Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na powitanie recepcja w dusznym cyrkowym namiocie - bez efektu wow. Po przejściu na teren hotelu wita nas hotel o niskiej zabudowie w zielonym, zadbanym ogrodzie, po jednej stronie piękne góry, a po drugiej cudowne morze. Pokoje ładnie, nowocześnie urządzone, sprzątane codziennie, minibar również uzupełniany na bieżąco - woda, cola, miranda i soczki w kartonikach. Trochę niewygodna dostawka pod oknem. Osoby o wyższym wzroście mogą mieć lekki problem. Hotel duży, ale wszędzie jest blisko. Pyszne kolorowe drinki, dostępny jest również importowany alkohol. Baseny, plaża zadbane i czyściutkie. Wieczorne animacje fajne, najlepszy występ Michael Jackson show oraz akrobacje na motorach w kuli. Po animacjach dyskoteka lub karaoke w beach barze. Podczas dnia tureckiego przyjezdny mały bazar na terenie hotelu. Dla dzieci plac zabaw i karuzele. Jedzenie różnorodne, bardzo smaczne i praktycznie non stop. Pyszna kawa w kawiarni i ciastka. Dla dzieci lody od 11.00 do 18.00. Kiepskie warunki w spa, w którym udostępniane są prysznice przed podróżą - bardzo gorąco i warunki o dużo niższym standardzie niż cały hotel. Przydałby się pokój do przygotowania przed podróżą, bo że spa wychodzi się bardziej mokrym niż spód prysznica. Poza tym hotel super. Polecam.

Dziękujemy, ksow01
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KimerosHotels, Управляющий, Kimeros Park Holiday VillageOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Dzień dobry, drodzy goście!

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu! Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji!
Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie w Kimeros Park Holiday Village!

Życzymy wspaniałego dnia!

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Wszystko super, bardzo ładny pokój, pyszne i różnorodne jedzenie. Bardzo czysto. Codziennie uzupełniana lodówka w pokoju w napoje, Pepsi, soki w kartonikach. Plaża żwirkowo-kamienista. Codziennie wieczorem show na bardzo wysokim poziomie.

Dziękujemy, Hanna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KimerosHotels, Yönetici, Kimeros Park Holiday VillageOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Dzień dobry, drodzy goście!

Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie w Kimeros Park Holiday Village!

Życzymy wspaniałego dnia!

Zrecenzowano: 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo wysoki standard pobytu. Wszystko na super. Przepyszne jedzenie- bardzo urozmaicone, doskonała- wiecznie uśmiechnięta obsługa, drinki, kawiarnia itd. Ciekawe show wieczorne, dla dzieci karuzela i zjeżdżalnie, animatorzy zachęcający do zabaw, wszystko skupione blisko siebie- morze, basen, reastauracje, amfiteatr. Morze cieplutkie i czyste. Bardzo udany wyjazd. Szczerze polecam :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, AgaGor
Zrecenzowano: 27 września 2018

Rewelacyjny hotel z niską zabudową położony w otoczeniu niesamowitej zieleni. Czystość na najwyższym poziomie zarówno na zewnątrz jaki i w pokoju. Codzienne sprzątanie , wymiana ręczników oraz niesamowita dbałość o zieleń ( łóżko w pokoju ozdabiane kwiatami!). Hotel posiada dwa czyste baseny przy których nie brakowało leżaków. O rzut kamieniem od dużego basenu znajduje się czysta i zadbana plaża , pomost oraz zakotwiczone pływające wyspy do których można swobodnie dopłynąć. Co wieczór plaża jest sprzątana oraz wałowany jest piasek.
Jeżeli chodzi o jedzenie to również najwyższy poziom.Takiej różnorodności oraz smakowitych posiłków próżno szukać nawet w słynącej ze smacznych potraw Grecji. Jedyne co mam za złe to zbyt uboga oferta owoców morza ( ale były jądra oraz móżdżek cielęcy)
Obsługa wyjątkowo miła i uczynna. Jeszcze coś dla smakoszy mocniejszych trunków. Drinki są naprawdę mocne barmani nie kombinują z alkoholem. Dość powiedzieć że w ramach all inclusive podawano czystą ,,Finlandię"- jak dla mnie to rzadkość. Czytałem negatywne opinie że wszystko po - ,,rusku" , istotnie 95% gości to różni obywatele byłego ZSRR ( kelnerzy z Kirgistanu, animator z Gruzji ). Nie może zatem dziwić że animacje odbywają się głównie po rosyjsku ,turecku oraz angielsku (słabo). Podobnie wyglądał kontakt z obsługą hotelu.Rewelacyjny animator ulubieniec Pań - Rusłan , był w stanie porozumieć się z każdym. Hotel jest nazywany - Małą Moskwą. Wieczorne animacje były wspaniałe. Codziennie występowały inne zaproszone zespoły taneczne lub akrobacyjne. Konkursy zabawowe organizowali hotelowi animatorzy oni też prowadzili naukę tańca brzucha. Moja opinia wygląda trochę jak napisana na zamówienie ale teraz trochę soli. Po przyjeździe pierwszy widok jest trochę szokujący. Oczom ukazuje się recepcja w postaci cyrkowego namiotu i nikt nie jest pewien czy to hotel 5*. Ale jak się okazało miła obsługa oraz to co nas spotkało potem świadczy że hotel zasługuję na te 5*( na pewno bardziej niż 5* w Hotelu Lindos Imperial Resort & Spa na Rodos) .Druga mało miła sytuacja to jest to , że z hotelu należy się wymeldować do godz. 12.00 w dniu wyjazdu. Mając lot o 3.00 dnia następnego zmuszeni zostaliśmy do koczowania przez 13godz (transport na lotnisko o 01.00) lub wykupić dodatkowy czas w pokoju w cenie 10$ za godz..Tu - ITAKA powinna jakoś reagować. Mój wyjazd następował w dniu następnym niż ten w którym kazano nam się wymeldować.

Dziękujemy, Zibi E
Zrecenzowano: 16 września 2018

Wrażenia bardzo pozytywne , doskonale się czuliśmy z żoną w tym hotelu .
Czysto , jedzenie smaczne .Pokoje ładne,codziennie sprzątane + mini bar uzupełniany na bieżąco. Pracownicy mili i pomocni . Pozdrowienia dla Yavuza z baru przy głównym basenie .Powodzenia !

Dziękujemy, Andrzej W