Razem z Partnerką spędziliśmy w tym hotelu 11 wspaniałych dni. Nie rozumiem dlaczego ten hotel ma tylko cztery gwiazdki, zasługuje na najwyższe uznanie. Przemiła i bardzo pomocna obsługa hotelu, wspaniali ludzie. Alperen i Gizem to cudowni ludzie za którymi tęsknię. Kolorowe drinki to wizytówka Pana wymienionego wyżej. Bardzo smaczne i różnorodne jedzenie od warzyw przez mięsa po ryby. Dobre i dużo. Wspaniałe desery, torty, pudingi oraz ciastka. Nie chce się odchodzić od stołu. Wspaniali animatorzy którzy non stop zabawiaja gości od rana do nocy. Pokoje czyste, zadbane, sprzątane każdego dnia, w środku telewizor, lodówka dziennie uzupełniana w napoje i wody, klima, łazienka bardzo ładna, duży prysznic szampony i żele pod prysznic również uzupełniane każdego dnia. Żwirowa plaża, wygodne leżaki i wspaniałe widoki to wielkie atuty tego miejsca. Fast foody na plaży również przepyszne. Plaża czysta i zadbana. Ogólnie bardzo piękne i godne polecenia miejsce dla zakochanych, dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich innych. Polecam z całego serca. Dziękuję za wspaniały wypoczynek. Do zobaczenia za rok!! Pozdrawiam serdecznie całą ekipę Fame Residence Goynuk!

Dziękujemy, RobertCybuch

Szukałam z partnerem ciekawej lokalizacji na wakacje i oto jest! Super baseny, strefa dla dzieci (płytszy basen, miniclub),a nawet kącić z jacuzzi. Pokoje z klimatyzacją (inaczej trudno wytrzymać z 38 stopniami na dworze). Sprzątane codziennie, obsługa w głównym budynku, przy rejestracji miła, pomocna, można dogadać się po angielsku. Szkoda tylko, że Panie sprzątaczki nie mowiły po angielsku, jedynie po rosyjsku, ale może zbyt dużo wymagam ;-). Z wakacji jestem szczerze zadowolona, polecam szczególnie rodzicom z dziećmi, na pewno będą miały co robić od nauki pływania po grę w tenisa stołowego niedaleko basenu. Jednak nie polecam osobom, które cenią ciszę i spokój, bo imprezy i zabawy towarzyskie organizowane są bardzo często i jest dość głośno.

Wskazówka dotycząca pokoi: Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, windy, którymi można wszędzie wjechać.
Dziękujemy, drongs

Właśnie wróciliśmy, hotel można ocenić jednym słowem zarąbisty, wszytko jes tak, jak inni piszą. Personel fantastyczny, animacje super każdego dnia ,jedzonko smaczne ,basen czysty a plaża fajna (mimo tyk kamyczków ale to tak już jest ) Polecam ten hotel w 100%%%

Dziękujemy, Bartlomiej O

Co można jeszcze napisać o tym hotelu.
Chyba wszystko już zostało napisane.
Nic dodać nic ująć.
Hotel położony w przepięknej okolicy.
Z jednej strony morze z drugiej góry.
Pokoje duże i codziennie sprzątane .
Wi-Fi bardzo dobre.
Mini bar uzupełniany na bieżąco.
Jedzenie bardzo urozmaicone , każdy znajdzie coś dla siebie.
Jeżeli chodzi o czystość w hotelu to jest perfekcyjnie.
Obsługa na bieżąco sprząta w każdym miejscu.
Drinki są dobre , w barze przy basenie świeży zimy Airan.
W ciągu dnia przekąski.
Basen codziennie sprzątany przez obsługę.
Woda bardzo czysta.
Leżaki trzeba wcześniej zajmować zarówno na plaży jak i na basenie - do godz 9-tej.
Po południu na plaży leżaków pod dostatkiem.
Codziennie w ciągu dnia całkiem fajne animacje każdy znajdzie coś dla siebie.
Wieczorem rewelacyjne występy.
Byliśmy już w wielu miejscach , ale te były najlepsze.
Nie mam żadnych negatywnych wspomnień.
Całą robotę robi obsługa.
Zaangażowana w 100 procentach.
Uśmiech i życzliwość to ich motto.
Czuliśmy się tam jak w domu.
Już mamy rezerwacje do Fame Residence na przyszłe wakacje.
Polecam , jeszcze raz polecam.

Dziękujemy, _mm_berlinscy

Hotel super. Polecam pobyt w tym obiekcie.Doskonałe położenie. Animatorzy zapewniają rozrywkę od rana do wieczora. Jedzenie super. Obsługa robi wszystko by poczuć się komfortowo. Kelnerzy i barmani mili i uśmiechnięci..

1  Dziękujemy, pablosow