Zrecenzowano: 2 września 2019

Wakacje życia! Wybraliśmy się na wakacje do Fame Residence Goynuk z biurem podróży TUI, które również polecamy i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.
Pierwsze wrażenie po wyjściu z autobusu bardzo pozytywne, obsługa zaraz nam pomogła, zaprosiła do recepcji wytłumaczyła co i jak, również w języku polskim i zaraz zaprowadziła do pokoju.
Pokój mieliśmy w nowszej części, zaparł dech w piersiach.
Czysty, urządzony z gustem, codziennie wymieniane ręczniki i napoje, kawa, żele , balsamy jeśli ktoś zapomni są.
Po prostu bajka , czuliśmy się jak w domu.
Jedzenie na najwyższym poziomie różnorodne, bar na plaży oraz na basenie również spełnił największe oczekiwania , codziennie coś nowego: kebab, pizza, hamburgery, dania regionalne, lody, gofry, pączki, po prosty super!
Ręczniki na basen również można wymienić codziennie, basen zadbany , czysty, dużo leżaków.
Plaża również codziennie sprzątana , leżaków wystarczająca ilość, może czyste, jednak troszkę zasolone, ale to nie należy do minusów.
Jedynym minusem dla nas była praca animatorów, którzy cały czas przez okres naszego pobyty robili to samo....Panowie to raczej tacy duzi chłopcy, którzy w drużynie muszą być zawsze razem i robią zabawy pod siebie ....
Reszta obsługi wspaniała.
Uśmiechnięta, pomocna.
Każdemu kto się zastanawia naprawdę polecam!
Były to najlepsze wakacje w naszym życiu na pewno jeszcze się tam pojawimy.

Dziękujemy, leah966
Zrecenzowano: 1 września 2019

Fantastyczny hotel z rewelacyjnym serwisem, uśmiechniętymi animatorami i zawsze pomocną obsługą. Piękny, duży basen o niesymetrycznym kształcie, ze strefą dla dzieci oraz jacuzzi, osobny basen ze zjeżdżalniami, rewelacyjna plaża i widok na góry - czy można chcieć więcej?
Szczególne podziękowania dla przesympatycznej Gizem oraz barmana Alperen, dzięki którym wieczory upływały nam w przyjemnej atmosferze.

Dziękujemy, Sasza74
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Zacznajac od tego ze hotel jest czysty, jedzenie smaczne a kończąc na tym ze obsługa jest naprawdę miła i robi wszystko co w ich mocy żeby goście hotelu czuli się w nim dobrze.
Basen jest duży i nigdy nie jest zatłoczony, zawsze można znaleźć jakiś leżak.
Podczas dnia czas umijali animatorzy! Dart z Cato i Leo był niezastąpionym elementem każdego dnia, chłopacy maja w sobie mase pozytywnej energii która zarażają.
Warto zaznaczyć ze animatorzy nie zmuszają do udziału w rożnego rodzaju zajęciach, jeśli chcesz - idziesz, jeśli nie - nadal leżakujesz.
Pod koniec każdego dnia cały zespół animator szykuje show dnia, na które warto zajrzeć.
Podsumowywujac: obsługa miła, otwarta i pomocna a hotel sam w sobie zadbany, polecam!

Dziękujemy, pokrycha8
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Mega hotel.Godny polecenia.Bardzo miła obsługa,wszyscy uśmiechnięci. Wszędzie czysciutko.Jedzenie pyszne i urozmaicone. Pokoje ma wysokim poziomie.Plaza bardzo blisko. Woda w basenie ciepła. Mysle ,ze tu wrócimy.

