Göynük
Zrecenzowano: 10 września 2019

Super hotel, bardzo zadbany i czysty widoki przepiękne, obsługa rewelacja co do wyżywienia to na pewno każdy znajdzie coś dla siebie bardzo dużo i smacznie nawet cukiernia z dużym wyborem słodkości . Basen bardzo duży i czysty leżaki wolne zawsze się znajdą Plaża kamienista warto mieć buty do wody . Bar przy plaży też serwuje codziennie coś dobrego . Przy samym hotelu dużo sklepików ale polecam w piątek targ trochę dalej ale warto się wybrać można utargować dobre ceny :)Ogólnie wakacje bardzo udane Pozdrawiamy portiera Kadira super człowiek

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Alina N
Zrecenzowano: 8 września 2019

Spędziliśmy w tym Hotelu cudowne wakacjeWszystko na najwyższym poziomie.Ludzie tam pracujący mili,uśmiechnięci zawsze pomocni.Pelen szacunek dla nich.Animacje rewelacja.SZEF,LEO,GATO oraz VANIA mistrzowie świata Jedzenie pyszne.Polecam z całego serca ten wspaniały Hotel❤️Sama tam wrócę na pewno

Dziękujemy, KASIA1261
Zrecenzowano: 7 września 2019

W 2 połowie sierpnia 2019 z biurem TUI spędziliśmy 7 cudownych dni w tym hotelu. Obiekt fantastyczny, przepięknie położony w sąsiedztwie innych hoteli z przepięknym widokiem na góry TAURUS. Całkowicie wyremontowany wiosną 2019. Wszędzie czyściutko i pachnąco. Pokój mieliśmy w głównym budynku na 1 piętrze wejście z głównego holu. Pokój bardzo ładny, nowocześnie urządzony, wszystko nowe, super czysto, bardzo dobrze wygłuszony. Sprzątany codziennie, wymieniane ręczniki, uzupełniana lodówka z napojami. Klimatyzacja w pokoju sterowana centralnie działa sprawnie i bardzo cicho. Jedzenia ogromny wybór każdy znajdzie coś dla siebie, króluje kurczak na różne sposoby i baranina oraz indyk. Masa warzyw i owoców ogromny wybór ciast. 3 baseny, główny i brodzik dla dzieci oraz mniejszy obok z 3 zjeżdżalniami. Baseny bardzo czyste, woda o przyjemnej temperaturze. Do plaży ok 150 - 200 metrów. Plaża żwirowo-kamienista, dosyć szybko głęboko. Na plaży darmowe leżaki i zadaszenie przed słońcem. Bar serwujący napoje oraz przekąski w ramach all. Jednak największym skarbem tego hotelu jest obsługa. Fantastyczni ludzie zawsze usmiechnięci, super mili i chetni do pomocy niesamowicie pracowici. Specjalne podziękowania dla najlepszego kelnera Sinana, przecudownych barmanów za genialne drinki i świetną atmosferę ALPERENA, TUGAYI, GIZEM oraz LISY. No i genialny zespół animacyjny który każdego dnia umilał czas różnymi aktywnościami przy basenie jak i świetnymi wieczornymi występami i zabawami taneczymi do północy. Ogromne podziekowania dla LEO i CATO dzięki wam te wakacje pozostaną niezapomniane !!!. Największą grupę gości stanowili rosjanie ale polaków też było bardzo dużo. Wychodząc z hotelu w prawą i lewą stronę ciągnie się ulica tętniąca życiem z licznymi sklepami, aptekami, barami czynnymi do późnych godzin nocnych itp. Także niedaleko hotelu taksówki i przystanek autobusów. Taksówka do Kemer 10 EUR, autobus 1 EUR.
Podsumowując gorąco polecamy to miejsce. My spędziliśmy tutaj jedne z najlepszych wakacji. Pewnie jesze tam wrócimy.

Dziękujemy, 101_ukass
Zrecenzowano: 2 września 2019

Wakacje życia! Wybraliśmy się na wakacje do Fame Residence Goynuk z biurem podróży TUI, które również polecamy i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.
Pierwsze wrażenie po wyjściu z autobusu bardzo pozytywne, obsługa zaraz nam pomogła, zaprosiła do recepcji wytłumaczyła co i jak, również w języku polskim i zaraz zaprowadziła do pokoju.
Pokój mieliśmy w nowszej części, zaparł dech w piersiach.
Czysty, urządzony z gustem, codziennie wymieniane ręczniki i napoje, kawa, żele , balsamy jeśli ktoś zapomni są.
Po prostu bajka , czuliśmy się jak w domu.
Jedzenie na najwyższym poziomie różnorodne, bar na plaży oraz na basenie również spełnił największe oczekiwania , codziennie coś nowego: kebab, pizza, hamburgery, dania regionalne, lody, gofry, pączki, po prosty super!
Ręczniki na basen również można wymienić codziennie, basen zadbany , czysty, dużo leżaków.
Plaża również codziennie sprzątana , leżaków wystarczająca ilość, może czyste, jednak troszkę zasolone, ale to nie należy do minusów.
Jedynym minusem dla nas była praca animatorów, którzy cały czas przez okres naszego pobyty robili to samo....Panowie to raczej tacy duzi chłopcy, którzy w drużynie muszą być zawsze razem i robią zabawy pod siebie ....
Reszta obsługi wspaniała.
Uśmiechnięta, pomocna.
Każdemu kto się zastanawia naprawdę polecam!
Były to najlepsze wakacje w naszym życiu na pewno jeszcze się tam pojawimy.

Dziękujemy, leah966
Zrecenzowano: 1 września 2019

Fantastyczny hotel z rewelacyjnym serwisem, uśmiechniętymi animatorami i zawsze pomocną obsługą. Piękny, duży basen o niesymetrycznym kształcie, ze strefą dla dzieci oraz jacuzzi, osobny basen ze zjeżdżalniami, rewelacyjna plaża i widok na góry - czy można chcieć więcej?
Szczególne podziękowania dla przesympatycznej Gizem oraz barmana Alperen, dzięki którym wieczory upływały nam w przyjemnej atmosferze.

Dziękujemy, Sasza74