“Najlepsza”
Restoran Laguna — recenzja

Restoran Laguna
Nr 1 wśród 28 Restauracje (Neum)

Pierwszy raz tak mi wszystko smakuje, nie zawiodłam się na żadnym daniu. Można strzelać w ciemno. Przez 4 dni pobytu stołowaliśmy się tylko w Lagunie. Restauracja idzie w jakość i ilość bo zdarza nam się zabrać resztki, nie zostawiamy bo szkoda

Dziękujemy, mariolak860

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 5 lub 6 razy, jedzenie za każdym razem bardzo nam smakowało, porcje rzeczywiście bardzo duże, obsługa miła i zaangażowana, troszkę czeka się na jedzenie, ale to w końcu nie McDonald. Panowie kelnerzy są przesympatyczni. Jedyny minus to fakt że na te 5 czy 6 wizyt, tylko raz uświadczylam mydło w damskiej łazience, ale to jest szczegół.

Dziękujemy, R8909ZGkarolinam
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe Bośniackie smaki! Różnorodność owoców morza w pełni
Ogromne ilości za niskie ceny co jest dużym plusem! Wyszliśmy z totalnie napełnionymi brzuchami
Świetna obsługa, bardzo przyjemni i wyrozumiali kelnerzy

1  Dziękujemy, koloskamartyna
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fenomenalne jedzenie, porcje ogromne w niskiej cenie, bardzo uprzejma obsługa, przepyszne owoce morza, rewelacyjna ryba oraz sałatka capriciosa. Polecam!

1  Dziękujemy, koloskaaleksandra
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa, dobre jedzenie, przystępne ceny, możliwość płatności w różnych walutach, przyjemny, czysty lokal.

Dziękujemy, GrzegorzS1880

Restoran Laguna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Neum, Herzegovina-Neretva Canton

Byłeś(-aś) w Restoran Laguna? Podziel się wrażeniami!