Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Zacznajac od tego ze hotel jest czysty, jedzenie smaczne a kończąc na tym ze obsługa jest naprawdę miła i robi wszystko co w ich mocy żeby goście hotelu czuli się w nim dobrze.
Basen jest duży i nigdy nie jest zatłoczony, zawsze można znaleźć jakiś leżak.
Podczas dnia czas umijali animatorzy! Dart z Cato i Leo był niezastąpionym elementem każdego dnia, chłopacy maja w sobie mase pozytywnej energii która zarażają.
Warto zaznaczyć ze animatorzy nie zmuszają do udziału w rożnego rodzaju zajęciach, jeśli chcesz - idziesz, jeśli nie - nadal leżakujesz.
Pod koniec każdego dnia cały zespół animator szykuje show dnia, na które warto zajrzeć.
Podsumowywujac: obsługa miła, otwarta i pomocna a hotel sam w sobie zadbany, polecam!

Dziękujemy, pokrycha8
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Mega hotel.Godny polecenia.Bardzo miła obsługa,wszyscy uśmiechnięci. Wszędzie czysciutko.Jedzenie pyszne i urozmaicone. Pokoje ma wysokim poziomie.Plaza bardzo blisko. Woda w basenie ciepła. Mysle ,ze tu wrócimy.

Dziękujemy, dawhom1
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Dołączę do pozytywnych opinii: byłam, sprawdziłam....i REWELACJA! Tak zadbanego w Turcji hotelu jeszcze nie widziałam. Z jednej strony nie jest to wielki moloch, a ma wszystko co potrzeba. Atuty to: Położenie = góry + morze to widoki niesamowite; Zielony zadbany teren wokół = z leżakami wokół dużego basenu (niestety często zarezerwowanymi mimo zakazu), sprzątany skrupulatnie przez obsługę hotelu. Basen = czysty duży, z atrakcji - animacjami, super muzyka i DJ-e od rana do nocy zabawią (nawet polskie piosenki). Pyszne jedzenie = duży wybór, ogólnie dużo i wszędzie. Jak nie zdążysz na śniadanie, to w 2 snackbar'ach (przy plaży i basenie) już coś pichcą ;) Pyszne Gozleme (przemiła Pani je robiąca) od 11-16, gofry i lody, hamburgery, frytki, tortille, racuszki ;) Drinki = ok, w snackbar ciut lżejsze, przy plaży tylko piwko, ale w barze przy lobby wyśmienite. Kawa + deser w postaci rozmaitych ciast - ogólnodostępne o każdej porze. Hotel = czysty, wyremontowany, nowoczesny, piękny. Wifi działa wszędzie (pokój, lobby, basen, plaża), po zameldowaniu się i podaniu niezbędnych info. Pokoje = czyste, nieduże, codziennie sprzątane, lodówka zapełniana napojami za free, sejf do dyspozycji za free. Łazienki również czyste, ręczniki wymieniane, podstawowe kosmetyki na wejście. Klima działa perfekt, cicha. Piękne korytarze, hole zadbane, oświetlenie dodające uroku, z akcentami kultury tureckiej. Wieczorem szczególnie ładnie przy oświetlonych fontannach, w miejscach zielonych, przy huśtawkach. Obsługa, kelnerzy = sympatyczni, mili, pomocni, jak się z kimś zakumplujesz (tak jak my mieliśmy ulubionego kelnera i kelnerkę, którzy otaczali drinkową opieką mnie i męża) ;) Niektórzy (szczególnie pochodzenia wietnamskiego) mogliby się częściej uśmiechać. Animacje w dzień = całkiem niezłe, dużo zabawy, radości, tańca i uśmiechu w basenie i wokół. Zachęcali ale nie byli nachalni. Wieczorami co dzień jakiś występ godzinny a potem tańce do 23:15. Fajny pomysł z piana-party, można poszaleć. Ogólnie hotel na 5* lub ocenę szkolną 6 ;) Jesteśmy po 8 dniach bardzo zadowoleni.
Najsłabiej dla mnie osobiście wypadła plaża, żwirkowo-kamienista. Choć dużo wolnych darmowych leżaków i parasoli i dostęp do drinkbaru, bogatego snackbaru, kawy itp to plaża jest ograniczona innymi hotelami, stąd jest w sumie niewielka. Więc i w morzu tłumnie. Plus za ochronę, kontrolę, bezpieczeństwo (tylko hotelowi goście mogli tam przebywać).
