Zrecenzowano: 11 września 2019

Przesympatyczna obsługa, wszyscy zawsze uśmiechnięci, pani barmanka o imieniu Gizem jest przesympatyczna bardzo kontaktowa i pomocna. Pani Aysenur(Asia) Dere jest sympatyczna uśmiechnięta i jako jedyna potrafiła załatwić trochę dzemu na kolacje mimo że nie jest podawany na kolacje. Szczególną uwagę przyciągnął chłopak który jak przyjechaliśmy, zajmował się obsługą przy barze na plaży a potem awansował na kelnera i barmana w hotelu ma na imię Onur. Zawsze uśmiechnięty, miły i bardzo uczynny. Hotel bardzo zadbany, czysty, uważam że zasługuje na 5 gwiazdek

Dziękujemy, Katarzyna P
Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Das Hotel Fame Residence hat alle Kriterien auf höchstem Niveau erfüllt !!!
Volle Professionalität, Service, Kundenbetreuung, Hilfe, Freundlichkeit, Fürsorge, Essen, Sauberkeit, Es gibt keine
Woran man sich festhalten kann :) Masseur Ajvis hat die Massage perfekt durchgeführt, und Leibwächter Kadir hat immer geholfen!
Ich werde dieses Hotel jedem empfehlen
!

Hotel Fame Residence spełnił wszelkie możliwe kryteria na najwyższym poziomie !!!
Pełen profesjonalizm, obsługa, dbałość o klienta, pomoc, życzliwość, troska, jedzenie, czystość, No nie ma Się czego czepić :) masażysta Ajvis perfekcyjnie wykonał masaż, a ochroniarz Kadir zawsze służył pomocą !
Będę każdemu polecać ten hotel
!

Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano: 10 września 2019

Super hotel, bardzo zadbany i czysty widoki przepiękne, obsługa rewelacja co do wyżywienia to na pewno każdy znajdzie coś dla siebie bardzo dużo i smacznie nawet cukiernia z dużym wyborem słodkości . Basen bardzo duży i czysty leżaki wolne zawsze się znajdą Plaża kamienista warto mieć buty do wody . Bar przy plaży też serwuje codziennie coś dobrego . Przy samym hotelu dużo sklepików ale polecam w piątek targ trochę dalej ale warto się wybrać można utargować dobre ceny :)Ogólnie wakacje bardzo udane Pozdrawiamy portiera Kadira super człowiek

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Alina N
Zrecenzowano: 8 września 2019

Spędziliśmy w tym Hotelu cudowne wakacjeWszystko na najwyższym poziomie.Ludzie tam pracujący mili,uśmiechnięci zawsze pomocni.Pelen szacunek dla nich.Animacje rewelacja.SZEF,LEO,GATO oraz VANIA mistrzowie świata Jedzenie pyszne.Polecam z całego serca ten wspaniały Hotel❤️Sama tam wrócę na pewno

Dziękujemy, KASIA1261
Zrecenzowano: 7 września 2019

W 2 połowie sierpnia 2019 z biurem TUI spędziliśmy 7 cudownych dni w tym hotelu. Obiekt fantastyczny, przepięknie położony w sąsiedztwie innych hoteli z przepięknym widokiem na góry TAURUS. Całkowicie wyremontowany wiosną 2019. Wszędzie czyściutko i pachnąco. Pokój mieliśmy w głównym budynku na 1 piętrze wejście z głównego holu. Pokój bardzo ładny, nowocześnie urządzony, wszystko nowe, super czysto, bardzo dobrze wygłuszony. Sprzątany codziennie, wymieniane ręczniki, uzupełniana lodówka z napojami. Klimatyzacja w pokoju sterowana centralnie działa sprawnie i bardzo cicho. Jedzenia ogromny wybór każdy znajdzie coś dla siebie, króluje kurczak na różne sposoby i baranina oraz indyk. Masa warzyw i owoców ogromny wybór ciast. 3 baseny, główny i brodzik dla dzieci oraz mniejszy obok z 3 zjeżdżalniami. Baseny bardzo czyste, woda o przyjemnej temperaturze. Do plaży ok 150 - 200 metrów. Plaża żwirowo-kamienista, dosyć szybko głęboko. Na plaży darmowe leżaki i zadaszenie przed słońcem. Bar serwujący napoje oraz przekąski w ramach all. Jednak największym skarbem tego hotelu jest obsługa. Fantastyczni ludzie zawsze usmiechnięci, super mili i chetni do pomocy niesamowicie pracowici. Specjalne podziękowania dla najlepszego kelnera Sinana, przecudownych barmanów za genialne drinki i świetną atmosferę ALPERENA, TUGAYI, GIZEM oraz LISY. No i genialny zespół animacyjny który każdego dnia umilał czas różnymi aktywnościami przy basenie jak i świetnymi wieczornymi występami i zabawami taneczymi do północy. Ogromne podziekowania dla LEO i CATO dzięki wam te wakacje pozostaną niezapomniane !!!. Największą grupę gości stanowili rosjanie ale polaków też było bardzo dużo. Wychodząc z hotelu w prawą i lewą stronę ciągnie się ulica tętniąca życiem z licznymi sklepami, aptekami, barami czynnymi do późnych godzin nocnych itp. Także niedaleko hotelu taksówki i przystanek autobusów. Taksówka do Kemer 10 EUR, autobus 1 EUR.
Podsumowując gorąco polecamy to miejsce. My spędziliśmy tutaj jedne z najlepszych wakacji. Pewnie jesze tam wrócimy.

Dziękujemy, 101_ukass