Wspaniały hotel na beztroski odpoczynek. Spędziliśmy tam wakacje z niemowlakiem i obsluga dokładała wszelkich starań, żeby uprzyjemnic nam pobyt. W każdym pokoju był czajnik i miejsce do przygotowania posiłku dla malucha. Na stołówce bez problemu można było poprosić o krzesełko do karmienia, które zawsze było dokładnie umyte i zabezpieczone folią. Wszędzie można dojechać wózkiem i bez problemu ustawić go tak żeby maluszek mógł spać w cieniu,a my wygrzewac się na słoneczku. Brodzik i basen czysty. W ogrodzie i na plaży huśtawki. Bardzo smakowały mi różnorodne babeczki i ciasta dostępne prawie przez cały dzień. Jedyny minus to głośna muzyka dobiegająca z hotelu obok, ale trudno za to winić obsługę Fame.

Dziękujemy, Dzestu

Byliśmy w tym hotelu 11 dni we wrześniu i niestety zawiodłam się. Kupiliśmy wycieczkę kierowani fajnymi opiniami w internecie, ale większość z nich są napisane na prośbę pracowników hotelu, a już na pewno te, które zawierają imiona ( sami z prośbą o taka opinię się spotkaliśmy!!) Oczywiście moglibyśmy taką opinię napisać gdybyśmy byli zadowoleni, ale nie w pełni jesteśmy. Najbardziej dokuczliwa była głośność muzyki puszczanej wieczorami przy basenie. Przy basenie jest teren animacji , hałas z tego miejsca rozchodził sie po całym obiekcie. Odpowiadający za rozrywkę wieczorną w naszym odczuciu był głuchy i należy go przesunąć do innej pracy. Minidisco przy takich decybelach, że podziwiam rodziców którzy na utratę słuchu narażali swoje dzieci, potem zgrane do białości tandetne skecze, robiące z podchmielonych turystów idiotów (kto raz był w Turcji zna je wszystkie na pamięć) , prowadzący rzucający jak z karabinu maszynowego teksty w każdym języku - tylko, że żadna nacja go nie rozumiała- ryczał na darmo. potem to już tragedia - techno i rytmy klubowe w takiej głośności, że żołądkiem wywraca!! Większość gości to ludzie w wieku bardziej niż średni i wiem, ze zwracali się do obsługi z prośbą o przyciszenie tych wrzasków - bezskutecznie. Ludzie jadą na wczasy chcą się bawić , tańczyć a nie słuchać hałasu preferowanego przez spitych nastolatków!! Z zazdością obserwowaliśmy, jak z hotelu obok dochodziły fajne rytmy taneczne szkoda , że tam nie pojechaliśmy. To nasz podstawowy zarzut, kolejny to wiata na plaży i ciasno upchane tam leżaki, ale to każdy widzi na zdjęciach i można się liczyć z ciasnotą nad morzem.. Jedzenie też jednemu sie spodoba innemu nie - w czasie naszego pobytu np. nie było masła dla mnie nie problem, ale niektórym przeszkadzało. Szkoda, bo można by fajnie się zabawić przy muzyce, która większości odpowiada.

Dziękujemy, 89tesa

Razem z Partnerką spędziliśmy w tym hotelu 11 wspaniałych dni. Nie rozumiem dlaczego ten hotel ma tylko cztery gwiazdki, zasługuje na najwyższe uznanie. Przemiła i bardzo pomocna obsługa hotelu, wspaniali ludzie. Alperen i Gizem to cudowni ludzie za którymi tęsknię. Kolorowe drinki to wizytówka Pana wymienionego wyżej. Bardzo smaczne i różnorodne jedzenie od warzyw przez mięsa po ryby. Dobre i dużo. Wspaniałe desery, torty, pudingi oraz ciastka. Nie chce się odchodzić od stołu. Wspaniali animatorzy którzy non stop zabawiaja gości od rana do nocy. Pokoje czyste, zadbane, sprzątane każdego dnia, w środku telewizor, lodówka dziennie uzupełniana w napoje i wody, klima, łazienka bardzo ładna, duży prysznic szampony i żele pod prysznic również uzupełniane każdego dnia. Żwirowa plaża, wygodne leżaki i wspaniałe widoki to wielkie atuty tego miejsca. Fast foody na plaży również przepyszne. Plaża czysta i zadbana. Ogólnie bardzo piękne i godne polecenia miejsce dla zakochanych, dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich innych. Polecam z całego serca. Dziękuję za wspaniały wypoczynek. Do zobaczenia za rok!! Pozdrawiam serdecznie całą ekipę Fame Residence Goynuk!

Dziękujemy, RobertCybuch

Szukałam z partnerem ciekawej lokalizacji na wakacje i oto jest! Super baseny, strefa dla dzieci (płytszy basen, miniclub),a nawet kącić z jacuzzi. Pokoje z klimatyzacją (inaczej trudno wytrzymać z 38 stopniami na dworze). Sprzątane codziennie, obsługa w głównym budynku, przy rejestracji miła, pomocna, można dogadać się po angielsku. Szkoda tylko, że Panie sprzątaczki nie mowiły po angielsku, jedynie po rosyjsku, ale może zbyt dużo wymagam ;-). Z wakacji jestem szczerze zadowolona, polecam szczególnie rodzicom z dziećmi, na pewno będą miały co robić od nauki pływania po grę w tenisa stołowego niedaleko basenu. Jednak nie polecam osobom, które cenią ciszę i spokój, bo imprezy i zabawy towarzyskie organizowane są bardzo często i jest dość głośno.

Wskazówka dotycząca pokoi: Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, windy, którymi można wszędzie wjechać.
Dziękujemy, drongs

Właśnie wróciliśmy, hotel można ocenić jednym słowem zarąbisty, wszytko jes tak, jak inni piszą. Personel fantastyczny, animacje super każdego dnia ,jedzonko smaczne ,basen czysty a plaża fajna (mimo tyk kamyczków ale to tak już jest ) Polecam ten hotel w 100%%%

Dziękujemy, Bartlomiej O