Dziękujemy, dawhom1
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Dołączę do pozytywnych opinii: byłam, sprawdziłam....i REWELACJA! Tak zadbanego w Turcji hotelu jeszcze nie widziałam. Z jednej strony nie jest to wielki moloch, a ma wszystko co potrzeba. Atuty to: Położenie = góry + morze to widoki niesamowite; Zielony zadbany teren wokół = z leżakami wokół dużego basenu (niestety często zarezerwowanymi mimo zakazu), sprzątany skrupulatnie przez obsługę hotelu. Basen = czysty duży, z atrakcji - animacjami, super muzyka i DJ-e od rana do nocy zabawią (nawet polskie piosenki). Pyszne jedzenie = duży wybór, ogólnie dużo i wszędzie. Jak nie zdążysz na śniadanie, to w 2 snackbar'ach (przy plaży i basenie) już coś pichcą ;) Pyszne Gozleme (przemiła Pani je robiąca) od 11-16, gofry i lody, hamburgery, frytki, tortille, racuszki ;) Drinki = ok, w snackbar ciut lżejsze, przy plaży tylko piwko, ale w barze przy lobby wyśmienite. Kawa + deser w postaci rozmaitych ciast - ogólnodostępne o każdej porze. Hotel = czysty, wyremontowany, nowoczesny, piękny. Wifi działa wszędzie (pokój, lobby, basen, plaża), po zameldowaniu się i podaniu niezbędnych info. Pokoje = czyste, nieduże, codziennie sprzątane, lodówka zapełniana napojami za free, sejf do dyspozycji za free. Łazienki również czyste, ręczniki wymieniane, podstawowe kosmetyki na wejście. Klima działa perfekt, cicha. Piękne korytarze, hole zadbane, oświetlenie dodające uroku, z akcentami kultury tureckiej. Wieczorem szczególnie ładnie przy oświetlonych fontannach, w miejscach zielonych, przy huśtawkach. Obsługa, kelnerzy = sympatyczni, mili, pomocni, jak się z kimś zakumplujesz (tak jak my mieliśmy ulubionego kelnera i kelnerkę, którzy otaczali drinkową opieką mnie i męża) ;) Niektórzy (szczególnie pochodzenia wietnamskiego) mogliby się częściej uśmiechać. Animacje w dzień = całkiem niezłe, dużo zabawy, radości, tańca i uśmiechu w basenie i wokół. Zachęcali ale nie byli nachalni. Wieczorami co dzień jakiś występ godzinny a potem tańce do 23:15. Fajny pomysł z piana-party, można poszaleć. Ogólnie hotel na 5* lub ocenę szkolną 6 ;) Jesteśmy po 8 dniach bardzo zadowoleni.
Najsłabiej dla mnie osobiście wypadła plaża, żwirkowo-kamienista. Choć dużo wolnych darmowych leżaków i parasoli i dostęp do drinkbaru, bogatego snackbaru, kawy itp to plaża jest ograniczona innymi hotelami, stąd jest w sumie niewielka. Więc i w morzu tłumnie. Plus za ochronę, kontrolę, bezpieczeństwo (tylko hotelowi goście mogli tam przebywać).
Niewielki minus za mało wyciszone w pokojach okna balkonowe, przez co jest głośno w pokoju do późnych godzin. My mieliśmy pokój 1331 - ostatni, na korytarzu, na trzecim piętrze w budynku A, częściowo od strony gór, częściowo od morza, tuż nad sceną na której imprezy kończyły się po 23, więc stąd moje takie odniesienie. Dla rodzin z dziećmi małymi nie polecam tego pokoju, dla imprezowiczów jest ok. My nie robiliśmy z tego problemu i nic nam nie pozostało jak imprezować, bo i tak wcześniej zasnąć nie można było ;)
Na plus wersja All od momentu wejścia do hotelu do smutnego momentu wyjazdu. My byliśmy o 7 rano i już korzystaliśmy ze śniadania, napojów itp, choć pokój otrzymaliśmy ok 13. Ręczniki basenowe można codziennie wymieniać. Siłownia na miejscu ładna, nowoczesna. SPA zachęcające, ale nie korzystałam, więc się nie wypowiadam (choć u nich hammam z masażami itp za "superprice" 30e, a obok hotelu sprzedaż w ginzatravelu za 10e :) )
Ogólnie szczerze polecam! Osobiście chcę tam wrócić. Dziękujemy za cudowne wczasy. Trzymajcie ten standard!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w bud.A nr 1331-1332 (IIIp.) itd są narożne od strony sceny i basenu więc jest większy hałas, głośna muzyka.
1  Dziękujemy, AnnaC3810