Niewielki minus za mało wyciszone w pokojach okna balkonowe, przez co jest głośno w pokoju do późnych godzin. My mieliśmy pokój 1331 - ostatni, na korytarzu, na trzecim piętrze w budynku A, częściowo od strony gór, częściowo od morza, tuż nad sceną na której imprezy kończyły się po 23, więc stąd moje takie odniesienie. Dla rodzin z dziećmi małymi nie polecam tego pokoju, dla imprezowiczów jest ok. My nie robiliśmy z tego problemu i nic nam nie pozostało jak imprezować, bo i tak wcześniej zasnąć nie można było ;)
Na plus wersja All od momentu wejścia do hotelu do smutnego momentu wyjazdu. My byliśmy o 7 rano i już korzystaliśmy ze śniadania, napojów itp, choć pokój otrzymaliśmy ok 13. Ręczniki basenowe można codziennie wymieniać. Siłownia na miejscu ładna, nowoczesna. SPA zachęcające, ale nie korzystałam, więc się nie wypowiadam (choć u nich hammam z masażami itp za "superprice" 30e, a obok hotelu sprzedaż w ginzatravelu za 10e :) )
Ogólnie szczerze polecam! Osobiście chcę tam wrócić. Dziękujemy za cudowne wczasy. Trzymajcie ten standard!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w bud.A nr 1331-1332 (IIIp.) itd są narożne od strony sceny i basenu więc jest większy hałas, głośna muzyka.
1  Dziękujemy, AnnaC3810
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Fame Residence Göynuk - przecudowny hotel. Położony jest w urokliwym miejscu, w otoczeniu morza i wysokich gór. Cały jego teren jest zadbany i wypielęgnowany. Jeśli chodzi o pokoje- są ładne, przestronne i bardzo czyste ( jest to zasługa sprzątaczki, która sprząta je codziennie i robi to bardzo dokładnie, dlatego warto zostawić dla niej napiwek ;)). Z balkonu (w zależności od budynku) widok na basen lub góry. Co do jedzenia- jest bardzo smaczne, zapewniony jest duży wybór i nie jest monotonne (jak niektórzy opisują). Stołówka duża, można zjeść posiłek zarówno w środku jak i na zewnątrz. Muszę zaznaczyć, że na śniadanie, obiad czy kolacje lepiej przyjść trochę później, gdyż na samym początku ludzi jest bardzo dużo. Kelnerzy są uprzejmi i pracowici. Obsługa w porządku. W hotelu dostępny jest zarówno zwykły bar (znajdujący się blisko stołówki), jak i poolbar (jak nazwa mówi- blisko basenu). Basen jest bardzo duży, a woda w nim ciepła i czyściutka. Co do animacji ( bo trzeba o nich wspomnieć)- bardzo fajne, wieczorami najpierw są tańce dla dzieci, następnie występy dla wszystkich (czasami po występach organizowane są supeeer dyskoteki). W ciągu całego dnia różne zajęcia z animatorami (poranna gimnastyka, aerobik w basenie, rzutki, water polo, siatkówka na plaży). Warto też wspomnieć o super animatorach. Są bardzo sympatyczni i zabawni. Zachęcają wszystkich do zabawy i z całego serca polecam brać we wszystkim udział ;). Internet jest na terenie całego hotelu, jak i na plaży.
Moim zdaniem hotel zdecydowanie zasługuje na 5* i jeśli chce ktoś miło spędzić wakacje w Turcji w Göynuk to naprawdę polecam ten hotel :)).

2  Dziękujemy, S4NDR44
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Spędziliśmy w hotelu 10 niecałych dni i muszę przyznać że chcieliśmy jeszcze tam zostać. Hotel umieszczony jest w świetnym miejscu, niedaleko morza i z widokiem na wysokie góry.Cały hotel jest pieknie odnowiony ,pokoje dość duże,czyste i zadbane. Codziennie były zmieniane ręczniki i uzupełniany zapas w lodówce z napojami .Obsługa hotelu bardzo sympatyczna, szybko i sprawnie wykonują swoją prace. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Posiłków jest dość dużo, więc nie da się chodzić głodnym. Codziennie były prowadzone ciekawe zajęcia przez animatorów bodajże od godziny 10 do 17 na przykład rzutki,zabawy na wodzie czy piłka wodna (polecam brać w nich udział). Później wieczorami były różne pokazy,karaoke czy tańce,które umilały bardzo czas. Polecam bardzo hotel każdemu z całego serca .

1  Dziękujemy, Paulina1029