpisała. Rosół z kostki (który nota bene był najprawdopodniej sprawcą dolegliwości żołądkowych), do żurku podane czerstwe pieczywo, ziemniaki odgrzewane bo na wierzchu widoczne wysuszenie, kompletnie niejadalne, pierś z kurczaka i okoń niedoprawione i bez smaku. Jedynie surówki trochę się broniły, chociaż w skali baru mlecznego to było 6 na 10. Generalnie jedyne dla czego warto tam pojechać to widoki, które z tarasu są piękne.... ale od sąsiadów z ogródka widać chyba tak samo wiec nie ma potrzeby wchodzić do restauracji. Odradzam.... powiesili sobie wysoko poprzeczkę, a ta po Kuchennych Rewolucjach spadła im na głowę.

Dziękujemy, pit2606
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Jakosc nieadekwatna do ceny,na uwage zasluguje jedynie swiezy filet z leszcza choc panierka zbyt nasiaknieta tluszczem.Kartacze-na pewno nie domowej produkcji.Desery-porazka.Szarlotka okropna,bita smietana z puszki.

Dziękujemy, Tiseon
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Ostrzegam wszystkich przed wzięciem na serio opisów, jakie ta restauracja wprowadziła na swojej stronie internetowej. I sugerowania się wizytą Magdy Gessler. Kuchnia "Wiszących ogrodów" pozostawia bardzo wiele do życzenia i nie ma nic wspólnego z rodzinną pasją do gotowania, którą chwalą się właściciele w serwisie www. Przykłady z autopsji:
- rosół z kury okazuje się produktem z torebki (Knorr)
- okoń to ryba w wilgotnej w panierce, smażona na oleju, który nadaje potrawie specyficzny smak i zapach
- na rybę czekaliśmy 55 min., zaś sąsiędzi nie doczekali się w tym czasie na golonkę i... wyszli (nawiasem mówiac golonka wyglądała całkiem dobrze z tej odległości)
Jeśli chcielibyście zjeść na wolnym powietrzu, musicie się liczyć że kelnerki będa Was wywoływać głośno, bo "na skarpie nie obsługujemy". Dodajmy, że tanio nie jest. Podsumowując: odradzamy. Pewnie warto (choć nie próbowaliśmy) zaglądnąć do Myszyńca, gdzie w dwóch miejscach można zjeść podobno prawdziwe potrawy kurpiowskie, a w trzecim barze - smacznie a tanio.

1  Dziękujemy, GLOMB

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łomża, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią? Podziel się wrażeniami!