Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Świetny hotel na spędzenie swoich wymarzonych wakacji z rodziną
Polskie animacje dla dzieci. Doskonałe jedzenie, zajęciaz animatorami
Czysto i przyjemnie
Polecam z całego serca i dziękuję
Piotr z rodziną

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, czernecki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Otium_Hotel_Life, Guest Relations Manager, Otium Hotel LifeOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Drodzy goscie, czernecki,

Bardzo dziekujemy za wspaniala recenzje naszego hotelu! Cieszymy sie, ze jestescie zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieje wkrótce zobaczyc sie z Wami ponownie!

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jak najbardziej godny polecenia. Sam obiekt wymaga już renowacji ale są to raczej drobne niedociągnięcia. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie i to właśnie ona tworzy wspaniałą atmosferę tam panującą. Jeśli zaakceptuje się fakt, że hotel ma już swoje lata i w niedalekiej przyszłości powinien być wyremontowany to położenie i jakość usług zrekompensują wszystko a ogólny odbiór będzie na 5+. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za udane wakacje.

Dziękujemy, Shymon1234
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Otium_Hotel_Life, Guest Relations Manager, Otium Hotel LifeOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Drodzy Shymon1234,

Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Otium w Kemer bardzo polecamy,
Spędziliśmy tam super 10 dni ja mąż i syn. Boskie miejsce na wymarzony odpoczunek na wysoki poziomie. Czyste pokoje darmowy sejf wi-fi, serwis codziennie sprzątane pokoje,każdego dnia uzupełniany barek w pokoju
Teren bardzo duży z mnóstwem kwiatów i zieleni, jest gdzie wieczorami spacerować, są te hamaki i leżaki.
Bezpośrednie zejście na plażę z czystą wodą w morzu, baseny fajne i duzo zjeżdżalni super położenie z mnóstwem leżaków. Przez całe dni pełno rożnych animacji dla małych i dorosłych prowadzonych przez super miłych animatorów.
Duża stołówka z b.bogatym menu,
jedzenie świeże i bardzo dobre na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, alkoholi duży asortyment.
Przy basenie duży pool bar i tak samo przy plaży, tawerna która też znajduje się przy plaży serwuje prze prawie cały dzień hamburgery, kebaby,hot dogi i różne dania i sałatki.
Bardzo polecamy ten hotel i my napewno tam wrócimy.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Otium_Hotel_Life, Guest Relations Manager, Otium Hotel LifeOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Szanowna Pani Anna Z,

Bardzo dziekujemy za mily komentarz i mamy nadzieje, ze bedziemy mogli Panstwa goscic ponownie,

Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Hotel Otium Life w Goynuk to idealne miejsce do spędzenia swoich wymarzonych wakacji. Znajduje się na dużym zielonym terenie, pośród wysokich drzew iglastych, które dają naturalny cień w ciągu dnia. W części głównej są dwa duże baseny, dość głębokie. Jest też brodzik dla dzieci z ogromną parasolką pośrodku. Dalej w głębi obiektu znajduję sie super plac zabaw oraz cała , nowoczesna część KIDS WORLD, gdzie stacjonują przesympatyczne panie aniatorki- w tym jedna Pani Agnieszka - z Polski. Animacje dla dzieci prowadzone są w sposób profesjonalny, jednak przeszkadzało mi torchę, że miedzy godziną 12 w południe (po lunchu,który dzieci moga zjeść na terenie Kids Worldu), a 14.15 dzieci, szczególnie te starsze, zostały pozostawiane trochę same sobie ( w tym czasie puszczano im bajki lub mogły grac w playstation). Na tym samym terenie znajdują się tez cztery zjeżdżalnie, które kończą się w dość gębokim basenie oraz dwa brodziki dla dzieci- zadaszone.
W ciagu dnia na terenie hotelu odbywa się wiele animacji dla dorosłych. Ja osobiście polecam dart'a z przesympatyczną Panią Martą z Ukrainy, która doskonale mówi po polsku. Jest też aquafitnes z przezabawną Panią Hanną.
Co do pokoju ( mieliśmy w budynku głownym) to nie mogę się do niczego przyczepić. Pokój sprzątany codziennie, mini barek uzupełniany także w piwo, wodę, colę oraz fantę i soczki w kartonikach dla dzieci. Klimatyzacja bardzo cicha ( chodziła nawet w nocy i nie przeszkadzała w spaniu).
Największy plus tego hotelu to to, że jest niewielki. W ciągu dnia wydaje się, jakby połowy ludzi nie było. Na basenach pustki, nad morzem też sporo wolnych miejsc . Plaża ogromna ze wspaniałym pomostem. Woda super ciepła i czyściutka. Plaża żwirkowa, ale dało sie chodzić boso, gorzej było z wejściem do wody, bo tam trochę te kamienie dawały sie we znaki.
Miejsce super na odpoczynek, dużo gości z dziećmi, więc wieczory spokojne. Ok 23 robiło się już całkiem cicho.
W hotelu bardzo dużo Rosjan, Ukraińców, trochę Polaków, Niemców i innych narodowości. Kto nie zna angielskiego porozumie sie spokojnie po rosyjsku, ale angielski tez jest ok.
Kuchnia w porządku, najbardziej jednak polecam snack bar, który działa w godzinach 12-15.30 ( idąc do plaży trzeba skręcić w prawo, minąć bar plażowy i za kilka metrów jest już snack bar). Tam kucharze przygotowują wybrane przez nas potrawy na świeżo, na grilu. A na barze stoją sałatki i inne dodatki obiadowe oraz ciasta i owoce. Do snack baru można przyjść w stroju plażowym, nie trzeba się przebierać jak do restauracji głownej.
Cały nasz pobyt będę wspominać bardzo mile i jest to pierwszy hotel, do którego prawdopodobnie wrócę w przyszłe wakacje ( czego dotąd nigdy nie robiłam ).
Pozdrawiamy cały zespół animatorów, a przede wszystkim Panią Martę, która bardzo umiliła nam czas spędzony w tym hotelu.
Beata i Aleksander z Filipem :) :) :)

Dziękujemy, Betis11111
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Otium_Hotel_Life, Guest Relations Manager, Otium Hotel LifeOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Drodzy Beata, Aleksander i Filip,

Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Hotel ukierunkowany na rodziny z dziećmi w każdym wieku (od najmłodszych do starszych). Wspaniały mini klub dla dzieci z rozbudowanym grafikiem animacji. Muszę tu wspomnieć niezastąpioną Panią Agnieszkę dzięki, której nasze dziecko (4 lata) miało bardzo urozmaicony pobyt z ciągłym uśmiechem na twarzy. Reszta ekipy animacyjnej również rewelacyjna z prowadzącą Janą na czele (niesamowita energia). Animacje dla dorosłych również na wysokim poziomie. Świetne jedzenie i cudowna obsługa w restauracjach jak i barach. Wszystkim też polecamy Magic Silver (sklep z biżuterią na terenie hotelu), ceny nie wyższe niż na bazarach, a obsługa i jakość o wiele lepsza. Gorąco polecamy!

Ps. Jedyny minus pobytu - początkowo wybraliśmy apartament z dwoma niezależnymi pokojami o czym zapewniano nasze biuro podróży nawet dzień przed wylotem. Niestety po przyjeździe okazało się, że jeden z pokojów jest "przechodni". Aby uzyskać to czego oczekiwaliśmy musieliśmy dopłacić 20 lub 30 EUR za dobę w zalężności od opcji. Informacje na temat pokojów powinny być dokładniejsze. To jedyny zgrzyt podczas całego pobytu.

Dziękujemy, 399_ukaszp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Otium_Hotel_Life, Guest Relations Manager, Otium Hotel LifeOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Drodzy goscie, 399_ukaszp

Dziekujemy za poswiecenie swojego czasu na podzielenie sie z nami swoja opinia. Mamy nadzieje wkrótce ugoscic Was ponownie!